Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

Konger Imperial Multi Cast 5200LH


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
9 odpowiedzi w tym temacie

#1 OFFLINE   Raptor1981

Raptor1981

    Nowy

  • Forumowicze
  • Pip
  • 29 postów
  • LokalizacjaGolub-Dobrzyń k/Torunia

Napisano 16 listopad 2009 - 11:59

Dzisiaj zakupiłem multiplikator Konger Imperial Multi Cast 5200LH - chciałem się zapytać czy ktoś z was miał do czynienia z tym multikiem. Jetem bardzo ciekawy waszej opinii na temat tego sprzętu.

Pozdrawiam Marcin

P.S.
Koledzy aż się boję żaden z was nic nie odpowiedział mimo że wejść ponad 70 do tego tematu. Teraz zastanawiam się czy kupiłem takie padło że nie chcecie zrobić mi przykrości czy faktycznie nikt z was nie miał tego multiplikatora w rękach.

Jak do mnie przyjdzie to postaram się napisać moje własne odczucia co do tego sprzętu.

#2 OFFLINE   giepol

giepol

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 190 postów
  • Lokalizacjaleśniczówka/Radawnicy

Napisano 26 listopad 2009 - 14:25

Witam, mam ten multik od maja tego roku i jak na razie jestem zadowolony. Wisi sobie na pinaclu 6' 7-21g i da się rzucać już od 5g gumkami do 30g jerków(max), cięższych nie próbowałem. Gabarytowo fajnie leży w dłoni, lekki i szpula ażurowa,chodzi cichutko i z regulacją docisku i hamulca nie ma problemu. Hamulec ustawiłem na początku na 4 ale szybko zjechałem do 2 i na razie tak zostanie. 150m HM80 Dragona 0,251mm spokojnie wchodzi i zostaje jeszcze około 2-3 mm miejsca od rantu szpuli( chociaż ja nigdy nie stosowałem się do tych 2mm od brzegu szpuli). Jak na początek i za takie pieniądze to multik w/g mnie wart jest polecenia. I jeżeli się nie mylę to chyba nikt Go dłużej jak w tym roku, nie użytkował.
Zapodaję linka do opisu z ograniczoną ilością danych:
http://www.konger.pl/pl/start/kolowrotek/5369-Konger-Imperia l-Multi-Cast-5200LH
Pozdrawiam Grzegorz

#3 OFFLINE   Raptor1981

Raptor1981

    Nowy

  • Forumowicze
  • Pip
  • 29 postów
  • LokalizacjaGolub-Dobrzyń k/Torunia

Napisano 27 listopad 2009 - 07:50

Przyjechał do mnie ten multik i też jestem zdania że za tak niewielkie pieniądze ok. 235 zł Konger postarał się i zrobił naprawdę ładny multik. Tak jak piszesz kolego zgrabny profilowany z dbałością o detale myślę że jak na pierwszy multik można sobie pozwolić. Mi on będzie służył do rzucania przynętami od 20g do 50g.

#4 OFFLINE   giepol

giepol

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 190 postów
  • Lokalizacjaleśniczówka/Radawnicy

Napisano 27 listopad 2009 - 19:32

Przy tym ciężarze to z pewnością będziesz zadowolony, a do jakiego kijka go dopniesz?.

#5 OFFLINE   Raptor1981

Raptor1981

    Nowy

  • Forumowicze
  • Pip
  • 29 postów
  • LokalizacjaGolub-Dobrzyń k/Torunia

Napisano 30 listopad 2009 - 07:43

Konger Impact Cast Pro Jerk 198/60

mam nadzieje że to wszystko będzie się ze sobą razem pięknie komponowało.


#6 OFFLINE   giepol

giepol

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 190 postów
  • Lokalizacjaleśniczówka/Radawnicy

Napisano 30 listopad 2009 - 14:46

Zestaw firmowy :mellow:. Życzę połamania kija i zadowolenia z łowienia na casta. Pozdrawiam Grzegorz

#7 OFFLINE   Raptor1981

Raptor1981

    Nowy

  • Forumowicze
  • Pip
  • 29 postów
  • LokalizacjaGolub-Dobrzyń k/Torunia

Napisano 01 grudzień 2009 - 20:36

Wszystko już spasowane ze sobą multik z kijem komponuje się bardzo zgrabnie. Jak na firmę Konger to jestem bardzo zadowolony zarówno z młynka jak i kija - naprawdę nie można się do niczego przyczepić jeżeli chodzi o wykonanie i dbałość o szczegóły/detale w wykonaniu. Teraz tylko czekam na linkę Power Pro 0,23 mm która dopełni całość. Jest to mój pierwszy zestaw castingowy z prawdziwego zdarzenia (wg mojego uznania oczywiście- bo można było kupić droższe i lepsze). Mam nadzieje że szybko przyzwyczaję się do multiplikatora i jak mi się spodoba to skompletuje sobie inne zestawy do 18g i do 28-35g wszystko na multikach.
Teraz tylko czekać na pierwsze rybki złapane na casta. Życzcie mi powodzenia.

Pozdrawiam Marcin

#8 OFFLINE   Raptor1981

Raptor1981

    Nowy

  • Forumowicze
  • Pip
  • 29 postów
  • LokalizacjaGolub-Dobrzyń k/Torunia

Napisano 02 grudzień 2009 - 10:57

Nie chciałem zakładać nowego wątku więc zadam tutaj pytanie:

Mam pytanie odnośnie linki Power Pro 0,23 mm znacie jakieś wiarygodne źródło zakupu gdzie można zakupić taką plecionkę przez internet. Tyle się słyszy o podrobionych Power Pro i nie chciałbym się naciąć - jeżeli macie jakiegoś wiarygodnego sprzedawce tych linek, który faktycznie importuje je z USA to poproszę o namiary.

#9 OFFLINE   Piotrek Milupa

Piotrek Milupa

    Moderator Emeritus

  • TEAM JERKBAIT
  • PipPipPipPip
  • 8448 postów
  • LokalizacjaWarszawa
  • Imię:Piotrek

Napisano 02 grudzień 2009 - 11:11

Źródło na forum kolega @Stachu polecam


#10 OFFLINE   Artech

Artech

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2673 postów
  • LokalizacjaSzczecin
  • Imię:Artur

Napisano 02 grudzień 2009 - 16:42

lub @psułek, Też sprawdzony, że się tak wyrażę :mellow: . Te 0,23 mm :unsure: to będzie chyba 20 lb, jeżeli się nie mylę.




Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych