Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

Zaproszenie do sklepu


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
12 odpowiedzi w tym temacie

#1 OFFLINE   Zanderix

Zanderix

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1283 postów
  • LokalizacjaElbląg
  • Imię:Arkadiusz
  • Nazwisko:Maćkiewicz

Napisano 21 luty 2006 - 13:31

W imieniu właścicieli pragnę zaprosić do nowootwartego sklepu intenetowego www.szczupak.net.pl.

Ilość asortymentu nie jest być może powalająca z nóg, jednak sukcesywnie będzie wzrastać.

Ceny jedne z najniższych w kraju.

#2 OFFLINE   Friko

Friko

    SUM

  • Super moderatorzy
  • 18618 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 21 luty 2006 - 14:33

Hej Zanderix,

oczywiscie zaraz zajrzalem do sklepu - i troche sie zdziwilem! Dlaczego oferta Salmo jest niepelna, np. nie ma Butchera ani Maas Maraudera Juniora - włąsciciele nie maja przkonania do tych przynet ??????

Pozdrawiam

#3 OFFLINE   Zanderix

Zanderix

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1283 postów
  • LokalizacjaElbląg
  • Imię:Arkadiusz
  • Nazwisko:Maćkiewicz

Napisano 21 luty 2006 - 14:38

Jak pisałem asortyment będzie sukcesywnie powiększany,

sklep dopiero co wystartował i dlatego nie ma jeszcze wszystkiego ot cały problem :mellow:


#4 OFFLINE   Friko

Friko

    SUM

  • Super moderatorzy
  • 18618 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 21 luty 2006 - 14:45

A, no to sie wyjasnilo :D B)

Musze powiedziec ze nowa jest dla mnie informacja o wspolpracy pomiedzy Dragonem a RST. Jakos umknelo mi to podczas targow w Warszawie. Ciekawy jestem jakie to bedzie mialo konsekwencje dla topowych do tej pory marek Dragona takich jak HM-80 bo teraz, jak rozumiem, topowym produktem bedzie RST. W kazdym badz razie cena oszalamia

Pozdrawiam

#5 OFFLINE   rognis_oko

rognis_oko

    Zaawansowany

  • Forumowicze
  • PipPipPip
  • 3395 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 21 luty 2006 - 15:33

@Zanderix,

dzięki za cynk. :D

#6 OFFLINE   Gumofilc

Gumofilc

    Ekspert

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPip
  • 6193 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 21 luty 2006 - 17:18

Widze, ze powoli sa odgrzebywane wedki RST.. :D
Przy cenie za sztuke rownej lub wyzszej niz dwa robione na zamowienie Talony lub trzy Batsony, chyba nie znajda wielu nabywcow... :unsure:
Gumo

#7 OFFLINE   Thymallus

Thymallus

    Zaawansowany

  • Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1837 postów
  • Lokalizacjainternet

Napisano 21 luty 2006 - 18:37

Bardzo ładna i taka spokojna strona. Podoba mi się. Niestety autorzy nie uniknęli niedoróbek. Brak normalnej polskiej czcionki na stronie głównej, a stronie z regulaminem to już tragednia. Wygląda to jak pismo napisane na angielskiej maszynie do pisania z połowy ubiegłego wieku z ręcznymi korektami polskich znaków diakrytycznych.

pozdrawiam

#8 OFFLINE   Ireneusz Matuszewski

Ireneusz Matuszewski

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 315 postów

Napisano 21 luty 2006 - 18:45

Witam,
Z tego co ja wiem, DF kończy współpracę z RST. Wędki i blanki mają być wyprzedane po bardzo atrakcyjnych cenach.
Pozdrawiam

#9 OFFLINE   Kuba

Kuba

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2421 postów

Napisano 21 luty 2006 - 19:48

Widze, ze powoli sa odgrzebywane wedki RST.. :D

Kiedys ktos z Dragona sprzedawal toto i mi podeslal do ogladu. Wzialem do reki - potworna pala za jeszcze bardziej potworne pieniadze. Ale pewnie amatorzy sie znajda...


#10 OFFLINE   pitt

pitt

    Jadę na ryby ... na zawsze

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPip
  • 9353 postów

Napisano 21 luty 2006 - 19:56

RST robi takze znakomite wedki muchowe, i kapitalne, lekkie jerkowki, jedna z pala w asortymenci nie stanowi przeciez calego asortymentu :D

#11 OFFLINE   Gumofilc

Gumofilc

    Ekspert

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPip
  • 6193 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 21 luty 2006 - 20:12

Zgadzam sie co do tego, ze jest w ofercie kilka modeli i trudno sie spodziewac, ze wszystkie sa palami...
Jednak, jako byly uzytkownik dwoch modeli RST mam watpliwosci czy walory uzytkowe albo jakies inne sa warte zaplacenia tak horrendalnych cen.
Ale dobrze, ze powstal nowy sklep...im ich wiecej, tym wieksza szansa, ze my konsumenci bedziemy mogli liczyc na nizsze ceny...
Gumo

#12 OFFLINE   Friko

Friko

    SUM

  • Super moderatorzy
  • 18618 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 22 luty 2006 - 09:34

Jakby ktos chcial sobie odswiezyc wspomnienia dot. RST to w Jerku na Twradej w Warszawie stoi komisowa wedka do castingu sygnowana RST. Jest to model Pike dlugosci 2,60 klasy Medium,
zwraca uwage bo na foregripie ma osadzony metalowy znaczek szczupaka. Nie pamietam dokladnie opisu blanku, ale chyba M3.

Pozdrawiam


#13 OFFLINE   Kuba

Kuba

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2421 postów

Napisano 22 luty 2006 - 10:41

Ale dobrze, ze powstal nowy sklep...im ich wiecej, tym wieksza szansa, ze my konsumenci bedziemy mogli liczyc na nizsze ceny...
Gumo

Ceny to pozostaly mniej wiecej na tym poziomie, jaki mi proponowal Mr Dragon...horrendalnym. Ale cóż, prawa ekonomii są nieublagane, zwlaszcza to o elastycznosci cenowej popytu :lol: