Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

Wyłączone z "Nowe przynęty RH"


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
18 odpowiedzi w tym temacie

#1 OFFLINE   Robert

Robert

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 3756 postów
  • LokalizacjaAreszt Wydobywczy Istambuł

Napisano 07 wrzesień 2014 - 21:00

Ponieważ mali ludzie wypowiedzieli nam wojnę, tu wstawiam info o możliwości zakupu nowych uklei. Chętni piszą priva i podają ilość i wagę. Jest po około 20 szt 23 i 29 g


  • Karol Krause lubi to

#2 OFFLINE   Piotrek Milupa

Piotrek Milupa

    Moderator Emeritus

  • TEAM JERKBAIT
  • PipPipPipPip
  • 8448 postów
  • LokalizacjaWarszawa
  • Imię:Piotrek

Napisano 07 wrzesień 2014 - 21:28

Ponieważ mali ludzie wypowiedzieli nam wojnę, tu wstawiam info o możliwości zakupu nowych uklei. Chętni piszą priva i podają ilość i wagę. Jest po około 20 szt 23 i 29 g

 

 

Rozumiem Robercie że przez pojęcie "małych ludzi" masz na myśli właściciela forum, jak i team moderacyjny?

 

Długi czas się nie udzielałeś, a teraz od razu zaczynasz od obrazy, dlaczego bo zostało ukryte ogłoszenie i wątek z materiałami reklamowymi?

 

Przypomnę fragment regulaminu giełdy:

"2. Zamieszczanie ogłoszeń na Giełdzie jest bezpłatne dla Użytkowników dokonujących sprzedaży / zakupu / wymiany towarów na użytek osobisty.  Osoby prowadzące działalność zarobkową /gospodarczą w zakresie sprzedaży / skupu sprzętu wędkarskiego przed umieszczeniem ogłoszenia zobowiązane są do kontaktu z moderatorem lub administratorem w celu uzgodnienia indywidualnych warunków korzystania z Giełdy."

 

Więc jeśli chcesz skorzystać z takiej opcji to zapraszam do kontaktu z administratorem, zaznaczam obecny wątek to nie jest miejsce do składania ofert sprzedaży od tego jest giełda zgodnie z jej regulaminem.

 

Co do wojen to chyba lekko przesadzasz, już to kiedyś tłumaczyłem Tymonowi, są określone zasady i wymagamy tego od wszystkich, nie ma tu żadnych wycieczek osobistych, sam zresztą jestem Waszym klientem więc określanie że jestem wrogiem ( skojarzenie z "wojną") trochę mnie boli.


  • robert67 lubi to

#3 OFFLINE   Robert

Robert

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 3756 postów
  • LokalizacjaAreszt Wydobywczy Istambuł

Napisano 07 wrzesień 2014 - 21:48

W odróżnieniu od Ciebie regulamin przeczytałem i stoi tam jak wół, że osoby ujęte w indeksie twórców mają prawo zamieszczać ogłoszenia w giełdzie twórców. Zblokowaliście mi możliwość zamieszczania ogłoszeń w tym dziale ale zapomnieliście mnie usunąć z indexu. Tak wiec trzeba naprawić pilnie to karygodne niedopatrzenie :) Po za tym nie przypominam sobie aby regulamin określał jak długo autor wątku może się nie odzywać, tak samo jak nie ma zapisu o tym czy jak się odezwie to wątek powraca. Dlatego uważam, że to była Twoja „prywatna inicjatywa”. Trudno wiec abym się wycofywał z tego co napisałem :) Przy okazji moze wytlumaczysz co to są te określone zasady? To taki cichy regulamin? 



#4 OFFLINE   Robert

Robert

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 3756 postów
  • LokalizacjaAreszt Wydobywczy Istambuł

Napisano 07 wrzesień 2014 - 21:57

PS. Nie prowadzę żadnej działalności gospodarczej co można sprawdzić w CEIDG. Projektuje przynęty jak wszyscy twórcy ale nie jest to moim zawodem. To tak przy okazji.


Użytkownik Robert edytował ten post 07 wrzesień 2014 - 21:59


#5 OFFLINE   tofik

tofik

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2134 postów
  • LokalizacjaPyrlandia
  • Imię:Łukasz
  • Nazwisko:Adamek

Napisano 07 wrzesień 2014 - 22:08

PS. Nie prowadzę żadnej działalności gospodarczej co można sprawdzić w CEIDG. Projektuje przynęty jak wszyscy twórcy ale nie jest to moim zawodem. To tak przy okazji.

To w jaki sposób oddajesz towar na sklepy,nie mając zarejestrowanej działalności?



#6 OFFLINE   Piotrek Milupa

Piotrek Milupa

    Moderator Emeritus

  • TEAM JERKBAIT
  • PipPipPipPip
  • 8448 postów
  • LokalizacjaWarszawa
  • Imię:Piotrek

Napisano 07 wrzesień 2014 - 22:21

W odróżnieniu od Ciebie regulamin przeczytałem i stoi tam jak wół, że osoby ujęte w indeksie twórców mają prawo zamieszczać ogłoszenia w giełdzie twórców. Zblokowaliście mi możliwość zamieszczania ogłoszeń w tym dziale ale zapomnieliście mnie usunąć z indexu. Tak wiec trzeba naprawić pilnie to karygodne niedopatrzenie :) Po za tym nie przypominam sobie aby regulamin określał jak długo autor wątku może się nie odzywać, tak samo jak nie ma zapisu o tym czy jak się odezwie to wątek powraca. Dlatego uważam, że to była Twoja „prywatna inicjatywa”. Trudno wiec abym się wycofywał z tego co napisałem :) Przy okazji moze wytlumaczysz co to są te określone zasady? To taki cichy regulamin?


Proszę nie zmieniaj tematu, zadałem pytanie kogo nazywasz "małymi ludźmi".
Ogłoszenie wystawione nie było przez ciebie tylko przez Tymona i zawierało dane firmy, więc jest komercyjne i proszę nie mydl oczu indeksem bo jasno zacytowałem fragment regulaminu giełdy.

#7 OFFLINE   Robert

Robert

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 3756 postów
  • LokalizacjaAreszt Wydobywczy Istambuł

Napisano 07 wrzesień 2014 - 22:30

To w jaki sposób oddajesz towar na sklepy,nie mając zarejestrowanej działalności?

Klub „sympatyków” się odezwał. To napisz dokładnie do jakich to sklepów niby oddaje przynęty bo widzę, że przeprowadziłeś dochodzenie. Jak już tak łazisz i węszysz to rób to dobrze i sprawdź rachunki. Jest tam napisane kto produkuje przynęty i kto je sprzedaje.


  • tofik lubi to

#8 OFFLINE   tofik

tofik

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2134 postów
  • LokalizacjaPyrlandia
  • Imię:Łukasz
  • Nazwisko:Adamek

Napisano 07 wrzesień 2014 - 22:43

Klub „sympatyków” się odezwał. To napisz dokładnie do jakich to sklepów niby oddaje przynęty bo widzę, że przeprowadziłeś dochodzenie. Jak już tak łazisz i węszysz to rób to dobrze i sprawdź rachunki. Jest tam napisane kto produkuje przynęty i kto je sprzedaje.

buahahaha,piszę jako były przedsiębiorca,a nie jakiś sympatyk.W opisie masz że pochodzisz z Aruba Aruba ............i tak pozostanie,dopóki,dopóty będą w tym kraju tacy kombinatorzy jak Ty . Śmieszny jesteś i tyle ,dobry z Ciebie łowca bolenii i twórca przynęt........ale jak woda i ryby dopisują ...........



#9 OFFLINE   Robert

Robert

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 3756 postów
  • LokalizacjaAreszt Wydobywczy Istambuł

Napisano 07 wrzesień 2014 - 22:43

Tłumaczyłem Ci, że nazwałem tak tych, lub tego, kto zablokował mi dostęp do giełdy twórców. Nie jesteś w stanie tego wytłumaczyć to wyciągasz z kapelusz kota do góry nogami. Takie są fakty. A co do Tymona to firma jest rodzinna co jest dozwolone prawem ale zarejestrowana jest na jego żonę. Formalnie Tymon również nie prowadzi działalności więc to wyrzucanie jego ogłoszeń również nie ma pokrycia. Czy wyrzucacie innym ogłoszeni jeśli mają w rodzinie kogoś kto prowadzi działalność? Są tacy którzy działalność prowadzą a ich głoszenia wiszą w najlepsze. Nie będę donosił o kogo chodzi. Zostawiam to tofikowi :)


  • tofik lubi to

#10 OFFLINE   Piotrek Milupa

Piotrek Milupa

    Moderator Emeritus

  • TEAM JERKBAIT
  • PipPipPipPip
  • 8448 postów
  • LokalizacjaWarszawa
  • Imię:Piotrek

Napisano 08 wrzesień 2014 - 06:15

Tłumaczyłem Ci, że nazwałem tak tych, lub tego, kto zablokował mi dostęp do giełdy twórców. Nie jesteś w stanie tego wytłumaczyć to wyciągasz z kapelusz kota do góry nogami. Takie są fakty. A co do Tymona to firma jest rodzinna co jest dozwolone prawem ale zarejestrowana jest na jego żonę. Formalnie Tymon również nie prowadzi działalności więc to wyrzucanie jego ogłoszeń również nie ma pokrycia. Czy wyrzucacie innym ogłoszeni jeśli mają w rodzinie kogoś kto prowadzi działalność? Są tacy którzy działalność prowadzą a ich głoszenia wiszą w najlepsze. Nie będę donosił o kogo chodzi. Zostawiam to tofikowi :)


Nie brnij w ślepy zaułek, jeżeli ogłoszenie jest wystawiane i podane są dane firmy to nie jest ogłoszenie koleżeńskie tylko komercyjne.

Jeżeli wyciągasz argument ogłoszeń innych i jednocześnie mówisz że nie będziesz "donosił" twoja sprawa, tylko zachowaj to dla siebie i nie używaj jako argumentu bo brzmi trochę dziecinnie.
Co do zaś "prywatnych inicjatyw" to możesz określić jaki miałbym powód, poproszono mnie abym pilnował zasad giełdy i to robię

#11 OFFLINE   Robert

Robert

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 3756 postów
  • LokalizacjaAreszt Wydobywczy Istambuł

Napisano 08 wrzesień 2014 - 07:01

Myślę, że nie brniemy w ślepy zaułek. Wykazałem czarno na białym, że decyzja o usunięciu mojego wątku jak i zablokowanie możliwości korzystania z giełdy twórców nie ma żadnego pokrycia w regulaminie. Sam wiesz, że taki zapis wymagałby analizowania mnóstwa wątków. Tak więc krótkie resume. Nie wiem czy to była Twoja inicjatywa czy ktoś się Tobą posługuje. Jedna i druga sytuacja źle o Tobie świadczy i nie jest żadnym pilnowaniem regulaminu. Jedyny punkt na jaki się możesz powołać to ten mówiący, że moderator ma zawsze rację.  No ale ten punk to takie koło ratunkowe na wypadek gdyby  moderator nie miał racji. Po za tym dokonałem tu już kilka wpisów i jakoś watek nie powrócił na swoje miejsce i nie odblokowano dostępu do giełdy. Tak więc daruj sobie mydleniem oczu. .



#12 OFFLINE   Piotrek Milupa

Piotrek Milupa

    Moderator Emeritus

  • TEAM JERKBAIT
  • PipPipPipPip
  • 8448 postów
  • LokalizacjaWarszawa
  • Imię:Piotrek

Napisano 08 wrzesień 2014 - 07:27

Trzymasz się tematu wątku autorskiego, a jego przeniesienie miało miejsce kilka miesięcy temu, co sprawiło że nagle tym się zainteresowałeś.

Robert mam zachowaną korespondencję jaką prowadziłem w kwietniu z Tymonem, dotyczyło to dokładnie tego samego i wyjaśniłem mu dlaczego.

 

Co do statusu twórcy to nie należy się z automatu bo masz na to ochotę, decyzję o nadaniu podejmuje kilka osób, do tego dochodzi czas na zmiany które muszą być wprowadzone przez admina, jeżeli zaś chodzi o wątek proszę bardzo przenoszę do Lurebuilding skoro to autor o to wnosi.

 

Zaś co do giełdy, to jest dostępna giełda ogólna.

 

Możemy tak długo polemizować, jednak do niczego to nie doprowadzi choć widzę postęp przeszliśmy z liczby mnogiej na pojedynczą, już nie piszesz "nam" tylko o sobie. 



#13 OFFLINE   tofik

tofik

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2134 postów
  • LokalizacjaPyrlandia
  • Imię:Łukasz
  • Nazwisko:Adamek

Napisano 08 wrzesień 2014 - 23:07

Tłumaczyłem Ci, że nazwałem tak tych, lub tego, kto zablokował mi dostęp do giełdy twórców. Nie jesteś w stanie tego wytłumaczyć to wyciągasz z kapelusz kota do góry nogami. Takie są fakty. A co do Tymona to firma jest rodzinna co jest dozwolone prawem ale zarejestrowana jest na jego żonę. Formalnie Tymon również nie prowadzi działalności więc to wyrzucanie jego ogłoszeń również nie ma pokrycia. Czy wyrzucacie innym ogłoszeni jeśli mają w rodzinie kogoś kto prowadzi działalność? Są tacy którzy działalność prowadzą a ich głoszenia wiszą w najlepsze. Nie będę donosił o kogo chodzi. Zostawiam to tofikowi :)

Czyli Ty Robercie ,i @tymonie ,nie prowadzicie żadnej działalności/ nie produkujecie,ale towar sprzedać chcecie? I burzysz się Panie że nie możesz na giełdzie twórców wystawiać............skoro jak twierdzisz nic nie produkujesz.............to może niech się miłościwa Pani Tymonowa zarejestruje..........i będzie po problemie.........moderacji się nie oberwie a i tofik nie słusznie podejrzewany nie będzie...........inaczej Panie,to tylko Aruba Aruba :o


  • micmac lubi to

#14 OFFLINE   Iras1975

Iras1975

    Zaawansowany

  • Zbanowani
  • PipPipPip
  • 610 postów
  • LokalizacjaPolska
  • Imię:Ireneusz
  • Nazwisko:Urbanek

Napisano 09 wrzesień 2014 - 07:10

Jest taki wątek, w którym kolega oprócz woblerów pokazuje czasem nóż lub pistolet na kulki z farbą, a nader często robi groźne miny na zdjęciach(pociecha)  :D .. Tam nikt zbytnio nie pyskuje i nie jeździ po nim.. co biocie się jednego, a po drugim jeździcie jak po kobyle? 

Już któryś raz widzę jazdę w tym wątku i zastanawiam się, co tymi ludźmi powoduje.



#15 OFFLINE   Piotrek Milupa

Piotrek Milupa

    Moderator Emeritus

  • TEAM JERKBAIT
  • PipPipPipPip
  • 8448 postów
  • LokalizacjaWarszawa
  • Imię:Piotrek

Napisano 09 wrzesień 2014 - 08:30

Jest taki wątek, w którym kolega oprócz woblerów pokazuje czasem nóż lub pistolet na kulki z farbą, a nader często robi groźne miny na zdjęciach(pociecha)  :D .. Tam nikt zbytnio nie pyskuje i nie jeździ po nim.. co biocie się jednego, a po drugim jeździcie jak po kobyle? 

Już któryś raz widzę jazdę w tym wątku i zastanawiam się, co tymi ludźmi powoduje.

 

Irku tak jak ci pisałem, nie śledzisz tamtego wątku od początku i nie wiesz że tam też były wojny i pyskówki, nawet z udziałem obecnych tu.

 
Zaś co do moich działań, to gwarantuje że nie jest to jeżdżenie po kimś.


#16 OFFLINE   Robert

Robert

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 3756 postów
  • LokalizacjaAreszt Wydobywczy Istambuł

Napisano 09 wrzesień 2014 - 08:35

Jedz Tofik nad wodę, złów złotą rybkę i poproś ją o jedno życzenie, aby wszyscy konkurenci twojego kolegi pozdychali, bo tak tylko pośmiewisko z siebie robisz tropiąc jak stary ormowiec spekulantów za komuny.



#17 OFFLINE   Robert

Robert

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 3756 postów
  • LokalizacjaAreszt Wydobywczy Istambuł

Napisano 09 wrzesień 2014 - 08:43

Milupa, punk regulaminu giełdy mówiący, że do giełdy są dopuszczani tylko wybrani, nie istnieje. Tak więc powraca zasadnicze pytanie ważne dla użytkowników. Czy tu obowiązuje regulamin czy widzi mi się, a regulamin to tylko taka przykrywka. Wiem, że to nie pytanie do Ciebie i nie oczekuje odpowiedzi. Odpowiedz nasuwa się z faktów. 



#18 OFFLINE   atb69

atb69

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1159 postów
  • Lokalizacjamazowieckie

Napisano 09 wrzesień 2014 - 13:01

Widzę że znowu burza na forum. Nie mieszam się nie wypowiadam.

Dziwi mnie tylko to że ta dyskusja jest w dziale Lurebuilding, czy to odpowiednie miejsce?  


  • *Hektor* i Parf lubią to

#19 OFFLINE   woblery z Bielska

woblery z Bielska

    Jak coś cię przerasta - dorośnij:)

  • Moderatorzy
  • 6867 postów
  • LokalizacjaBielsko
  • Imię:Janusz

Napisano 09 wrzesień 2014 - 14:56

Milupa, punk regulaminu giełdy mówiący, że do giełdy są dopuszczani tylko wybrani, nie istnieje. Tak więc powraca zasadnicze pytanie ważne dla użytkowników. Czy tu obowiązuje regulamin czy widzi mi się, a regulamin to tylko taka przykrywka. Wiem, że to nie pytanie do Ciebie i nie oczekuje odpowiedzi. Odpowiedz nasuwa się z faktów. 

REGULAMIN GIEŁDY TWÓRCÓW:

1.Z działu „Giełda Twórców” jerkbait.pl korzystać mogą Użytkownicy posiadający uprawnienia nadane przed administratora. Administrator zastrzega sobie prawo do modyfikacji uprawnień w każdym czasie, bez podania przyczyn. Od dnia wejścia w życie niniejszego regulaminu (01.02.2013r) do korzystania z Giełdy Twórców uprawnieni są Użytkownicy zarejestrowani w galerii lurebuildingowej ("Index Twórców") lub w galerii rodbuildingowej ( "Nasze Prace" ) na jerkbait.pl.

 

 

Robercie.

Wiem, że to nie było pytanie do mnie. Jednakże właściwy punkt istnieje i nie jest tajny. A fakt, że go nie przeczytałeś nie oznacza, że nie istnieje...


  • tofik, guciolucky i adashhh lubią to