Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

Zlot jerkbait.pl – Boleń Bugu 2009 - zapisy


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
103 odpowiedzi w tym temacie

#1 OFFLINE   remek

remek

    Administrator

  • Administratorzy
  • 26625 postów
  • LokalizacjaWarszawa
  • Imię:Remek

Napisano 09 maj 2009 - 15:55

Zlot jerkbait.pl – Boleń Bugu 2009

Zapraszam serdecznie na jednodniowy czerwcowy zlot forumowiczów jerkbait.pl. W tym roku zlot organizujemy wraz z firmą http://www.przewodnicywedkarscy.pl. Miejscem zlotu jest rzeka Bug.

06.06.2009 o godzinie 7.00 spotykamy się na drodze Wyszków - Ostrów Mazowiecka, przy zjeździe do miejscowości Poręba. Dokładne miejsce spotkania zaznaczyliśmy na czerwono na załączonym zdjęciu. Proszę nie pomylić zjazdów, ponieważ są dwa zjazdy do miejscowości Poręba. O 7.00 spotykamy się w miejscu, które zaznaczyliśmy. Czekamy na wszystkich 15 minut i ruszamy (później trzeba będzie szukać na własną rękę).



Po dotarciu do docelowego miejsca, krótko zaprezentujemy Wam dany odcinek rzeki, na którym będziemy łowili oraz przekażemy krótkie info na temat samego łowienia. Dla zainteresowanych, przez cały czas naszego spotkania, służymy radą i pomocą w wyborze dobrego miejsca do łowienia, w wyborze przynęt, itp.

Około godziny 15.00 zbieramy się na wspólne ognisko. Miejsce będzie wyznaczone podczas naszego porannego spotkania.
W trakcie ogniska porozmawiamy o technikach i przynętach, na które łowi się bolenie. Porozmawiamy także o naszych spostrzeżeniach z minionej połowy dnia. Po ognisku oczywiście łowimy dalej.

Koszt zlotu to 35 zł/osoba (koszty oranizacji zlotu przez www.przewodnicywedkarscy.pl - w koszt wliczona niespodzianka i sprawy organizacyjne).

Zapisy wyłącznie do dnia 25.05.2009. W tym dniu zamykamy listę.
Do tego też dnia trzeba wpłacić pieniądze za zlot. Informacje o numerze konta do wpłaty i wszelkie inne informacje dotyczące zlotu możecie uzyskać pod adresem mailowym infinity@onet.pl. Każdego kto wpisze się na listę, prosimy o niezwłoczny kontakt pod tym adresem mailowym w celu otrzymania numeru konta do wpłaty.

Każdego z uczestników wpisujących się na listę, prosimy o dopisanie obok swojego nick’a, rozmiaru koszulki T-shirt, który normalnie nosi na co dzień.

Trochę o rybach:
- będziemy łowili głównie bolenie, bo taki jest cel spotkania. Ale na odcinku, którym będziemy wędkowali są także klenie, jazie, sandacze, szczupaki, okonie, a nawet brzany i sumy.
- jeżeli ktoś ma ochotę może zabrać dowolny sprzęt i łowić co chce (oczywiście w majestacie prawa).
- będziemy mieli okazję łowić zarówno na dzikim brzegu, jak i uregulowanym.
- na odcinku, na którym będziemy łowili są główki, przelewy, rafy, opaski i burty.

Trochę reguł:
- każdy zabiera ze sobą jedzonko i picie na cały dzień.
- każdy zabiera coś do jedzenia na ognisko (kiełbaski).
- każdy musi mieć wykupione pozwolenia na okręg mazowiecki PZW (mogą być pozwolenia jednodniowe).
- na zlocie obowiązuje całkowite złów i wypuść w stosunku do wszystkich złowionych ryb.

Naszym opiekunem i przewodnikiem będzie znany nam Sebastian rognis_oko obecnie z Przewodników Wędkarskich (www.przewodnicywedkarscy.pl). Służy on wszelką pomocą - doradztwo z zakresu połowu ryb na danym odcinku, doboru przynęt, taktyki.

Sebastian podaje swój numer telefonu. Będzie on niezbędny na wypadek gdyby ktoś się zgubił lub nie dotarł na czas na miejsce spotkania - tel. 604 118 116.

Zapraszamy serdecznie!

Redakcja Jerkbait.pl oraz Przwodnicy Wędkarscy


Chętnych prosimy o wpisanie się poniżej.

Załączone pliki



#2 OFFLINE   remek

remek

    Administrator

  • Administratorzy
  • 26625 postów
  • LokalizacjaWarszawa
  • Imię:Remek

Napisano 09 maj 2009 - 15:57

No to pierwszy się zapisuję :D

1. Remek

Czy ktoś z forumowiczów zainteresowany jest warsztatami castingowymi? Pokaz technik rzutowych, zabawy z rzutem do celu itd. Proszę podać podczas zapisywania się - na razie badam zainteresowanie.

Pozdrawiam
Remek

#3 OFFLINE   @slider@

@slider@

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2730 postów

Napisano 09 maj 2009 - 16:08

Ja bym chętnie się pisał lecz 06.06 mam wesele :angry: :angry:
Zobaczymy może spróbuję coś wymyślić..


Pozdrawiam
Slider


#4 OFFLINE   Rutt

Rutt

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 534 postów
  • LokalizacjaOstrów Maz.

Napisano 10 maj 2009 - 09:38

Zgłaszam siebie i kolege Daniela, który póki co tylko czyta Jerkbait.pl, ale pewnie to sie zmieni :D

Obaj bardzo cieszymy się na ten zlot, szczególnie, że jesteśmy na poziomie raczkowania w łowieniu Boleni :D może uda nam się czegoś nauczyć :unsure: :mellow:

Zresztą, fajnie będzie poznać kolegów po kiju, bo jeszcze nigdy nie mieliśmy okazji uczestniczyć w żadnym spotkaniu.
W związku z tym może sie pokażemy:

http://img228.imageshack.us/img228/4787/81375088ip4.jpg


Co do rozmiarów koszulek to 2x XL


Pozdrawiam :D i zaraz postaram się o nr. konta i wpłacę pieniążki






#5 OFFLINE   Piotrek Milupa

Piotrek Milupa

    Moderator Emeritus

  • TEAM JERKBAIT
  • PipPipPipPip
  • 8448 postów
  • LokalizacjaWarszawa
  • Imię:Piotrek

Napisano 10 maj 2009 - 09:55

Proszę o dopisanie do listy :
@milupa4 rozmiar XXL + kolega też rozmiar XXL.

P.S. Jeśli chodzi o warsztaty castingowe chętnie skorzystam

#6 OFFLINE   remek

remek

    Administrator

  • Administratorzy
  • 26625 postów
  • LokalizacjaWarszawa
  • Imię:Remek

Napisano 10 maj 2009 - 16:03

Dla przypomnienia zdjęcia z poprzedniego naszego spotkania: http://jerkbait.pl/photos/Bug/

Pozdrawiam
Remek

#7 OFFLINE   radekg

radekg

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 133 postów
  • LokalizacjaWARSZAWA

Napisano 10 maj 2009 - 20:50

proszę o dopisanie mnie do listy :D
roz.kosz. XXL



#8 OFFLINE   domin

domin

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 109 postów
  • LokalizacjaPruszków
  • Imię:Dominik

Napisano 11 maj 2009 - 09:49

Też chętnie bym się przyłączył ale niestety tak jak kolega trochę powyżej - wesele, w sumie to dopiero wieczorkiem ale za to wcześniej praca :angry:

Może coś sie zmieni chociaż na to nie liczę. Życzę udanego spotkania owocnego w ryby i koleżeńskiej atmosfery.

Pozdrawiam

#9 OFFLINE   Włóczykij

Włóczykij

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1252 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 11 maj 2009 - 23:32

Wstępnie też jestem zainteresowany tylko jeszcze szefowa musi chcieć się mnie pozbyć tego dnia :lol:

#10 OFFLINE   Xavi

Xavi

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 394 postów
  • LokalizacjaPruszków
  • Imię:Robert
  • Nazwisko:Lis

Napisano 14 maj 2009 - 16:38

Xavi - XL

#11 OFFLINE   Maciejowaty

Maciejowaty

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1178 postów
  • LokalizacjaLegionowo

Napisano 15 maj 2009 - 11:07

Chętnie odwiedzę Bug :D

ps.rozmiar L

#12 OFFLINE   Traq

Traq

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 351 postów
  • LokalizacjaWarszawa
  • Imię:Bartosz

Napisano 15 maj 2009 - 16:08

Cześć,
Bardzo chętnie wezmę udział w tym zlocie.
Do tej pory na Jerkbait jestem użytkownikiem zupełnie pasywnym, nie napisałem jeszcze nic, mimo że w sezonie czytam prawie codzienie :D No ale teraz to nie mam wyboru, takiej okazji przepuścić nie można.

Pozdrawiam,
Traq

PS
Rozmiar L.

#13 OFFLINE   remek

remek

    Administrator

  • Administratorzy
  • 26625 postów
  • LokalizacjaWarszawa
  • Imię:Remek

Napisano 16 maj 2009 - 06:40

Cześć,
Bardzo chętnie wezmę udział w tym zlocie.
Do tej pory na Jerkbait jestem użytkownikiem zupełnie pasywnym, nie napisałem jeszcze nic, mimo że w sezonie czytam prawie codzienie :D No ale teraz to nie mam wyboru, takiej okazji przepuścić nie można.

Pozdrawiam,
Traq

PS
Rozmiar L.



Super! Zapraszamy!

Pozdrawiam
Remek

#14 OFFLINE   Gromit

Gromit

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 268 postów
  • LokalizacjaWARSZAWA

Napisano 18 maj 2009 - 11:49

Gromit się melduje.
Koszulka XL.

Pozdrawiam Gromiś :D .

#15 OFFLINE   andrew

andrew

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 669 postów
  • LokalizacjaWies w miescie

Napisano 18 maj 2009 - 14:48

Koncepcja wyglada obiecujaco

Czy to jest ta sama miejscowka z poprzedniego spotkania jerkbaita nad Bugiem do fotorelacji z ktorego wklejony zostal link?

Czy ta droga przez las do rzeki jest w porzadku w sensie normalnie zawieszona osobowka da rade?

Dlaczego dopiero o siodmej zbiorka? Od trzeciej bedzie jasno, nie to ze proponuje trzecia ale jak zaczniemy lowic o osmej to z sandalkami moze byc problem :unsure:. Z mojego doswiadczenia wiem ze te buzanskie sa aktywnie glownie wczesnie rano zwlaszcza jesli jest pogodnie. Wiem ze impreza to bolen Bugu ale w praktyce konkuruje z planowanymi wyjazdami na sandala. Moze tak chociaz o szostej te zbiorke? A moze ktos bedzie mial ochote na wczesny rekonesans?

#16 OFFLINE   Kubson

Kubson

    Forumowicz

  • Forumowicze
  • PipPip
  • 475 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 18 maj 2009 - 14:54

Obecny.

Rozmiar XL no i od razu pytanie, kto jedzie z Warszawy i ma wolne miejsce ?? :D

Pozdrawiam
Kuba

#17 OFFLINE   rognis_oko

rognis_oko

    Zaawansowany

  • Forumowicze
  • PipPipPip
  • 3395 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 18 maj 2009 - 15:17

Koncepcja wyglada obiecujaco

Czy to jest ta sama miejscowka z poprzedniego spotkania jerkbaita nad Bugiem do fotorelacji z ktorego wklejony zostal link?

Czy ta droga przez las do rzeki jest w porzadku w sensie normalnie zawieszona osobowka da rade?

Dlaczego dopiero o siodmej zbiorka? Od trzeciej bedzie jasno, nie to ze proponuje trzecia ale jak zaczniemy lowic o osmej to z sandalkami moze byc problem :unsure:. Z mojego doswiadczenia wiem ze te buzanskie sa aktywnie glownie wczesnie rano zwlaszcza jesli jest pogodnie. Wiem ze impreza to bolen Bugu ale w praktyce konkuruje z planowanymi wyjazdami na sandala. Moze tak chociaz o szostej te zbiorke? A moze ktos bedzie mial ochote na wczesny rekonesans?


Cześć.

Spotykamy się na tym samym odcinku rzeki, co dwa lata temu.

Droga przez las jest normalną drogą asfaltową. Kawałek będziemy musieli przejechać drogą szutrową, która jest przejezdna dla wszystkich pojazdów.

Zbiórka o 7ej, bo to zlot integracyjny. Wcześniej nie ma takiej potrzeby. Jeżeli ktoś chce to może sobie łowić do 7ej i stawić się w miejscu zbiórki.



#18 OFFLINE   rognis_oko

rognis_oko

    Zaawansowany

  • Forumowicze
  • PipPipPip
  • 3395 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 18 maj 2009 - 15:21

Lista zlotowiczów:

1. Remek, koszulka XXL - WPŁACIŁ.
2. Rutt, koszulka XL - WPŁACIŁ.
3. Daniel od Rutta, koszulka XL - WPŁACIŁ.
4.
5. Milupa4 + kolega, koszulki XXL, XXL - NIE WPŁACIŁ.
6. Radekq, koszulka XXL - NIE WPŁACIŁ.
7. Bartosz Traq Traczyk, koszulka L - NIE WPŁACIŁ
8. Włóczykij, koszulka ??? - NIE WPŁACIŁ
9. Xavi, koszulka XL - NIE WPŁACIŁ
10. Maciejowaty, koszulka L - NIE WPŁACIŁ
11. Gromit, koszulka XL - NIE WPŁACIŁ
12. Andrew, koszulka ??? - NIE WPŁACIŁ
13. Kubson, koszulka XL - NIE WPŁACIŁ
14. Rognis_oko, koszulka M - WPŁACIŁ
15. Singor_Ths, koszulka L - NIE WPŁACIŁ

Kolegów Włóczykija i Andrew proszę o zadeklarowanie się czy będą na zlocie, czy jednak nie. Brakuje mi też waszych rozmiarów koszulek.

Resztę kolegów proszę o wpłacenie zaliczki do dnia 22.05.



#19 OFFLINE   andrew

andrew

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 669 postów
  • LokalizacjaWies w miescie

Napisano 18 maj 2009 - 16:33

W czwartek dam finalna odpowiedz

#20 OFFLINE   Grzecho

Grzecho

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 457 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 19 maj 2009 - 05:17

Cześć

uwielbiam łowić w Bugu, a z łowieniem boleni dopiero raczkuję, w związku z tym nie mogę opuścić tego zlotu :mellow:
proszę o dopisanie do listy B)
koszulka L

pzdr
Grzecho