Jump to content

  •      Sign In   
  • Create Account

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Photo

Wyjazd do Szwecji 2010r. szukam chetnych....


  • Please log in to reply
5 replies to this topic

#1 OFFLINE   mi106

mi106

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 526 posts

Posted 11 October 2009 - 17:36

Witam! chciałbym zorganizować wyjazd do Szwecji a konkretnie na Syrsan w 2010r. mam już chetnych kilka osób ale to trochę za mało....napisze pokrótce o co chodzi...chciałbym zorganizowac wyjazd ok 12 osób na to łowisko na jesieni 2010r. na przełomie września i pażdziernika...przez biuro Eventur Fishing...byłem tam kilka razy i znam to łowisko doskonale...łowiłem tam sam oraz z przewodnikami(Markiem Szymańskim i Tomkiem Wieczorkiem).Wszystkie płatności i formalności byłyby załatwione za pośrednictwem biura...ja nie oczekuję żadnej korzyści materialnej w zwiazku z tym wyjazdem...chodzi mi o zebranie fajnej ekipy-ludzi z którymi można miło spedzić czas nad woda...bo jedynym mankamentem moich pobytów nad tym łowiskiem było towarzystwo w sąsiednich domkach...jakieś takie dziwne...nie mozna było sie z nikim dogadać...wymienić informacjami na koniec dnia itp. po prostu porażka...ten wątek adreuje także do ludzi którzy nigdy nie byli poza granicami naszego kraju na rybach...taka mała grupówka to najlepsza forma poznania nowych miejsc...jezeli chodzi o koszty wyjazdu to zależą one od liczby ludzi...im wiecej osób pojedzie tym będzie taniej(ale nie wiecej niz 12 osóB) my jedziemy na 2 tygodnie ale jak ktoś chce to nie ma problemu żeby wrócił wcześniej lub dojechał w połowie pobytu...chetnie pomoge w doborze sprzetu,przynet i calej reszty związanej z wyjazdem...na wszystkie pytania odpowiem na priv. lub tel. 509066408 Michał

#2 OFFLINE   przemo1676

przemo1676

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 69 posts
  • LokalizacjaStrzyzów
  • Imię:Przemek
  • Nazwisko:M.

Posted 29 October 2009 - 08:36

WITAM JEST NAS TRZECH CHETNYCH NA TEN WYJAZD TYLKO KOLEGA ŁATWI URLOP JAK DOSTANIE TO SKONTAKTUJE SIE Z TOBA TELEFONICZNIE. SŁYSZAŁEM ZE JEST TO SWIETNE ŁOWISKO NA DUZEGO SZCZUPAKA SWIETNY WYBÓR :D

#3 Guest__*

Guest__*
  • Guests

Posted 06 November 2009 - 15:26

Witam !
Jeżeli chcecie możecie wybrać jeden z terminów w mojej bazie w Sankt Anna w Szwecji organizuje kameralne wyjazdy głównie dla znajomych, także możecie zebrać fajną grupę i naprawdę jest co łowić i czym pływać.
Pozdrawiam
Norbert
www.fishingclub.eu


#4 OFFLINE   przemo1676

przemo1676

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 69 posts
  • LokalizacjaStrzyzów
  • Imię:Przemek
  • Nazwisko:M.

Posted 29 November 2009 - 19:42

wolne miejsca sa jeszcze chetni ?

#5 OFFLINE   mi106

mi106

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 526 posts

Posted 24 December 2009 - 09:27

są jeszcze wolne miejsca na wyjazd....!!!! zapraszam!!!!

#6 Guest__*

Guest__*
  • Guests

Posted 23 March 2010 - 22:40

U mnie też
Pozdrawiam :mellow:
Outsider
http://www.fishingclub.eu