Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

ciągle zalogowany


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
9 odpowiedzi w tym temacie

#1 OFFLINE   PETEREK

PETEREK

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 192 postów
  • Lokalizacjapo stronie Pragi....
  • Imię:Piotr

Napisano 26 czerwiec 2014 - 07:08

witam,

chyba tydzień temu zgłaszałem Adminowi i moderatorowi problem z ciągłym zalogowaniem na forum - brak reakcji i odpowiedzi. W takim razie jeszcze raz zgłaszam problem polegający na tym że bez względu na stanowisko komputerowe (dom, praca :) lub inny komp) zawsze wchodząc na to forum jestem ciągle zalogowany. Wylogowanie działa tylko okresowo i nie mam pojęcia dlaczego. Trochę mnie to irytuje i drażni bo chyba po to jest opcja "wyloguj" aby to pewnie i prawidłowo działało - poza tym wolałbym jednak aby moje konto było w jakiś sposób sprawne i już na pewno chciałbym aby przypadkiem nie było komukolwiek dostępne - proszę o pomoc w usunięciu problemu

pozdrawiam - Piotr


Użytkownik PETEREK edytował ten post 26 czerwiec 2014 - 07:10


#2 OFFLINE   Banjo

Banjo

    Zaawansowany

  • Lurebuilding Team
  • PipPipPip
  • 2791 postów
  • LokalizacjaOława
  • Imię:Sławomir
  • Nazwisko:Bednarczyk

Napisano 26 czerwiec 2014 - 07:27

Mam ten sam problem. Używam przeglądarki google chrome, może w tym jest problem.



#3 OFFLINE   Niedzielny

Niedzielny

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 3780 postów

Napisano 26 czerwiec 2014 - 07:36

Wg mnie to problemy z Twoimi przegladarkami, ktore automatycznie zapisuja hasla logowania do forum i nawet po poprawnym wylogowaniu sie z forum i ponownym wejsciu na forum zapamietuje Twoj login i haslo i automatycznie sie loguje.

Sprobuj wyczyscic cache i zmienic (wylaczyc) opcje automatycznego zapamietywania hasel w ustawieniach przegladarek.

#4 OFFLINE   PETEREK

PETEREK

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 192 postów
  • Lokalizacjapo stronie Pragi....
  • Imię:Piotr

Napisano 26 czerwiec 2014 - 08:29

cóż, informatykiem to ja nie jestem ale na pewno nie mam "odptaszkowanej" opcji zapamiętywania haseł i dostępu i NIGDY takich opcji nie "ptaszkuję" choćby ze względu na dostęp do bankowości elektronicznej - to w domu, 

a w pracy nad podobnymi sytuacjami czuwają fachowcy :)

przeglądarki owszem, zapamiętują np loginy ale nie zapamiętują haseł - no, chyba że ktoś się na to zdecyduje ale ja takiej opcji nie akceptuję

 

- co ciekawe mój problem dotyczy TYLKO I WYŁĄCZNIE strony TEGO FORUM - stąd też moja prośba i mój post do Adminów 


Użytkownik PETEREK edytował ten post 26 czerwiec 2014 - 10:48


#5 OFFLINE   Banjo

Banjo

    Zaawansowany

  • Lurebuilding Team
  • PipPipPip
  • 2791 postów
  • LokalizacjaOława
  • Imię:Sławomir
  • Nazwisko:Bednarczyk

Napisano 26 czerwiec 2014 - 11:49

U mnie też dotyczy tylko tego forum.

Zresztą przeglądarka pyta o zapisanie hasła, nie robię tego a mimo wszystko jestem zalogowany po następnym uruchomieniu. Jeśli ma to pomóc to którymś tam wylogowaniu i uruchomieniu jb nie jestem już zalogowany. Ale potem problem pojawia się na nowo. Tak więc coś jest jest nie tak z logowaniem na tym forum.


Użytkownik Banjo edytował ten post 26 czerwiec 2014 - 11:51


#6 OFFLINE   @spius83

@spius83

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 250 postów
  • LokalizacjaPolska...:))
  • Imię:Tomek

Napisano 26 czerwiec 2014 - 12:11

Witam, zgłaszanie administracji raczej nic nie da, to nie problem forum. Przeskanuj antywirusem kompa ,wyczysc historie przegladarki, u mnie pomogł dopiero skan Regdoctorem. 



#7 OFFLINE   PETEREK

PETEREK

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 192 postów
  • Lokalizacjapo stronie Pragi....
  • Imię:Piotr

Napisano 26 czerwiec 2014 - 13:55

czy zatem mam uszczęśliwić moich firmowych informatyków wiadomością że ich serwery bądź łącza są zawirusowane? - bo jak wspominałem problem dotyczy nie tylko danego np domowego kompa ale również sprzętu w pracy, z którego czasami loguję się - a raczej - przy korzystaniu z którego stwierdzam że jestem już zalogowany na j.pl



#8 OFFLINE   Sebalos

Sebalos

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1249 postów
  • LokalizacjaDolny Śląsk
  • Imię:Seba

Napisano 26 czerwiec 2014 - 19:52

W ustawieniach zaawansowanych przeglądarki,opcja zarządzaj zapisanymi hasłami,wytnij jerkbait.pl/index coś tam/   i po bólu, u mnie pomogło  :D



#9 OFFLINE   remek

remek

    Administrator

  • Administratorzy
  • 26625 postów
  • LokalizacjaWarszawa
  • Imię:Remek

Napisano 30 czerwiec 2014 - 14:14

Tak, przeglądarka. Z naszej strony nie wprowadzaliśmy ostatnio żadnych zmian.


Sent from my iPad using Tapatalk HD

#10 OFFLINE   PETEREK

PETEREK

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 192 postów
  • Lokalizacjapo stronie Pragi....
  • Imię:Piotr

Napisano 30 czerwiec 2014 - 17:55

OK :)

wielkie dzięki wszystkim za pomoc !!!