Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

Bystrzyca Lubelska - budujemy tarlisko


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
7 odpowiedzi w tym temacie

#1 OFFLINE   Zielony

Zielony

    Forumowicz

  • PRZEDSTAWICIEL MARKI
  • PipPip
  • 495 postów
  • LokalizacjaNiedrzwica

Napisano 18 wrzesień 2014 - 07:36

W najbliższą sobotę o godzinie 14stej będziemy kontynuować budowę tarliska na rzece Bystrzycy w Osmolicach. Większość żwiru (około stu ton)z zaplanowanych na ten rok prac, już umieściliśmy w rzece a raczej w rzekach. Niestety chętnych do pracy nad rzeką bardzo brakuje. Dość powiedzieć, że to właściwie kilka osób. Zatem zapraszam na sobotę do Osmolic. Zbiórka przy wjeździe na teren oczyszczalni. Warto zabrać ze sobą wodery, taczkę i łopatkę.



#2 OFFLINE   Zielony

Zielony

    Forumowicz

  • PRZEDSTAWICIEL MARKI
  • PipPip
  • 495 postów
  • LokalizacjaNiedrzwica

Napisano 24 październik 2014 - 13:00

Warto też przeczytać prezentację dotyczącą Roztocza. http://magiaroztocza...h-czesc-ii.html


Użytkownik Zielony edytował ten post 25 październik 2014 - 18:27

  • robert67 i pitfish lubią to

#3 Guest_Erin_*

Guest_Erin_*
  • Guests

Napisano 24 październik 2014 - 16:45

Nie boi się Pan tak linkować lubelskich rzek górskich? ;)

A nóż, Jerkbait.pl zechce sobie urządzić zlocik na Bystrzycy (jak kiedyś), i znów wyniknie afera koperkowa ! :ph34r:



#4 OFFLINE   Zielony

Zielony

    Forumowicz

  • PRZEDSTAWICIEL MARKI
  • PipPip
  • 495 postów
  • LokalizacjaNiedrzwica

Napisano 24 październik 2014 - 19:48

We Wrocławiu też rodzi się coś dobrego i też nazwa się Bystrzyca :)



#5 OFFLINE   bassy

bassy

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1942 postów
  • LokalizacjaLublin

Napisano 24 październik 2014 - 20:53

Erin to jest informacja że możesz przyjechać i wspomóc w pracach nad rzeką. Przecież jest wyraźnie napisane. Jeśli nie jesteś zainteresowany to nie lej zółcią.


  • Zielony lubi to

#6 Guest_Erin_*

Guest_Erin_*
  • Guests

Napisano 24 październik 2014 - 22:50

We Wrocławiu też rodzi się coś dobrego i też nazwa się Bystrzyca :)

Patrząc na historię zrzutów wody z Mietkowa to jest tak bardzo chybiona inwestycja, że bardziej być nie może, ale Kolega raczej nie zna realiów więc....

Tworzenie rzeki pstrągowej od podstaw, gdy ma się już teoretycznie rzekę górską, którą ma się w głębokim poważaniu......

Zarybienia trocią rzek z tamami bez przepławek......

Niech mnie kolega nie rozśmiesza!!!! :D

Niech się rodzi..... pośmiejemy się.



#7 Guest_Erin_*

Guest_Erin_*
  • Guests

Napisano 24 październik 2014 - 23:06

Erin to jest informacja że możesz przyjechać i wspomóc w pracach nad rzeką. Przecież jest wyraźnie napisane. Jeśli nie jesteś zainteresowany to nie lej zółcią.

Jaka żółć?

Wielu zapewne pamięta aferę na pomysł zorganizowania spotkania nad lubelską Bystrzycą, i pozy Rejtana kolegi @Zielony i innych. 

Tym bardziej zdziwiła mnie taka akcja promująca lubelską Bystrzycę.

Osobiście, życzę powodzenia w tworzeniu tarlisk. Dla mnie to dystans około 600km dlatego muszę odmówić. Z resztą jak widnieje w pierwszym poście niewielu miejscowych kwapi się z pracami, to dlaczego ja !? B)  :ph34r:

Czyżby z powodu wielkiego fermentu ? Awantur ?? Poróżnień ??

Osobiście takie "lokalne wpisy" traktuję jako nabijanie sobie darmowego poklasku. Robicie tarlisko !? OK Tylko po co się tym chwalić ? Zanim taki wpis ukarze się na "jerku" to i tak wszyscy " miejscowi zainteresowani" o tym wiedzą ! :D Próżność jest grzechem ! :P

Pomimo tego w jakimś stopniu brawa się Wam należą, oczywiście w całokształcie !


Użytkownik Erin edytował ten post 24 październik 2014 - 23:15


#8 OFFLINE   Dominik Kubisz

Dominik Kubisz

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 88 postów
  • Imię:Dominik
  • Nazwisko:Kubisz

Napisano 24 październik 2014 - 23:11

Według mojej opini świetne przedsięwzięcie, jeśli chodzi o rzekę, której dotyczy temat. Co do pozostałych wymienianych przez Was Panowie się nie wypowiadam, gdyż nie jestem w temacie. Miło się patrzy jak grupa zapaleńców bierze sprawę w swoje ręce i działa na rzecz natury. Gdyby chociaż 1/10 polskich rzek miała takich opiekunów, jak Ci, którzy się tego podjęli, a przy okazji zmieniło by się coś w polskim prawie to widok kompletu chociażby kropków w wymiarze 50+ stałby się czymś błachym i codziennym. Ile ja bym dał, żeby znaleść takich ludzi, którzy pomogliby w odrodzeniu się moich rzeczułek... Coż, chyba nie w tym życiu. -_-


Użytkownik dominik15 edytował ten post 24 październik 2014 - 23:12

  • Zielony i Tszonek lubią to




Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych