Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

Waga kołowrotka.Sprawa pierwszo czy drugorzędna?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
52 odpowiedzi w tym temacie

#41 OFFLINE   OloPe

OloPe

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1088 postów
  • LokalizacjaOtwock

Napisano 13 grudzień 2009 - 19:00

Olo,

Z calym szacunkiem dla popularnosci to dla mnie to akurat zadna wskazowka przy wyborze czegokolwiek...
wystarczy spojrzec na listy przebojow, bestsellerow, najpopularniejszych filmow itd itp...

Niech kazdy lowi czym chce. Byleby ryby wypuszczal ;)

Guzu



Nie bardzo wiem o czym piszesz.......... ;)Kompletnie jestem na bakier z top listami przebojów, filmami, gwiazdami, aktorami, osobowościami szoŁbyznesu, etc, etc. Jak byłem ostatnio w towarzystwie to zacząłem się zastanawiać w jakim świecie żyję :mellow:
Wiem natomiast, że Stradic FH cieszył się dobrą opinią użytkowników, choćby portalu j.pl jak też innych for wędkarskich, wędkarsko-kulinarno-biesiadnych itp A opinie użytkowników (często znanych osobiście) warto brać pod uwagę ;)I wiem że jest dobrą, trwałą maszynką(mam dwa) i że wazy 380 gram i że da się tą wagę przeżyć i łowić


#42 OFFLINE   Guzu

Guzu

    (G)uzurpator

  • PATRON
  • PipPipPipPipPip
  • 14849 postów
  • LokalizacjaPodkowa
  • Imię:Daniel

Napisano 13 grudzień 2009 - 19:08

Olo,

W 100 % wierze w dobre checi i dzieki za rekomendacje stradica.

Dodam, ze posiadam jeden taki - od 2000 roku.

Guzu

#43 OFFLINE   suhhar

suhhar

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 989 postów

Napisano 20 czerwiec 2014 - 11:46

Witam ! panowie sorry za odgrzanie kotleta ale mam problema. Musiałem zmienić krecioła w moim strykcie sandaczowym kiju mistrall olympic do 45gr bo w starym rolka prowadzaca skwierczy i jest do wymiany. Podpiołem spro passion 730 i tutaj problem bo kreciol prawie o 100gr lzejszy i kij mi leci do przodu. Jak leci do przodu to juz wiem ze lowienie bedzie z bolem w rekach. Ktos z forumowiczow zna jakis zloty srodek zeby kij był na zero lub tez -1 ? jakąś tuleje ołowiana na koniec dolnika dowalić ? nie mam pojecia, jutro jade na fish.



#44 OFFLINE   Niedzielny

Niedzielny

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 3780 postów

Napisano 20 czerwiec 2014 - 11:52

Tasma olowiana obwiazana izolacja na koncu kija.

#45 OFFLINE   jersey

jersey

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 671 postów

Napisano 20 czerwiec 2014 - 17:34

Tasma olowiana obwiazana izolacja na koncu kija.

 

taki zestaw będzie się wydawał ok dopóki nie zaczniesz nim rzucać.


  • patu lubi to

#46 OFFLINE   pitt

pitt

    Jadę na ryby ... na zawsze

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPip
  • 9353 postów

Napisano 20 czerwiec 2014 - 19:15

jest gdzies tu taki watek o fore gripie i po co on jest ... moze pomoze? :)



#47 OFFLINE   Krzysiek_W

Krzysiek_W

    -

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 3558 postów

Napisano 20 czerwiec 2014 - 19:28

Witam ! panowie sorry za odgrzanie kotleta ale mam problema. Musiałem zmienić krecioła w moim strykcie sandaczowym kiju mistrall olympic do 45gr bo w starym rolka prowadzaca skwierczy i jest do wymiany. Podpiołem spro passion 730 i tutaj problem bo kreciol prawie o 100gr lzejszy i kij mi leci do przodu. Jak leci do przodu to juz wiem ze lowienie bedzie z bolem w rekach. Ktos z forumowiczow zna jakis zloty srodek zeby kij był na zero lub tez -1 ? jakąś tuleje ołowiana na koniec dolnika dowalić ? nie mam pojecia, jutro jade na fish.

 

Jeśli poprzedni zestaw był OK, to niech on będzie taki sam. Tzn. kręcioł w tym samym kalibrze. Ostatecznie jw. czyli trzymać za fore, choć większość nie lubi. 



#48 OFFLINE   strary

strary

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1954 postów

Napisano 20 czerwiec 2014 - 20:48

taki zestaw będzie się wydawał ok dopóki nie zaczniesz nim rzucać.

Taki zestwa będzie ok do momentu, aż skończysz nim rzucać.



#49 OFFLINE   suhhar

suhhar

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 989 postów

Napisano 20 czerwiec 2014 - 21:37

Wiem juz tak kiedys kombinowałem z innym kijem i kreciołem i wyszła dupa zbita. JEstem w kropce bo przeciez bebechow z amundsona nie przeszczepie do spro zeby waga byla ok. Ja kija trzymam za foregripa w calosci czyli przed kreciołem, łowiąc z opadu ciżeko bedzie panowac nad przynęta ;/



#50 OFFLINE   Zajcew

Zajcew

    Nowy

  • +Forumowicze
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 22 czerwiec 2014 - 21:30

Witam, chciałbym dobrać kołowrotek do spinningu DRAGON X-treme Spinn 18  210cm/3-18g     waga 110 gram

(chodzi mi o wyważenie)

 

mam trzy typy:

 

1) OKUMA RTX FD30S C40X 6:1   waga 188 gram

 

2) RYOBI Slam FD 3000   waga 247 gram

 

3) RYOBI Zauber CF 3000   waga 305 gram

 

Z góry dzięki za pomoc.



#51 OFFLINE   zorro

zorro

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2676 postów
  • LokalizacjaWarszawa-Kamienne Skarżychoooo...
  • Imię:Tomasz
  • Nazwisko:Szczepanik

Napisano 22 czerwiec 2014 - 22:27

Dokręć se każdy, po kolei i będziesz wiedział co sobie dobrać....


  • kotwitz lubi to

#52 OFFLINE   godski

godski

    SUM

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPipPip
  • 15634 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 22 czerwiec 2014 - 22:29

Witam ! panowie sorry za odgrzanie kotleta ale mam problema. Musiałem zmienić krecioła w moim strykcie sandaczowym kiju mistrall olympic do 45gr bo w starym rolka prowadzaca skwierczy i jest do wymiany. Podpiołem spro passion 730 i tutaj problem bo kreciol prawie o 100gr lzejszy i kij mi leci do przodu. Jak leci do przodu to juz wiem ze lowienie bedzie z bolem w rekach. Ktos z forumowiczow zna jakis zloty srodek zeby kij był na zero lub tez -1 ? jakąś tuleje ołowiana na koniec dolnika dowalić ? nie mam pojecia, jutro jade na fish.

Ja do końca tego nie rozumiem. Lżejszy zestaw=lepszy zestaw. Zawsze możesz dociążyć młynek. Pewnie 100 gram ołowiu gdzieś sie zmieści. Może w dupce, a na pewno możesz dokleić pecynę ołowiu pod korpusem. Tylko źle to będzie wygladało. Nigdy bym nie zwiększał sztucznie wagi zestawu. Bez sensu dla mnie.



#53 OFFLINE   mdziam_78

mdziam_78

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1713 postów
  • LokalizacjaWarszawa
  • Imię:Marcin

Napisano 23 czerwiec 2014 - 11:54

Ja tego X-treme wyważyłem pięknie Rarenium 2500. Myślę, że kręciołkiem 240g będzie jeszcze lepiej. Mam tu na myśli trzymanie kija w pobliżu stopki kołowrotka. Jeżeli trzymasz bliżej początku foregripa to i RTS wyważy zestaw.

Wysłane z mojego Lenovo A820 przy użyciu Tapatalka




Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych