Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

Podanie


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
27 odpowiedzi w tym temacie

#1 OFFLINE   Sławek Oppeln Bronikowski

Sławek Oppeln Bronikowski

    Zaawansowany

  • Bloggerzy
  • PipPipPip
  • 4912 postów
  • LokalizacjaŁódż
  • Imię:Sławek
  • Nazwisko:Oppeln Bronikowski

Napisano 07 lipiec 2014 - 21:36

Czy dziś , kiedy rzeczywistość utrwalona na taśmach ostatecznie uprawomocniła i zalegalizowała w przestrzeni publicznej zwroty , wyrażenia i język do niedawna uchodzący za domenę chamów dresiarzy i prostaków , sprawiedliwe jest ostrzeżenie i karne punty , które wlepiono mi za zwyczajne cytowanie mowy elit 3 RP , konto jak łza czyste , co by nie gadał - brukając ..?

Przyznam , że jestem nieco rozgoryczony nierównym traktowaniem , a może nawet lekką dyskryminacją  I wierzę , że do porozumienia w tej materii dojdziemy , o co pokornie wnoszę .. :)

 



#2 OFFLINE   cristovo

cristovo

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1498 postów

Napisano 07 lipiec 2014 - 22:18

..............


Użytkownik cristovo edytował ten post 06 marzec 2015 - 19:51

  • Karol Krause lubi to

#3 OFFLINE   woblery z Bielska

woblery z Bielska

    Jak coś cię przerasta - dorośnij:)

  • Moderatorzy
  • 6867 postów
  • LokalizacjaBielsko
  • Imię:Janusz

Napisano 07 lipiec 2014 - 22:42

Sławku wielce szanowny.

 

Bądź ponad to, co nam media instant usiłują za normę wmówić. 

Tak jak jerkbait, pozostań oazą, przystanią języka bogatego a czystego. Chamów i prostaków naśladować nie musisz. 

NIE MUSISZ!

Jak rzadko kto językiem posługiwać się potrafisz, barwne wpisy przedstawiając. Czasem się z Tobą w diagnozie świata zgadzam, czasem nie - życie. Lecz za stałość i klarowność poglądów - szczerze szanuję.

 

Dlatego też pozwolę sobie powiedzieć Ci, Sławku, Przyjacielu - po ośmiu latach pobytu na Forum otrzymałeś "kwiatek". Noś go więc z dumą na wypiętej mężnie piersi, niech Ci przypomina, że jerkbait.pl to inny świat. Taki lepszy. Gdzie zberetowanymi rybami się nie chwalimy. Przepisów na pstrąga na maśle nie podajemy. Gdzie "(...) i kamieni kupa" jest powodem do wstydu, nie normą. 

Reguły dla wszystkich jednakie.

Dla wszystkich.



#4 OFFLINE   Sławek Oppeln Bronikowski

Sławek Oppeln Bronikowski

    Zaawansowany

  • Bloggerzy
  • PipPipPip
  • 4912 postów
  • LokalizacjaŁódż
  • Imię:Sławek
  • Nazwisko:Oppeln Bronikowski

Napisano 08 lipiec 2014 - 05:27

Tak więc panowie , pozostając wam wdzięcznym za wsparcie .. ale także naznaczonym srogo przez rygorystycznie purystyczny regulamin tutejszy , udaję się do ciężkich , słabo płatnych zajęć zawodowych , z miłym poczuciem moralnej wyższości nad elitami naszego nieszczęśliwego kraju , oraz nieskończonym przekonaniem , że jerkbait.pl jest źródłem odnowy obyczajowej oraz językowej , a kto inaczej uważa albo twierdzi - ten jest kiep . I z tego to prostego powodu nie będzie tu użytkownikiem ani żaden pą minister ,  oligarcha , ani nawet sam pan premier , a fałszywe elity mają tu p..... e , cokolwiek to znaczy :)


  • RUDI75 lubi to

#5 OFFLINE   rózgaś

rózgaś

    Znowu....

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1121 postów

Napisano 08 lipiec 2014 - 07:05

W sumie to nie wiem o co kaman.


  • lunov lubi to

#6 OFFLINE   Niedzielny

Niedzielny

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 3780 postów

Napisano 08 lipiec 2014 - 08:24

W sumie to nie wiem o co kaman.

Sławek "rzucił mięchem" iście zbulwersowany konkretną sprawą, za co Szanowna Instancja Wyższa obdarzyła go jakze urokliwie wyglądającym "kwiatkiem", czyli ostrzeżeniem ;)


Użytkownik Żbiku edytował ten post 08 lipiec 2014 - 08:25


#7 OFFLINE   rózgaś

rózgaś

    Znowu....

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1121 postów

Napisano 08 lipiec 2014 - 08:59

Sławek nawet jak rzuca mięchem, to nie jest się w sanie tego odczuć :-)Sławek ma po prostu żal, że niektóre rzeczy wyglądaja jak nie powinny. Też bym rzucał :-)



#8 OFFLINE   Krzysiek_W

Krzysiek_W

    -

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 3558 postów

Napisano 08 lipiec 2014 - 11:13

Czy dziś , kiedy rzeczywistość utrwalona na taśmach ostatecznie uprawomocniła i zalegalizowała w przestrzeni publicznej zwroty , wyrażenia i język do niedawna uchodzący za domenę chamów dresiarzy i prostaków , sprawiedliwe jest ostrzeżenie i karne punty , które wlepiono mi za zwyczajne cytowanie mowy elit 3 RP , konto jak łza czyste , co by nie gadał - brukając ..?

Przyznam , że jestem nieco rozgoryczony nierównym traktowaniem , a może nawet lekką dyskryminacją  I wierzę , że do porozumienia w tej materii dojdziemy , o co pokornie wnoszę .. :)

 

A kto powiedział, że rzeczywistość utrwalona na taśmach uprawomocniła taki język? To aparat propagandowy próbuje nam to wmówić. Nie wierzmy mediom i nie dajmy się wciągnąć na takie tory rozumowania. Elity 3 RP, też bym jako przykład przemilczał, w duchu definicji Czeciejerpe:

 

 

Bantustan – termin ukuty w Republice Południowej Afryki na określenie terytoriów tworzonych specjalnie dla mieszkańców drugiej kategorii jako formalnie niepodległe republiki będące w rzeczywistości swoistymi rezerwatami pozbawionymi najmniejszych szans na niezależność i samostanowienie, z założenia uniemożliwiające mieszkańcom rozwinięcie jakiejkolwiek wolnej aktywności społecznej, politycznej czy kulturalnej, rządzone przez figurantów bez faktycznego poparcia rodaków, wiernie za to realizujących wytyczne swych zewnętrznych mocodawców. Choć koncepcja bantustanu zrodziła się na gruncie afrykańskim jako narzędzie rasistowskiej polityki i element umacniania apartheidu, zjawisko przeżyło afrykanerski system separacji ras, wykraczając w ogóle poza obszar Czarnego Lądu i paradygmat rasowy. Okazało się bowiem, że bantustany da się z powodzeniem tworzyć na kontynencie europejskim, czego najdobitniejszy przykład stanowi kraj między Bugiem a Odrą, Bałtykiem i Tatrami spełniający większość standardów klasycznego bantustanu – Czeciaerpe.

Żródło: http://www.pch24.pl/...l#ixzz36s07DO24


  • Sławek Oppeln Bronikowski, Zwierzu i czocho lubią to

#9 OFFLINE   Sławek Oppeln Bronikowski

Sławek Oppeln Bronikowski

    Zaawansowany

  • Bloggerzy
  • PipPipPip
  • 4912 postów
  • LokalizacjaŁódż
  • Imię:Sławek
  • Nazwisko:Oppeln Bronikowski

Napisano 08 lipiec 2014 - 18:47

rózgasiu , próbowałem przy okazji zadbać o własną pieczeń . Skoro jednym się upiekło - czemu nie mnie ? :rolleyes: 



#10 OFFLINE   Jozi

Jozi

    Ekspert

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPip
  • 9666 postów
  • LokalizacjaBieszczady
  • Imię:Józek

Napisano 08 lipiec 2014 - 19:25

.

rózgasiu , próbowałem przy okazji zadbać o własną pieczeń . Skoro jednym się upiekło - czemu nie mnie ? :rolleyes:

Pewnie za daleko włożyłeś palce Sławku do ogniska :) .Wszak nie wszystkim wolno pchać paluchy na taką samą głębokość :rolleyes:



#11 OFFLINE   slawek_2348

slawek_2348

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1692 postów
  • LokalizacjaWarszawa
  • Imię:Sławomir
  • Nazwisko:Zdunek

Napisano 08 lipiec 2014 - 19:28

A gdzie miejsce na "licentia poetica" ? :rolleyes:



#12 OFFLINE   Mari

Mari

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 466 postów

Napisano 08 lipiec 2014 - 19:50

Za rzadko zaglądam, nie czytam wszystkiego :wacko: , wątki niedopowiedziane nie dla mnie :(



#13 OFFLINE   Baars

Baars

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1228 postów
  • Lokalizacjaokolice Odry...
  • Imię:Wojtek

Napisano 09 lipiec 2014 - 05:41

rózgasiu , próbowałem przy okazji zadbać o własną pieczeń . Skoro jednym się upiekło - czemu nie mnie ? :rolleyes:

Sławku , a próbowałeś wymienić ten punkt ostrzeżenia na karę cielesną (czyt. publiczna chłosta na oczach wybranców Jerk Baita). Ponoć jest taka opcja...
Z drugiej strony nie rozumiem dlaczego chcesz pozbyć sie tego punktu?
Ponoć wszyscy punkty zbieraja na BP, SHELL itp.
Może i tutaj w przyszłości za zgromadzone punkty będą rozdawać prezenty :) albo przynajmniej fajna laska zaproponuje Hot -Doga za jedyne 2 PLN z możliwością wyboru sosu!?

:)

Użytkownik Baars edytował ten post 09 lipiec 2014 - 06:00

  • szpiegu lubi to

#14 OFFLINE   tlok

tlok

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 279 postów
  • LokalizacjaPabianice

Napisano 09 lipiec 2014 - 11:04

Za kare bedziesz musial wypic ze mna to wino truskawkowe :)


  • kubaS 1 lubi to

#15 OFFLINE   Sławek Oppeln Bronikowski

Sławek Oppeln Bronikowski

    Zaawansowany

  • Bloggerzy
  • PipPipPip
  • 4912 postów
  • LokalizacjaŁódż
  • Imię:Sławek
  • Nazwisko:Oppeln Bronikowski

Napisano 10 lipiec 2014 - 06:10

Baarsie , po marketach szczęścia nie szukam , zbieram tylko wspomnienia , ale czy godzi się tak poniewierać kulturowe standardy uwielbiane przez naszych europejskich chorążych ? Maluczkiemu za cytat zaraz po łapach ? :rolleyes:

Tłoczku - jestem do dyspozycji w miejscach powszechnie znanych :)



#16 OFFLINE   rózgaś

rózgaś

    Znowu....

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1121 postów

Napisano 10 lipiec 2014 - 06:26

Sławek jakby trzeba było to i petycję podpiszę ! :-)


  • Jozi lubi to

#17 OFFLINE   Jozi

Jozi

    Ekspert

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPip
  • 9666 postów
  • LokalizacjaBieszczady
  • Imię:Józek

Napisano 10 lipiec 2014 - 06:41

Sławek jakby trzeba było to i petycję podpiszę ! :-)

Jak dla Sławka, to ja też :) .


Użytkownik Jozi edytował ten post 10 lipiec 2014 - 06:41

  • kubaS 1 lubi to

#18 OFFLINE   Karol Krause

Karol Krause

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 4148 postów
  • LokalizacjaBIAŁOŁĘKA-GŁOGÓW
  • Imię:Karol
  • Nazwisko:Krause

Napisano 10 lipiec 2014 - 08:18

Sławku ten punkcik ujmy nie przynosi - wszak wyraziłeś własną opinie i chwała Tobie za to.

Twoje słowo pisane czasami bywa nie pojęte dla zwykłych zjadaczy chleba ;) więc jak to w szkole mówili.

 

''uczeń bez dwójki to jak żołnierz bez karabina''

 

Ps . Petycje również podpisze 



#19 OFFLINE   minecjusz

minecjusz

    szogun

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1712 postów
  • LokalizacjaWRZEŚNIA/ORZECHOWO
  • Imię:Przemo

Napisano 10 lipiec 2014 - 08:33

Kolega też zbierał punkty.....24 wymienił na rower, bo stracił prawko :lol:

 

PS Petycję też podpiszę ;)


  • cristovo lubi to

#20 OFFLINE   Sławek Oppeln Bronikowski

Sławek Oppeln Bronikowski

    Zaawansowany

  • Bloggerzy
  • PipPipPip
  • 4912 postów
  • LokalizacjaŁódż
  • Imię:Sławek
  • Nazwisko:Oppeln Bronikowski

Napisano 11 lipiec 2014 - 06:18

A cóż panowie petycje - prócz tak naturalnie , dobrego samopoczucia dają , w naszym nieszczęśliwym kraju ? To nie działa ..

Tym niemniej pozostaję rozdarty na pół , nadaremnie domniemywając ; czy to nasz tutaj surowy regulamin jest antysystemowy , czy to raczej ten chamski system jest obowiązującym elity regulaminem :rolleyes:

Błąkam wprost w domysłach .. :)