Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

o reklamie przynęt i innych sprawach - wątek wydzielony z tematu "Bolenie 2009"


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
60 odpowiedzi w tym temacie

#1 OFFLINE   szpiegu

szpiegu

    Zaawansowany

  • Twórcy
  • PipPipPip
  • 2534 postów
  • Lokalizacjadziki zachód :)

Napisano 15 listopad 2009 - 11:28

czy to jest jakas reklama woblerów firmy gloog jak to niby na ich woblery biora super bolenie i ze kazdy musi miec glooga zeby lowic takie ryby czy obsluga photoshopa jak wymazac brzeg zeby nie namierzyc miejscowki ??

#2 OFFLINE   Tomek Sulej

Tomek Sulej

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 127 postów
  • LokalizacjaSzczecin

Napisano 15 listopad 2009 - 11:52

Witaj szpiegu. Zadna reklama. Na stronie glooga są moje dwa artykuły ot cała sprawa. Poza tym obróbka jest zrobiona z banalnego powodu znalezienie tej miejscówy kosztowało mnie troche czasu.......dalej chyba możesz sobie sam dopowiedzieć.Jeżeli zaś chodzi o woblery glooga to juz inny temat nie bede robił tutaj reklamy, gdyż bedzie to mało stosowne. Poza tym mam wrażenie, że jakaś zazdrość przez Ciebie przemawia.........

#3 OFFLINE   szpiegu

szpiegu

    Zaawansowany

  • Twórcy
  • PipPipPip
  • 2534 postów
  • Lokalizacjadziki zachód :)

Napisano 15 listopad 2009 - 12:42

szkoda ze odrazu nie napisałeś o tej zazdrości tylko po jakiejś chwili, zrobiłeś edycje i dopisałeś ten skrawek........ niestety a może stety nie masz monopolu w łowieniu boleni...... budząc się po jakiś 3 latach wrzucasz na forum zdjęcia z naprawdę ładnymi rybami i jakoś tak całkiem przypadkowo idzie art o tych boleniach na stronie glooga no cóż przypadek jak w mordę strzelił

#4 OFFLINE   Grzecho

Grzecho

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 457 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 15 listopad 2009 - 12:49

Według mnie reklama nie jest zbyt nachalna, taki sam zarzut można postawić wobec każdego zdjęcia, na którym rybie coś z pyska wystaje :mellow:
A ryby są faktycznie piękne. Wielkie gratulacje.

pzdr
Grzecho

#5 OFFLINE   Tomek Sulej

Tomek Sulej

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 127 postów
  • LokalizacjaSzczecin

Napisano 15 listopad 2009 - 14:15

Witaj. Szpiegu jak wiesz urzedowałem cały casz na innym portalu.....Faktycznie nie było mnie trzy lata. Jeżeli zas chodzi o gloogi to już inna bajka od dwóch lat zacząłem łowić na Hermesy i przyznam sie szczerze, że nie miałem oszałamiających wyników do czasu kiedy to.........zrozumiałem jak należy łowić tymi woblerami. Nie bede sie jednak tutaj rozpisywał. Mam wrażenie, że masz alergię na mnie. Jęzeli zaś chodzi o monopol boleniowy to daj spokój oczywiście, że chciałbym <_< . Zapewne sam wiesz ile kosztuje znalezienie dobrej mety boleniowej, gdzie mozna z powodzeniem jednego dnia złowić kilkanaście grubych boleni......... Pozdrawiam i życze połamania. A ta fotka to tak dla ocieplenia klimatu :D

Załączone pliki



#6 OFFLINE   Tomek Sulej

Tomek Sulej

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 127 postów
  • LokalizacjaSzczecin

Napisano 15 listopad 2009 - 14:21

Według mnie reklama nie jest zbyt nachalna, taki sam zarzut można postawić wobec każdego zdjęcia, na którym rybie coś z pyska wystaje :mellow:
A ryby są faktycznie piękne. Wielkie gratulacje.

pzdr
Grzecho


Witaj Grzecho. Nie długo bedzie trzeba faktycznie rybie z pyska przynętę wyciagać, gdyż może to być reklama :mellow: dzieki za gratki i pozdrawiam


#7 OFFLINE   Artech

Artech

    Zaawansowany

  • Twórcy
  • PipPipPip
  • 2650 postów
  • LokalizacjaSzczecin
  • Imię:Artur

Napisano 15 listopad 2009 - 15:10

Tomek piękne rapy, tylko pozazdrościć. A co do reklamy, to ja żadnej nie zauważyłem, żeby nie post @Szpiega nie wiedziałbym nawet, że na Gloogi łowiłeś :unsure: Widać ja mało spostrzegawczy jestem :lol:

#8 OFFLINE   radekg

radekg

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 133 postów
  • LokalizacjaWARSZAWA

Napisano 15 listopad 2009 - 17:16

kurcze i ja też jakos jestem mało spostrzegawczy :wacko:
na żadnym zdjęciu nie widziałem woblera GLOOG'a :wacko:

gratuluje GRUBIUTKICH bolków :huh: :huh: :huh:

#9 OFFLINE   Tomek Sulej

Tomek Sulej

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 127 postów
  • LokalizacjaSzczecin

Napisano 15 listopad 2009 - 17:29

Tomek piękne rapy, tylko pozazdrościć. A co do reklamy, to ja żadnej nie zauważyłem, żeby nie post @Szpiega nie wiedziałbym nawet, że na Gloogi łowiłeś :unsure: Widać ja mało spostrzegawczy jestem :lol:



Witaj Artur. Dzieki za komentarz i gratki. Jeżeli ktoś próbuje znalezć dziure w całym to ją znajdzie ......Pozdrawiam

#10 OFFLINE   Tomek Sulej

Tomek Sulej

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 127 postów
  • LokalizacjaSzczecin

Napisano 15 listopad 2009 - 17:31

kurcze i ja też jakos jestem mało spostrzegawczy :wacko:
na żadnym zdjęciu nie widziałem woblera GLOOG'a :wacko:

gratuluje GRUBIUTKICH bolków :huh: :huh: :huh:


Witaj. Ja też nie widziałem :mellow: dzieki za gratki i pozdrawiam. Artukuły o bolkach są dwa do przeczytania na stronie glooga, a także znajdziesz dobry artykuł Roberta Hamera na portalu.....


#11 OFFLINE   szpiegu

szpiegu

    Zaawansowany

  • Twórcy
  • PipPipPip
  • 2534 postów
  • Lokalizacjadziki zachód :)

Napisano 15 listopad 2009 - 17:34

kurcze i ja też jakos jestem mało spostrzegawczy :wacko:
na żadnym zdjęciu nie widziałem woblera GLOOG'a :wacko:

gratuluje GRUBIUTKICH bolków :huh: :huh: :huh:



pewnie ze nie będzie widać na żadnych fotkach wobków ale na stronie którą promuje łowca boleni pisze.......

#12 OFFLINE   jerry hzs

jerry hzs

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 3338 postów
  • LokalizacjaChicago

Napisano 15 listopad 2009 - 17:49

To na co lowimy ...mysle tu o przynetach ...nigdy nie powinno byc tajemnica ...gdyby ktos mi zabronil to nie pisalbym wogole ...to jest bez sensu :unsure:
rozumiem utajnianie miejscowek ...nie rozumiem utajniania przynet ...

#13 OFFLINE   Tomek Sulej

Tomek Sulej

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 127 postów
  • LokalizacjaSzczecin

Napisano 15 listopad 2009 - 17:57

[quote]
kurcze i ja też jakos jestem mało spostrzegawczy :wacko:
na żadnym zdjęciu nie widziałem woblera GLOOG'a :wacko:

gratuluje GRUBIUTKICH bolków :huh: :huh: :huh:
[/quote]


pewnie ze nie będzie widać na żadnych fotkach wobków ale na stronie którą promuje łowca boleni pisze.......
[/quote]

Szpiegu. Ja nie jestem Twoją kochanką wiec daj na luz......Bolki moge łowić nawet na kukurydzę :lol: a Ciebie to powinno mało co obchodzić. Fotka jest ryba jest wiec w czym problem? Ja nie robie tajemnic na co łowie. Miejscówki to co innego.....Pozdrawiam

#14 OFFLINE   pepol

pepol

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 77 postów
  • LokalizacjaPoznań

Napisano 15 listopad 2009 - 18:05

Cześć.

@Tomek Sulej gratuluję kapitalnych boleni.

P.S. Również łowię bolenie głównie na hermesy. Pozdrawiam.

#15 OFFLINE   Tomek Sulej

Tomek Sulej

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 127 postów
  • LokalizacjaSzczecin

Napisano 15 listopad 2009 - 18:45

Cześć.

@Tomek Sulej gratuluję kapitalnych boleni.

P.S. Również łowię bolenie głównie na hermesy. Pozdrawiam.


Witaj Piotr. Dzieki za gratulacje.....Hermesami trzeba nauczyć sie łowić i uwierzyc w nie......zapewne sam wiesz. Połamania


#16 OFFLINE   benjam87

benjam87

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 239 postów
  • Lokalizacjacentralna Wisła

Napisano 15 listopad 2009 - 21:52

[quote]
Cześć.

@Tomek Sulej gratuluję kapitalnych boleni.

P.S. Również łowię bolenie głównie na hermesy. Pozdrawiam.
[/quote]

Witaj Piotr. Dzieki za gratulacje.....Hermesami trzeba nauczyć sie łowić i uwierzyc w nie......zapewne sam wiesz. Połamania

[/quote]

Jeżeli nie jest to Twoją tajemnica to zdradź kilka wskazówek jak poprawnie łowić przynętami typu Hermes...

#17 OFFLINE   patu

patu

    Ekspert

  • TEAM JERKBAIT
  • PipPipPipPip
  • 6984 postów
  • Lokalizacjaokolice Szczecina
  • Imię:Patryk
  • Nazwisko:S.

Napisano 16 listopad 2009 - 07:41

Siemasz Tomalo, pokazałes się chłopie wreszcie.
Nie wiem tylko, po co to bicie piany n/t przynęt.
Każdy ma swoje killery i ma prawo o nich pisać - promować, w jaki robi to sposób - to juz indywidualna sprawa.
A jak Tom mój killerek po reanimacji - łowił czy jego magia zgasła ??
Do zobaczyska na wielkiej wodzie ;)

#18 OFFLINE   pirania74

pirania74

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1068 postów
  • LokalizacjaPOLSKA

Napisano 16 listopad 2009 - 09:05

Siemasz Tomalo, pokazałes się chłopie wreszcie.
Nie wiem tylko, po co to bicie piany n/t przynęt.
Każdy ma swoje killery i ma prawo o nich pisać - promować, w jaki robi to sposób - to juz indywidualna sprawa.
A jak Tom mój killerek po reanimacji - łowił czy jego magia zgasła ??
Do zobaczyska na wielkiej wodzie ;)


@patu, myślę że bicie piany na temat przynęty jest w przypadku p.Suleja jak najbardziej na miesjcu Jak prawi artykuł na stronce Glooga, przeczytałem i ujmę to tak - ot, opisana przygoda kiedy to trafiło się na dobry dzień czy zgrupowanie grubych bolków...aktorami tu są p.Sulej i p. wobler Hermes Ja tu rozumiem o co chodzi kolegom z postów powyżej - wielu chciałoby poznać fenomen Hermesa Wielu pewnie ma taką przynętę w pudełku i pewnie jest ją głęboko rozczarowana... Pan Sulej w artykule zachwala walory tej przynęty więc powinno być raczej więcej o sposobie podania, prowadzenia- tak od strony technicznej nie wspominając o miejscówkach bo ich zachowanie w tajemnicy to rozumiem.

#19 OFFLINE   radeqs

radeqs

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 804 postów
  • LokalizacjaRuda Śląska
  • Imię:Konrad

Napisano 16 listopad 2009 - 12:00

Cześć,
To ja się zabawię w adwokata. A gdyby taki artykuł ukazał się na stronie Salmo (co już chyba miało nie raz miejsce), czy wydaje się wam, że reakcja byłaby taka sama? Do Salmo oczywiście nic nie mam, podałem jako przykład. Czy nie zdarzały się zajawki o złowieniu dużych ryb, których szczegółowy opis znajdował się później na stronie przewodników? Nie trąciło to nikomu komercją (ja z tym osobiście problemu nie mam, usiłuje tylko zrozumieć krytykę osoby, która zachowała się tak samo jak inni).
Pozdrawiam

#20 OFFLINE   patu

patu

    Ekspert

  • TEAM JERKBAIT
  • PipPipPipPip
  • 6984 postów
  • Lokalizacjaokolice Szczecina
  • Imię:Patryk
  • Nazwisko:S.

Napisano 16 listopad 2009 - 12:22

Osobiście nie łowię Hermesami (i nie mam nic wspólnego z f-mą Gloog), ale wiem, że to łowne przynęty. Mam znajomych którzy nimi łowią, w tym Tomka - i mają efekty, co widać.

Paweł, co Tomek miałby napisać oprócz tego, że podał jak dociąża przynętę , gdzie i jak ją prowadzi. Może ilośc obrotów korbki na minutę?? Grunt to znalezienie dobrej mety, a tam jednemu sprawdzi się to a drugiemu tamto. Na forum wałkowany był juz temat wiary w przynęte, także każdy wie o co kaman...




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych