Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

CENZURA NA STRONIE PZW.


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
36 odpowiedzi w tym temacie

#1 OFFLINE   Robert

Robert

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 3757 postów
  • LokalizacjaAreszt Wydobywczy Istambuł

Napisano 01 grudzień 2009 - 08:03

Ostatnio coraz częściej bezpardonowo wycina się moje wypowiedzi na stronie PZW. Nie ukrywam, że są one krytyczne, ale merytoryczne. Dziś wycięto mój wpis krytykujący zarybianie ZO Kielce. Poddałem w wątpliwość zarybianie zbiornika w Chańczy sandaczem kiedy jestem tam miliony karłowatego sandacza. Zadałem też pytanie czy zarybianie narybkiem było prowadzone jak na zdjęciu, czyli z wora w jedno miejsce. Uznałem to za wyrzucanie naszych pieniędzy w błoto. Reakcją, jak wspomniałem, było wycięcie mojej wypowiedzi. Nawet nie pokuszono się jak przedostatnim razem o naciągnięcie jakiegoś punktu regulaminu aby uzasadnić to posunięcie. Proszę zgłaszać tu podobne wypadki wprowadzania zamordyzmu przez działaczy PZW. http://www.pzw.org.pl/home/wiadomosci/23375/60/%20ZARYBIENIE %20OBWODÓW%20RYBACKICH%20W%20OKRĘGU%20KIELCE.

#2 OFFLINE   HenryN

HenryN

    Nowy

  • Forumowicze
  • Pip
  • 5 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 01 grudzień 2009 - 08:14

Jerkbait niczym Wolna Europa!

Henryk

#3 OFFLINE   Kuba

Kuba

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2423 postów

Napisano 01 grudzień 2009 - 10:25

Zawsze tak kustosz wycinal, wycina i bedzie wycinal.
Ja swoja przygode z pzw skonczylem kilka lat temu i sie ciesze ze to juz nie mój problem.

#4 OFFLINE   Robert

Robert

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 3757 postów
  • LokalizacjaAreszt Wydobywczy Istambuł

Napisano 01 grudzień 2009 - 10:43

Tym razem to chyba nie Kustosz ale działacz ZO Kielce od którego dostałem informację na priv, że popełniłem błąd w pisowni. Tyle miła do powiedzenia merytorycznie. Wycięcie wpisy to potwierdziło.

#5 OFFLINE   pirania74

pirania74

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1068 postów
  • LokalizacjaPOLSKA

Napisano 01 grudzień 2009 - 11:05

Mi to normalnie zablokowali dostęp do konta użytkownika Cenzura PZW... :unsure: Napisałem im co myślę o ich podejściu do zarybień, do tego co piszą na temat C&R (ostatnio p. A. Zieliński) a wogóle że cały ten PZW to komuna, że niedługo ruszy akcja koniec.PZW.pl i takie tam :lol: :lol: :lol: Nie odpisali nic bo co mieli do napisania? Żenada

#6 OFFLINE   biosteron

biosteron

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1945 postów
  • LokalizacjaNadbużańskie tereny.
  • Imię:Marcin

Napisano 01 grudzień 2009 - 11:38

Historia lubi się powtarzać...psują krew i mącą umysły

#7 OFFLINE   Robert

Robert

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 3757 postów
  • LokalizacjaAreszt Wydobywczy Istambuł

Napisano 02 grudzień 2009 - 07:46

Dostałem na priv chamską wiadomość od byłego prezesa ZO Kielce pana Grychowskiego. Zacytowałem ją na stronie aby ludzie zobaczyli co za persony rządzą zawiązkiem. Trudno się dziwić, że jest jak jest. Wpis oczywiście też został wycięty. Za komuny pewnie jeszcze do drzwi zapukała by załogo „G”

#8 OFFLINE   Robert

Robert

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 3757 postów
  • LokalizacjaAreszt Wydobywczy Istambuł

Napisano 02 grudzień 2009 - 07:56

PS. Zablokowali jeszcze możliwość komentowania. Całe ZO Kielce :lol:

#9 OFFLINE   pirania74

pirania74

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1068 postów
  • LokalizacjaPOLSKA

Napisano 02 grudzień 2009 - 09:02

Dostałem na priv chamską wiadomość od byłego prezesa ZO Kielce pana Grychowskiego. Zacytowałem ją na stronie aby ludzie zobaczyli co za persony rządzą zawiązkiem. Trudno się dziwić, że jest jak jest. Wpis oczywiście też został wycięty. Za komuny pewnie jeszcze do drzwi zapukała by załogo „G”


Robert,

Jest taki dowcip, pasujący do sytuacji :lol: czyli załogi G

O 2:30 w nocy do mieszkania Kowalskiego ktoś głośno się dobija...

Zaspany Kowalski wstaje z łóżka, podchodzi do drzwi i pyta:
Kto tam?

Hydraulicy - pada odpowiedź zza drzwi

O tej porze? - dziwi się Kowalski :unsure:

zza drzwi: Otwieraj chamie, UB nie kłamie ...

:lol: :lol:

#10 OFFLINE   psulek

psulek

    Zaawansowany

  • Giełda komercyjna
  • PipPipPip
  • 4844 postów
  • LokalizacjaWilcza Dziura :) /Piaseczno/Wa-wa

Napisano 02 grudzień 2009 - 10:01

Ja znam inaczej:

- Kto tam?
- Harcerze
- Nie wierzę
- Otwieraj chamie, UB nigdy nie kłamie
- Cwileczkę, tylko wyciągnę zawleczkę B)

#11 OFFLINE   Kuba Standera

Kuba Standera

    W walce z głupota nie ma wygranych, są tylko cudem ocaleni

  • Bloggerzy
  • PipPipPipPip
  • 9641 postów
  • LokalizacjaGibraltar i okolice

Napisano 02 grudzień 2009 - 22:56

W naszym kochanym PZw dzieją się lepsze rzeczy...

Mam do Was moi mili pytanie. Czy i do kogo można złożyć prośbę o zewnętrzny audyt PZW? czy jeśli mamy sytuację udowodnionej kradzieży to ZK i ZO powinien mieć prokuratora na karku?
Pomóżcie dobrac się do d*** miłym chłopakom. Osiągnąłem punkt wkurwu ostatecznego i mam ochotę na rozpizduchę z misiami z ZO, a akurat by się i kilka podstaw ku temu znalazło.

#12 OFFLINE   łukasz gamoński

łukasz gamoński

    Nowy

  • +Forumowicze
  • Pip
  • 30 postów
  • Lokalizacjakielce

Napisano 02 grudzień 2009 - 23:11

Do Roberta ze Staszowa...kolego jak możesz odezwij sie do mnie na priva...lukaszgam@o2.pl...w zeszłym roku mieliśmy mała afere z zarybianiem i powiem szczerze że mam dosyć Pana G... ale to nie rozmowa na forum.czekam na wiadomośc

#13 OFFLINE   Robert

Robert

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 3757 postów
  • LokalizacjaAreszt Wydobywczy Istambuł

Napisano 03 grudzień 2009 - 08:15

Malwersacje to sprawa prokuratury. Audyt w PZW jest tylko wewnętrzny w czasie wyborów. Ja podejrzewam, że jak by tak ktoś z zewnątrz posprawdzał zarządy okręgów pod kątem gospodarności, a raczej jej braku, to nie wiem czy by się chociaż jeden ostał.

#14 OFFLINE   Kuba Standera

Kuba Standera

    W walce z głupota nie ma wygranych, są tylko cudem ocaleni

  • Bloggerzy
  • PipPipPipPip
  • 9641 postów
  • LokalizacjaGibraltar i okolice

Napisano 03 grudzień 2009 - 08:29

O właśnie o to chodzi <_< , tylko jak kogoś z zewnątrz wprowadzić?
Jakieś pomysły??

#15 OFFLINE   argrabi

argrabi

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 665 postów
  • LokalizacjaPiachowo

Napisano 03 grudzień 2009 - 08:33

Robert, nie do końca... Przejrzyj ustawę o stowarzyszeniach (Dz. U. 2001 nr 79, poz. 855)

#16 OFFLINE   Robert

Robert

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 3757 postów
  • LokalizacjaAreszt Wydobywczy Istambuł

Napisano 03 grudzień 2009 - 09:24

Dokładnie, trzeba kogoś biegłego w ustawie o stowarzyszeniach. Nie bardzo mam czas to studiować i chęci nie te bo już położyłem lage na to. Znam takie numery w ZO Kielce, że można by zmieść z powierzchni ziemi ten bajzel. Jest jednak ale... Nawet jak by ich wszystkich pozamykać to pozostaje pytanie podstawowe, co dalej? Jest się w punkcie wyjścia. Trzeba mieć poparcie i ekipę aby coś zmienić. O ile ekipa by się znalazła to o poparcie dużo trudniej. Wybierają prezesi kół. Kot to jest najczęściej - wiadomo. Nie poprą was bo się boja zmian jak diabeł ... Za nic nie odpowiadają, mogą robić te małe szwindelki to po co im nowe nieznane.

#17 OFFLINE   argrabi

argrabi

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 665 postów
  • LokalizacjaPiachowo

Napisano 03 grudzień 2009 - 09:28

Robert,
Jest ekipa, jest poparcie... Tu się trzeba jednak trochę w statut wgryźć... Szkoda, że nie rok wcześniej. W wyborczym roku łatwiej... Ale miedzy wyborami też można... Żaden prezes (oprócz Eugeniusza - ale to wyjątek potwierdzający regułę) nie jest kadencyjny...

#18 OFFLINE   Robert

Robert

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 3757 postów
  • LokalizacjaAreszt Wydobywczy Istambuł

Napisano 03 grudzień 2009 - 09:46

Grabowskiego nie ruszysz z prostej przyczyny. Nie ma w żadnym dokumencie PZW obowiązku wyposażania delegata na zjazd krajowy w kompetencje. Chodzi o i zakres. Wygląda to tak, że się go wybiera i facet może robić i gadać co chce. W sumie to nawet gdyby, to nie można go zobligować aby głosował na tego czy innego bo nieznana jest lista kandydatów a głosowanie jest tajne. Jedyny manewr to zorganizować poparcie dla kogoś kto myśli podobnie. W okręgu kielceckim jest to niemożliwe bo wiem kto tam siedzi. Na jednym zjeździe delegaci zagłosowali za ograniczeniem im ilości zgłaszanych kandydatur :lol: Zorientowali się po fakcie. Był tam jeden niegłupi facet których chciał coś zrobić. Przepadł we wszystkich głosowaniach. Potraktowali go jak parszywą owcę.

#19 OFFLINE   argrabi

argrabi

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 665 postów
  • LokalizacjaPiachowo

Napisano 03 grudzień 2009 - 11:49

Znaczy się mądrych facetów musi być więcej:)

#20 OFFLINE   pablom

pablom

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2024 postów
  • LokalizacjaSulejówek

Napisano 04 grudzień 2009 - 07:29

. Na jednym zjeździe delegaci zagłosowali za ograniczeniem im ilości zgłaszanych kandydatur :lol: Zorientowali się po fakcie. Był tam jeden niegłupi facet których chciał coś zrobić. Przepadł we wszystkich głosowaniach. Potraktowali go jak parszywą owcę.



Nie,no poplułem monitor. Dowcip stulecia.




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych