Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

witam


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
12 odpowiedzi w tym temacie

#1 OFFLINE   ziuta

ziuta

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 267 postów
  • LokalizacjaSzczecin

Napisano 19 marzec 2006 - 23:37

Hej! Witam wszystkich.
Obserwuję od pewnego czasu wasz portal i postanowiłem się przyłączyć. Cieszy mnie to że tu rozmawia się o rybach, wyjazdach anie w kółko o złej sytuacji na wodach i w PZW.
Parę słów o mnie: do 2 lat mieszkam w Szczecinie i dopiero poznaje te wody ( przy wdatnej pomocy mifka - dzięki ), wcześniej mieszkałem na pojezierzu drawskim i tam stawiałem swoje pierwsze kroki wędkarskie. Interesuje nmie głównie łowienie w jeziorach okoni i szczupaków ( w tym roku też na jerki :mellow: ), a w rzekach pstrągów i troci. Od innych metod też nie stronie, a lubie zwłaszcza łowienie na bata. Ryby z reguły wypuszczam ale czasem zabiore jakąś smaczną rybę (troć, sandacza). Rekordów nie mam powalających na kolana ale też nie narzekam, jakieś tam rybki się złowiło. W tym roku plany są ambitne: Szwecja ( może 2x), Rega i trocie, pstrągi, szczupaki i okonie z poj. Drawskiego i eksploracja kilku mało znanych jezior, moje pierwsze (mam nadzieje) klenie i jazie i .... tak planów jest dużo a co sie uda zrealizować - życie pokaże.
Pozdrawiam

#2 OFFLINE   jerry hzs

jerry hzs

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 3338 postów
  • LokalizacjaChicago

Napisano 20 marzec 2006 - 01:22

Ziuta :mellow: Witam calym sercem . Przyjaciele Mifka sa tez moimi Przyjaciolmi . Czuj sie jak u siebie ; pytaj , radz i pisz ...jednym slowem na luzie i do przodu :D

#3 OFFLINE   pitt

pitt

    Jadę na ryby ... na zawsze

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPip
  • 9353 postów

Napisano 20 marzec 2006 - 06:11

witaj na forum :mellow:

#4 OFFLINE   remek

remek

    Administrator

  • Administratorzy
  • 26625 postów
  • LokalizacjaWarszawa
  • Imię:Remek

Napisano 20 marzec 2006 - 08:08

W zasadzie Jerry wszystko już powiedział. Cieszę się, że do nas dołączyłeś. Życzę miłego pobytu na naszym forum. Jeśli chodzi o jerki to trafiłeś chyba w najlepsze miejsce :mellow:

Pozdrawiam serdecznie
Remek


#5 OFFLINE   Friko

Friko

    SUM

  • Super moderatorzy
  • 18618 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 20 marzec 2006 - 09:12

@Ziuta - witaj, miło że dołącza kolejny wędkarz do naszego grona :D Plany wędkarskie rzeczywiscie bardzo ciekawe - mam nadzieje że się powiodą no i że będziemy mogli o tym poczytać na forum :D

Pozdrawiam

#6 OFFLINE   rognis_oko

rognis_oko

    Zaawansowany

  • Forumowicze
  • PipPipPip
  • 3395 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 20 marzec 2006 - 10:32

@Ziuta,

miło cię poznać i witaj na naszym forum. :D
Dobrej zabawy.

#7 OFFLINE   Mateusz Baran

Mateusz Baran

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2557 postów
  • LokalizacjaBrussels

Napisano 20 marzec 2006 - 10:41

Na poj. drawskim stawiałem swoje pierwsze spinningowe kroki.
Także witaj wśród swoich.

YO!

#8 OFFLINE   mifek

mifek

    SUM

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPipPip
  • 11308 postów
  • LokalizacjaWioska Z Tramwajami
  • Imię:Rafał
  • Nazwisko:...znane...

Napisano 20 marzec 2006 - 11:44

Witaj Ziuta. Cieszę się, że w końcu zdecydowałeś się zalogować i pryzłączyć do naszego grona. Wierzę, że czas poświecony na niebiańskie forum nie będzie czasem straconym.


PS. Sprawdz ostrośc kotwiczek w woblerach, jutro będzie się wiele działo :mellow:

#9 OFFLINE   Gumofilc

Gumofilc

    Ekspert

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPip
  • 6193 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 20 marzec 2006 - 11:57

Czesc Ziuta!

Fajny nick... :D
Tak, to forum jest pod kilkoma wzgledami ewenementem w sieci i to nie tylko moje zdanie.
Drawskie i Szczecin to bardzo dobra baza wypadowa i z pewnoscia jest szansa na realizacje wedkarskich planow.
Poj. Drawskiego nie odwiedzalem od kilku lat, jezdzilem tam w okolice J.Drawskiego...bywales w okolicach ostatnio?
Pozdro
Gumo

#10 OFFLINE   ziuta

ziuta

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 267 postów
  • LokalizacjaSzczecin

Napisano 21 marzec 2006 - 00:29

Bardzo dziękuje za miłe przywitanie! Dopiero poznaje ten portal i coraz bardziej mi się podoba. W maire możliwości postaram się podzielić swoją wiedzą, wynikami z nad wody, sugestiami a i chętnie posłucham waszych rad i sposobów.
Odpowiadając na pytanie Gumofilca powiem że ostatnio łowiłem na pojezierzu drawskim jesienią i łowiło się wspaniale i ryby współpracowały. Łowiłem głównie na małych jeziorkach koło Połczyna Zdroju ( dolina 5 Jezior, Klokowo i inne). Okolice j. Drawskiego też są warte prawdzenia i to nie tylko sztndarowe Drawsko, Siecino ale też Komorze, żerdno, i wiele jeszcze innych kilku hektarowych wód. Warto w nich łowić bo presja wędkarska jest na nich znikoma, no ale niestety rybacy trzepią na potęge, jedknak duży areał wody powoduje że pomiędzy kolejnymi odłowami mija dłuższy okres czasu. Nie ma łowienia non stop na jednym akwenie, może poza J. Drawskim.
Ale nie chce tu nażekać bo rybe sie da złowić a okolica piękna.
Ja to najbardziej lubie tak: łódeczka, wędeczka, perłowe kopytko, 5 gr główka. Wpłynąć w zatoczke 2 m głęboką. Luz, zabawa, super relaks, od czasu do czasu fotka rybce i o to chodzi :D no chyba że pstrągi wtedy zwaliska, dołki , komary.....ale to już inna bajka
Pozdrawiam wiosennie!

#11 OFFLINE   Artech

Artech

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2669 postów
  • LokalizacjaSzczecin
  • Imię:Artur

Napisano 21 marzec 2006 - 09:40

Witam pena Ziutę :mellow: to uczymy się tego portalu we dwóch B) Niestety dzisiaj się z wami nie wybiorę ale mam nadzieję że w tą wiosenną sobotę wyskoczymy na nasze pomorskie pstrągowo-trociowo-(może również) kleniowe rzeczki :lol:

#12 OFFLINE   mifek

mifek

    SUM

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPipPip
  • 11308 postów
  • LokalizacjaWioska Z Tramwajami
  • Imię:Rafał
  • Nazwisko:...znane...

Napisano 21 marzec 2006 - 22:27

@Artech @Ziuta @Likx

Ze względu na zapowiadaną bardzo optyistyczną pogodę na najbliższy weekend pojawiła się koncepcja wypadu na trotki w najbliższy weekendzik ... Co Wy na to.

#13 OFFLINE   Artech

Artech

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2669 postów
  • LokalizacjaSzczecin
  • Imię:Artur

Napisano 22 marzec 2006 - 12:48

Mifek nie wiem co my na to B) wstępne plany mielismy z Ziutą takie że jedziemy na Krąpiel na pstrągi tudzież klenie(to z rana) - mam fajne namiarki :D a następnie jakby sie nic nie działo, nie daj Boże, to skikamy na Inę poszukać trotek (podobno w niedzielę padła 4,5kg samica w centrum stargardu).
Niemniej jednak plany zawsze można zmienić :mellow: Jest jeszcze trochę czasu, sie obaczy B)
Ps. a jak było wczoraj??