Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

TandemBaits Phantom EX Siberian Suit i TandemBaits Phantom EX


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

#1 OFFLINE   PiotrekF

PiotrekF

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 273 postów

Napisano 26 styczeń 2015 - 10:56

Witam, przeszukuję fora bo potrzebuję pomocy w wyborze ciepłego kompletu do wędkowania w chłodniejsze dni. Wszyscy polecają Geoffa Andersona jednak cena jest mocno odstraszająca jak na moje możliwości finansowe. Szukam jakiegoś zamiennika, ciekawie wyglądają ubrania  firmy Tandem Baits, czy ktoś z kolegów miał z nimi styczność i może coś powiedzieć, czy trzymają parametry. Dokładniej chodzi mi o TandemBaits Phantom EX Siberian Suit i TandemBaits Phantom EX :) Jak wygląda użyteczność tych kurtek w chłodne deszczowe dni  :)



#2 OFFLINE   Paweł R.

Paweł R.

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 552 postów
  • LokalizacjaDT
  • Imię:Paweł

Napisano 26 styczeń 2015 - 11:46

Posiadam spodnie , kumpel spodnie i kurtkę i jesteśmy zadowoleni , śmiało można kupować .



#3 OFFLINE   PiotrekF

PiotrekF

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 273 postów

Napisano 26 styczeń 2015 - 11:58

a czy testowałeś, ubrania w ciężkich warunkach paro godzinny deszcz i tp.  W jaki zakresie temperatury łowi się komfortowo ? :)



#4 OFFLINE   Paweł R.

Paweł R.

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 552 postów
  • LokalizacjaDT
  • Imię:Paweł

Napisano 26 styczeń 2015 - 14:03

Małe niedopatrzenie :doh: posiadamy ten zestaw http://allegro.pl/ta...4996749097.html

http://allegro.pl/ta...4987083665.html , w deszczu spokojnie dają radę , kurtki nie posiadam tak że nie wypowiem się w jakich temp. jest komfort  , odnośnie Siberian Suit też nic nie powiem gdyż nie posiadam , sorki za wprowadzenie w błąd .



#5 OFFLINE   WHITE14

WHITE14

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 578 postów
  • LokalizacjaFestung Breslau
  • Imię:Mirko
  • Nazwisko:Filipovic

Napisano 27 styczeń 2015 - 20:52

moja żelazna rada- lepiej zainwestowac w ciuchy kontraktowe us army  lub innych armii niz tandema baitsa z chinskich fabryczek