Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

Wątpliwości całkowicie zielonego


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
21 odpowiedzi w tym temacie

#21 OFFLINE   Grego

Grego

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 312 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 19 czerwiec 2009 - 23:21

[quote title=Pasiasty Irokez napisał(a) dnia Fri, 19 June 2009 10:04][quote title=jerzy napisał(a) dnia Fri, 19 June 2009 09:34]

Hehehe No na pewno

Pan redaktor mówi prawdę, nie ma co się dziwić; chyba, że wiesz i, jak mawia młodzież, podsyfiasz. Jeśli tak, to dla innych - niektóre z pozostałych multików daiwy też są hiszpańsko-języczne (sol, luna, viento). Mnie się te nazwy bardzo podobają (słońce, księżyc, wiatr - w razie czego poprawią mnie nasi amigos en Espana).

#22 OFFLINE   jerzy

jerzy

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 3201 postów

Napisano 20 czerwiec 2009 - 12:58

jak juz jestesmy przy multiplikatorach daiwy to warto pare informacji o nich powiedziec.

kiedys chcialem opisac i przetestowac procastera rojo bo po pierwszych kilku dniach uzywania tego modelu wydawal mi sie idealny do polskiego lowienia szczupakow zwlaszcza biorac pod uwage ile kosztuje. Rojo, poza tym, ze ma calkiem fajny design posiada takze bajer w postaci klipca do flippingu, ktorego w PL malo kto ( jesli wogole ktokolwiek) uzywa przy lowieniu na zarosnietych i plytkich lowiskach.

Procaster Rojo posiada rowniez nieco lzejsza szpulke od standardowego procastera 100 HL i przy cieplejszym kijaszku w granicach 15-17 lbs ( np. lamiglas competitor) umozliwia na calkiem wiele, nie wylaczawszy okoniowych gum i sreniej wielkosci woblerow.

I to wszystko za mniej niz 100 $ ;)

Do sliderow 7 i 10 a taksze do Fatso 10 i podobnych wabikow wolalbym rojo 100HL niz rowniez czerwona ale sporo drozsza Fuego

Do tego Rojo spokojnie moze sluzyc do lowienia w slonej wodzie, a drozsze magnezowe modele juz nie ....

ot tyle..

pozd JW :D




Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych