Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

Jakość filmów na youtube Camone infinity


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

#1 OFFLINE   PiotrekF

PiotrekF

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 273 postów

Napisano 10 czerwiec 2014 - 20:57

Witam, zakupiłem sobie kamerkę do filmowania wypraw wędkarskich. Dzisiaj zrobiłem mały test kamerki Camone infinity, filmując przypadkowy plener. Po zrzuceniu filmu na komputer obraz igła wygląda świetnie, jednak po załadowaniu na youtube jest o wiele gorszy. Mam ustawione na youtube 1080p i obraz odbiega od tego odtwarzanego w programie komputerowym. Szukam na różnych forach i  i trudno znaleźć informacje na ten temat, brak jasnych odpowiedzi. Czy przed załadowaniem filmu na youtube powinienem go jakość odpowiednio przerobić :)  ma ktoś doświadczenie w tej sprawie.?

 

Pozdrawiam :)   



#2 OFFLINE   MATIG

MATIG

    MK FISHING :)

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 934 postów
  • LokalizacjaMazowsze
  • Imię:Mateusz

Napisano 11 czerwiec 2014 - 03:24

Jako że również od czasu do czasu wstawiam jakieś filmy, to ja je poddaje najczęściej jakiejś obróbce i robie to w programie Sony Vegas. Lecz z jakością jest lipa.. W jakim formacie nie wyrenderuje to i tak yt pogarsza jakość.. Aczkolwiek wydaje mi się że renderowanie w wmv jest najlepszym wyjściem, ponieważ jakość jest całkiem przyzwoita po wrzuceniu na yt, tylko że niestety plik wtedy sporo waży.. Również miałem  taki sam problem co ty, tylko ja wrzucałem filmik na yt bezpośrednio z smartfona, i jakość była do d**y. Więc skrótem, najlepiej jakbyś wyrenderował film w wmv na odpowiednich ustawieniach według mnie, ewentualnie w mp4 jeszcze ujdzie, również z odpowiednimi ustawieniami. Co do tego jak to zrobić itd. na youtube jest dużo poradników, nawet jak zainstalować sony vegas.



#3 OFFLINE   Popej

Popej

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1178 postów
  • LokalizacjaGorzow Wlkp./Białystok
  • Imię:Bartosz
  • Nazwisko:Szczupak to jest król wód

Napisano 11 czerwiec 2014 - 06:43

podczas obróbki filmów, jakość ulega pogorszeniu. Na sam koniec trzeba plik zapisać w odpowiednim pliku. YT pogarsza jakość uploadowanych filmów, jest dość dużo wpisów na necie o tym