Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

Proszę o pomoc w doborze multika


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
11 odpowiedzi w tym temacie

#1 OFFLINE   SHAKESPEARE

SHAKESPEARE

    Nowy

  • Forumowicze
  • Pip
  • 13 postów
  • LokalizacjaWłocławek

Napisano 25 maj 2009 - 11:36

Chcę zakupic multiplikatora Sheakspeare Quarzlite dokładnie ten http://www.okonek.co...roducts_id=1761 tylko wiekszy model. Pytanie czy taki multik nada sie na Wisłe do wędkarstwa gruntowego na sumy. Czy da rade wurzucać nim zestaw z obciazenbiem od 150 g do 300 g? Prosze o wskazówki. Pozdrawiam

#2 OFFLINE   SHAKESPEARE

SHAKESPEARE

    Nowy

  • Forumowicze
  • Pip
  • 13 postów
  • LokalizacjaWłocławek

Napisano 25 maj 2009 - 21:20

Czyzby nie było na forum osób znających taki sprzęt???

#3 OFFLINE   kryst

kryst

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2028 postów

Napisano 25 maj 2009 - 21:26

Nope.

Poczekaj, aż Daniel z XRods wróci ze swojej wyprawy na pstrągi (już są w Niemczech), może on Tobie coś doradzi. :D

#4 OFFLINE   SHAKESPEARE

SHAKESPEARE

    Nowy

  • Forumowicze
  • Pip
  • 13 postów
  • LokalizacjaWłocławek

Napisano 25 maj 2009 - 21:27

Nope.

Poczekaj, aż Daniel z XRods wróci ze swojej wyprawy na pstrągi (już są w Niemczech), może on Tobie coś doradzi. :D


Dzięki wielkie

#5 OFFLINE   mifek

mifek

    SUM

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPipPip
  • 11308 postów
  • LokalizacjaWioska Z Tramwajami
  • Imię:Rafał
  • Nazwisko:...znane...

Napisano 26 maj 2009 - 19:51

nadac to sie nada, tak po japońsku - czyli jako-tako

ogólnie maszynka do małych nie należy, choć przyznam się szczerze, że gdybym miał takową możliwość wybrałbym uzywane ABU c3/c4 w stosownym rozmiarze...


#6 OFFLINE   SHAKESPEARE

SHAKESPEARE

    Nowy

  • Forumowicze
  • Pip
  • 13 postów
  • LokalizacjaWłocławek

Napisano 26 maj 2009 - 21:36

nadac to sie nada, tak po japońsku - czyli jako-tako

ogólnie maszynka do małych nie należy, choć przyznam się szczerze, że gdybym miał takową możliwość wybrałbym uzywane ABU c3/c4 w stosownym rozmiarze...

Tak rozumiem cię ale ja tego sheakspeara kupie za 120 zł a abu c3 lub c4 niestety nie

#7 OFFLINE   SHAKESPEARE

SHAKESPEARE

    Nowy

  • Forumowicze
  • Pip
  • 13 postów
  • LokalizacjaWłocławek

Napisano 03 czerwiec 2009 - 10:17

Może ktos jeszcze sie wypowie?

#8 OFFLINE   Artur Z.

Artur Z.

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 322 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 03 czerwiec 2009 - 14:55

obejrzyj napierw ten multik , w tym na zdjęciu np. gwiazdka jest chyba plastikowa, dekle pewnie też, ostatnio wylicytowałem nowego C3 w pudełku na allegro za 250pln, pośledź allegro z miesiąc , C3 abu nie są drogie , poza tym do gruntu na dużą rybę do siłowego holu i pompowania możesz sobie kupić z korbką z prawej strony jest jeszcze taniej, a masz multik zupełnie innej klasy i później sprzedasz go bez problemu za tą samą cenę jak będziesz chciał.

#9 OFFLINE   popper

popper

    Ekspert

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPip
  • 9515 postów
  • LokalizacjaDolny Śląsk
  • Imię:Waldek

Napisano 03 czerwiec 2009 - 17:06

Mocny sprzęt.
Nie mam wielkiego doświadczenia w ciężkich łowach gruntowych na multiplikatory. Widzę jednak, że Twoje preferencje ukierunkowane są na sprzęt bardzo mocny, z niskim przełożeniem (pewnie dla ułatwienia holu).
Krajowa oferta dość skromnie wygląda.
Kiedyś trzymałem w ręku Shimano Tekota (własność @tornado). Myślę, że byłby akurat na duuuuże ryby oraz na morze.
Ciężki jest, masywny
.

i raczej mocno stacjonarny. Trudno by nim rzucać zbyt często
Pewnie każdej dużej rybie naszych wód spokojnie da radę (inna jego wersja jest aktualnie na Allegro)


Pobieżnie przejrzałem bieżącą ofertę i w zasadzie najprędzej skłoniłbym się do zakupu czegoś w tym stylu

Załączone pliki

  • Załączony plik  tekota.jpg   24,69 KB   453 Ilość pobrań


#10 OFFLINE   SHAKESPEARE

SHAKESPEARE

    Nowy

  • Forumowicze
  • Pip
  • 13 postów
  • LokalizacjaWłocławek

Napisano 03 czerwiec 2009 - 21:24

Mocny sprzęt.
Nie mam wielkiego doświadczenia w ciężkich łowach gruntowych na multiplikatory. Widzę jednak, że Twoje preferencje ukierunkowane są na sprzęt bardzo mocny, z niskim przełożeniem (pewnie dla ułatwienia holu).
Krajowa oferta dość skromnie wygląda.
Kiedyś trzymałem w ręku Shimano Tekota (własność @tornado). Myślę, że byłby akurat na duuuuże ryby oraz na morze.
Ciężki jest, masywny
.

i raczej mocno stacjonarny. Trudno by nim rzucać zbyt często
Pewnie każdej dużej rybie naszych wód spokojnie da radę (inna jego wersja jest aktualnie na Allegro)


Pobieżnie przejrzałem bieżącą ofertę i w zasadzie najprędzej skłoniłbym się do zakupu czegoś w tym stylu


Tak gdybym miał wolnej gotówki 500 zł napewno wybrałbym abu natomiast tak jak pisałem tego sheakspeara będe miał za 120 zł przywiezie mi go kolega ze stanów. Chciałem sie dowiedziec tylko czy takimi dużymi muliplikatorami mozna rzucać tak jak np niskoprofilowcami. Czy poprostu dam rad go opanowac.

#11 OFFLINE   pitt

pitt

    Jadę na ryby ... na zawsze

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPip
  • 9353 postów

Napisano 04 czerwiec 2009 - 05:40

mifek juz dokladnie napisal, ze nadaje sie 'jako-tako', wiec co tu wiecej pisac ... ale chyba koniecznie chcesz uslyszec, ze trafiles dobry wybor? ja napisze jeszcze dokladniej, ten kolowrotek nie nadaje sie wogole do rzucania a raczej do polowu w pionie z kutra ew. mozesz wywiezc zestaw z bojka lodka na kilkadziesiat metrow i tak poszukac sumowego szczescia

#12 OFFLINE   SHAKESPEARE

SHAKESPEARE

    Nowy

  • Forumowicze
  • Pip
  • 13 postów
  • LokalizacjaWłocławek

Napisano 04 czerwiec 2009 - 10:19

OK wszysko jasne dzieki za odpowiedzi pozdrawiam




Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych