Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

Lamiglas, St.Croix - sobotni pokaz wędek w Salonie WMH - kto będzie?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
21 odpowiedzi w tym temacie

#1 OFFLINE   Friko

Friko

    SUM

  • Super moderatorzy
  • 18633 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 12 styczeń 2009 - 20:47

@all

otrzymałem wiadomość iż w najbliższą sobotę, 17.01, o godz. 10:00 w Warszawie w Salonie WMH na Spójni (Wybrzeże Gdańskie 2) odbędzie się pokaz wędek Lamiglasa i St.Croix :

https://www.corona-fishing.pl/?a=news&opcja=show&id= 65

Zwróciłem się do organizatorów z prośbą o przesłanie listy modeli wędek, które będą wystawiane - obiecano mi że taką listę otrzymam i że będę mógł ją tu wkleić :D

Mam pytanie, kto z Forumowiczów wybiera się na ten pokaz?

Gumofilc i ja raczej na pewno się wybierzemy, mamy upatrzone kilka modeli blanków i nie przepuścimy okazji żeby sprawdzić jakie na nich wychodzą kije zastanawiam się kogo jeszcze będziemy mogli spotkać. Moim zdaniem taki pokaz to bardzo dobry pomysł, chociaż jeszcze bardziej bym się cieszył gdyby klasowe kije były po prostu dostępne w stałej sklepowej ofercie - ale na to chyba przyjdzie jeszcze trochę poczekać, więc dobre i to!

Pozdrawiam

#2 Guest__*

Guest__*
  • Guests

Napisano 12 styczeń 2009 - 20:54

.


Użytkownik J_J edytował ten post 26 czerwiec 2014 - 15:42


#3 OFFLINE   Kubson

Kubson

    Forumowicz

  • Forumowicze
  • PipPip
  • 475 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 12 styczeń 2009 - 20:59

Miałem się pojawić i popatrzeć/pomacać sobie co nieco, niestety okazało się że muszę pilnie wyjechać i klops :(

Pozdrawiam
Kuba

#4 OFFLINE   Friko

Friko

    SUM

  • Super moderatorzy
  • 18633 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 12 styczeń 2009 - 21:01

@Jozek

ciekawy jestem kiedy ostatnio widziales Wisle <_< chyba na zatorze lodowym sobie potestujesz - podlodówki St.Croix

Ja jedną od remka mam, prosto z USA, przeszła już chrzest pod lodem

#5 Guest__*

Guest__*
  • Guests

Napisano 12 styczeń 2009 - 21:06

.


Użytkownik J_J edytował ten post 26 czerwiec 2014 - 15:42


#6 OFFLINE   Friko

Friko

    SUM

  • Super moderatorzy
  • 18633 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 12 styczeń 2009 - 21:10

No to do zobaczenia :D

#7 OFFLINE   witek

witek

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 960 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 13 styczeń 2009 - 15:11

No to się wybiorę :mellow:

#8 OFFLINE   @slider@

@slider@

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2730 postów

Napisano 13 styczeń 2009 - 15:59

Pewnie ja się wybiorę.

#9 OFFLINE   Friko

Friko

    SUM

  • Super moderatorzy
  • 18633 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 15 styczeń 2009 - 18:06

Zgodnie z obietnicą:

W załączniku lista 116 modeli wędek St.Croix oraz Lamiglasa, jakie będzie można obejrzeć pojutrze.

Załączone pliki



#10 OFFLINE   Corona Finshing

Corona Finshing

    Nowy

  • Forumowicze
  • Pip
  • 2 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 15 styczeń 2009 - 22:30

Witam Wszystkich Jerkbaitowców!

Bardzo miło, że poinformowaliście o tak miłym dla nas wydarzeniu.

Staraliśmy się przygotować przekrój najciekawszych modeli ze „stajni” St.Croix. Pokaz organizujemy, aby wędkarze mogli popatrzeć i pomacać nasze produkty. Zależy nam na tym, aby wędki STC i Lamiglas stały się dla Was produktami dostępnymi tak abyście mogli ocenić nie jeden kijek, ale przekrój oferty.
Bardzo cieszę się, że spotkamy się wędkarzami, którzy cenią sobie doskonały sprzęt. Będzie to świetna okazja do tego, aby (pewnie dla wielu pierwszy raz) mieć bezpośredni kontakt z naszymi wędkami oraz z ludźmi, którzy na tego typu wędki łowią od wielu lat.

Dodatkowo poza wędkami przygotowaliśmy część przynęt z oferty Corona Fishing i tu również wszystkie będą do Waszej dyspozycji.

Dziękuję j.pl za zamieszczona informację o pokazie
Dzięki i do zobaczenia.
Remik


#11 OFFLINE   Gumofilc

Gumofilc

    Ekspert

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPip
  • 6193 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 16 styczeń 2009 - 09:12

Mysle, ze taki pokaz to dobry pomysl. Wielu ludzi przeklada strony katalogow albo klika mysza po nic im nie mowiacych stronach producentow.
Nawet pokaz u wiekszosci zapewne spowoduje jeszce wiekszy metlik... :D ale...zawsze blizej do celu..

Widze, ze kilka wedek tam widze ciekawych, w opisie, ale nie jestem mocny w oznaczeniach....bede musial pojsc i zobaczyc... B)

Gumo

#12 OFFLINE   king

king

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 680 postów

Napisano 17 styczeń 2009 - 09:41

Dziękuję za informację o pokazie wędek. Oczywiście będę.
Nie mam wędki żadnej z prezentowanych Firm. Jest to dla mnie wyjątkowa okazja do porównania pzytywnych opisów z rzeczywistoścą no i kolejnego spotkania kolegów z j.pl.

#13 OFFLINE   abarth7

abarth7

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 588 postów
  • LokalizacjaWołomin

Napisano 17 styczeń 2009 - 22:41

No i jak Wam się podobało Panowie?

#14 OFFLINE   andrew

andrew

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 669 postów
  • LokalizacjaWies w miescie

Napisano 18 styczeń 2009 - 13:14

Ja wpadlem pomacac jakies wynalazki St Croix na kleniojazie no i bylo tego troche, nawet wiecej niz troche, wybor jest teraz nawet trudniejszy niz porzed wizyta :mellow: :mellow: . spodobal mi sie model TRS90LM2 , 1/16 uncji, tylko nie wiem jak bedzie z zacinaniem w koncu to akcja Moderate. Mam dyletmat czy moze lepszy bylby jakis 9stopowy kija Avida, sa takie o akcji Fast z ciezarem wyrzutu od 1/8 uncji i 9.6 stopy dlugosci.

Kolega z Corony przystepny, pomocny i o duzej wiedzy. No i chlopaki z oblugi sklepu tez dzieli sie swoja wiedza i sugestiami jak zawsze. Genralnie imprezka otworzyla mi oczy na kilka waznych szczegolow przy wyborze kija. Worcilem do domu zadowolony z kilkoma ciekawymi wobkami i blaszkami Corony w kieszeni. Warto powtarzac takie prezentacje. Czy Corona bedzie na targach na Torwarze?

#15 OFFLINE   pawas2

pawas2

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 198 postów
  • LokalizacjaWarszawa
  • Imię:Paweł

Napisano 18 styczeń 2009 - 15:29

Na prezentacji Remik z Corony mówił że na Targach niestety się nie wystawiają,a szkoda bo byłaby to jedna z najciekawszych ofert na rynku.
Pozdrawiam.Paweł

#16 OFFLINE   Gumofilc

Gumofilc

    Ekspert

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPip
  • 6193 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 20 styczeń 2009 - 17:57

No i co? Tylko tyle refleksji?
Kilka kijkow bylo, lzejszych, mocniejszych, krotszych, dluzszych, jedno i dwuczesciowych...
Mnie wpadly w oko m.in 2cz modele St. croixa z SC3 i taki trociowy Lamiglas 25LB. Wszystkio 9'...

Gumo

#17 Guest__*

Guest__*
  • Guests

Napisano 20 styczeń 2009 - 18:38

.


Użytkownik J_J edytował ten post 26 czerwiec 2014 - 15:42


#18 OFFLINE   jerry hzs

jerry hzs

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 3338 postów
  • LokalizacjaChicago

Napisano 20 styczeń 2009 - 19:48

Ja mysle ze zbyt pozno organizatorzy powiadomili o tym fakcie ...przynajmniej nas ludzi z Jerkbaita . Sadze ze gdyby to bylo z dwa tygodnie wczesniej to frekwencja byla by wieksza ...

#19 OFFLINE   @slider@

@slider@

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2730 postów

Napisano 20 styczeń 2009 - 20:02

Jak już przybyłem na miejsce, to pocałowałem klamkę. :(

Pozdrawiam
Slider

#20 OFFLINE   Corona Finshing

Corona Finshing

    Nowy

  • Forumowicze
  • Pip
  • 2 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 20 styczeń 2009 - 20:54

Witam Wszystkich,
W imieniu Corona Fishing dziękuję wszystkim za obecność na pokazie. Dziękujemy za poświęcony czas oraz świetną wędkarską atmosferę.

Nic nie daje tyle radości, co wspólne dobieranie kijków pod wiślane klenie, bolenie, sandacze i szczupaki. Trafili się nam fani pomorskiej troci. Dla wszystkich coś ciekawego się znalazło.

Na podstawie mojej obserwacji mogę stwierdzić, że nowe modele na 2009 rok cieszyły się największym zainteresowaniem. Było cmokanie przy nowych morskich Avidach, Mojo Basach i Elitkach. Największą jednak atrakcją był LIS76MF zrobiony na REC’ach. Oj chłopaki dali mu w kość. Mocowali się z nim Friko i Gumo. Nie dali rady

Już dziś możemy Wam przekazać, że podobne pokazy będziemy starali się robić systematycznie. Pomyślimy o pokazach tematycznych. JJ prosi o muchowy - powalczymy.
Ten był pierwszy. Już dziś zapraszamy na następny.


pzdr
Remik

PS przepraszam za fotki - ale to mój mały aparacik

Załączone pliki






Użytkownicy przeglądający ten temat: 2

0 użytkowników, 2 gości, 0 anonimowych