Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

Iława-Jeziorak i Iławka


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

#1 OFFLINE   rapia

rapia

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 482 postów
  • LokalizacjaGdańsk
  • Imię:Piotr
  • Nazwisko:Baranowski

Napisano 19 lipiec 2009 - 19:06

Witam.Jade na urlop do Iławy i zastanawiam sie czy zabierac ze soba wedki bo czytalem bardzo nie pochlebne opisy tych łowisk i cenny tez sa nie zachecajace.Mam prosbe o pomoc w podjeciu decyzji i jezeli ktos moze pomoc to bardzo prosze.PZDR Piotrek.

#2 OFFLINE   Adri@n

Adri@n

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 186 postów
  • LokalizacjaMałopolska

Napisano 19 lipiec 2009 - 19:54

Byłem tam 2 lata temu. Efekty nie powalają szczupaka tam cieżko żłapać o tej porze roku. Możesz sie nastawić na sandacza ja złapałem tam 3 przez 2 tyg może nie dużo ale zawsze coś. Bardzo dobrze bierą wegorzę brat wyciągnął dość sporą liczbę i ja czasami też siadłem prze feederze jak nie było efektów ze spiningiem. Okonia możesz dość sporo połamać ale takiego do 25 cm. Jednego zaliczyłem 37cm ale przez 2 tyg tylko 1 to nie dużo ale nie zawsze łowiłem. Życze powodzenia i połamania kija.

#3 OFFLINE   rapia

rapia

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 482 postów
  • LokalizacjaGdańsk
  • Imię:Piotr
  • Nazwisko:Baranowski

Napisano 20 lipiec 2009 - 06:51

Dzieki za odpowiedz.Jeszcze jedno pytanie-łowiles z brzegu czy z lodzi i na jakie przynety?Bede ci bardzo wdzieczny za jeszcze jedna podpowiedz czy probowales na tej Ilawce?PZDR Piotrek

#4 OFFLINE   Adri@n

Adri@n

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 186 postów
  • LokalizacjaMałopolska

Napisano 20 lipiec 2009 - 10:25

Z brzegu. Tam by się przydała łódka bo jezioro jest ogromne ale z brzegu też są efekty. Sandacze łapałęm na białe kopyto relaxa z czarnym grzbietem a okonie na wszysko prawie lecz miałem swojego jednego killera co zawsze brały był nim malutki twister.

#5 OFFLINE   rapia

rapia

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 482 postów
  • LokalizacjaGdańsk
  • Imię:Piotr
  • Nazwisko:Baranowski

Napisano 20 lipiec 2009 - 14:58

DZieki.Troche mnie podbudowales i napewno wezme wedki i troche tam polowie.PZDR Piotrek.