Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

Kamizelka Muchowa GRAFF


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
8 odpowiedzi w tym temacie

#1 OFFLINE   dadex

dadex

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 112 postów
  • LokalizacjaGolub-Dobrzyń

Napisano 15 styczeń 2010 - 17:29

Witam ,jesli ktos z uzytkowników posiada muchowa kamizelke graff'a prosze o pomoc, mianowiscie interesują mnie wymiary kamizelek w rozmiarach XL oraz XXL .
Zakupiona eLka okazala sie za mała. Kontaktowałem sie z forma Graff lecz nie potrafili mi pomóc.
Pozdrawiam

#2 OFFLINE   szewer

szewer

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 472 postów

Napisano 15 styczeń 2010 - 21:39

Hej,
Nie wiem jak z kamizelkami muchowymi, ale mam spiningową oraz całą masę rzeczy tej firmy. Zawsze kupuje XXXL.
Mam 183cm wzrostu i jestem budowy raczej normalnej :lol:
Wniosek jest taki że firma Graff troszkę zaniża rozmiarówkę.

Pozdrawiam
Szewer

#3 OFFLINE   tomi78

tomi78

    Zaawansowany

  • PRZEDSTAWICIEL MARKI
  • PipPipPip
  • 1188 postów
  • LokalizacjaCieszyn

Napisano 19 styczeń 2010 - 23:30

Mam kurtke i spodnie z Grafa miało nie cieknąć a cieknie wszędzie .Mam kamizelki i jest to totalna pomyłka .Spiningowa ciąży na karku i po całym dniu łowienia miałem wrazenie że jestem na rybach za kare.Muchowa jest bardzo mało pojemna i tak samo ciu..to wyprofilowana.Szybko się prują i ogólnie są beznadziejne :angry: .Nie polecam.G3 simmsa to jest to :D

#4 OFFLINE   krys

krys

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 130 postów

Napisano 23 styczeń 2010 - 20:26

Mam kurtke i spodnie z Grafa miało nie cieknąć a cieknie wszędzie .Mam kamizelki i jest to totalna pomyłka .Spiningowa ciąży na karku i po całym dniu łowienia miałem wrazenie że jestem na rybach za kare.Muchowa jest bardzo mało pojemna i tak samo ciu..to wyprofilowana.Szybko się prują i ogólnie są beznadziejne :angry: .Nie polecam.G3 simmsa to jest to :D

kumple mieli Grafa i też zrezygnowali...simms to jest to
zgadzam się. sam używam!
  • MotylT lubi to

#5 OFFLINE   popper

popper

    Ekspert

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPip
  • 9507 postów
  • LokalizacjaDolny Śląsk
  • Imię:Waldek

Napisano 23 styczeń 2010 - 20:41

Mogę tylko potwierdzić opinię, wyrażoną przez @tomi78.
Miałem TEN model.
Jak dla mnie wielkie nieporozumienie :wacko:

#6 OFFLINE   bassy

bassy

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1941 postów
  • LokalizacjaLublin

Napisano 24 styczeń 2010 - 11:20

Popper a co myślisz na temat multików zaprezentowanych na fotkach z nowej wyprawy bayangol? <_< <_<
odnośnie simmsa - ostatnio nabyłem okazyjnie kamizelkę - wykończenie zawaliste B)

#7 OFFLINE   mifek

mifek

    SUM

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPipPip
  • 11308 postów
  • LokalizacjaWioska Z Tramwajami
  • Imię:Rafał
  • Nazwisko:...znane...

Napisano 24 styczeń 2010 - 12:21

albo chlopaki są trendy albo w koncu cos do nich dotarlo :mellow: :D

#8 OFFLINE   tomi78

tomi78

    Zaawansowany

  • PRZEDSTAWICIEL MARKI
  • PipPipPip
  • 1188 postów
  • LokalizacjaCieszyn

Napisano 24 styczeń 2010 - 15:34

Simms jest ukierunkowany przede wszyskim na dobre rzeczy i to napewno ma przełozenie że jest troszke trendy bo dobra jakość sama się sprzedaje .Ja przerabiałem już tańsze rzeczy i wole dołozyć nawet trzy razy więcej aby być zadowolony.
Kamizelke mam trzeci rok i nie widać na niej żadnych oznak zużycia ,kurtke dwa lata i jeszcze nigdy w niej nie zmokłem.
Jedynie śpiochy poległy ale to normalne jak się czesto łowi ,w końcu gdzieś zaczną ciec :unsure: .
Buty freestony mam cztery lata i jedynie zdarła sie filcowa podeszwa reszta bez zarzutów :huh: .Większość ich rzeczy robią żółte rączki ale chyba pod stałym nadzorem.
Simms to je to pane. :D

#9 OFFLINE   lipion

lipion

    Nowy

  • Forumowicze
  • Pip
  • 39 postów
  • LokalizacjaDorset

Napisano 25 styczeń 2010 - 07:38

Graffa miałem kurtkę.Taką krótką,do brodzenia,zielone z czarnymi wstawkami.Wcale nieźle się prezentowała...do pierwszego deszczu :( ciekło jak sito na wszystkich szwach.Potem okazało się że NIE KLEJONE! :huh: i od tamtej pory od tej firmy trzymam się z daleka.
Kamizelkę mam Cabelasa. Używam jej z 15 lat.Kiedyś była khaki,czy jakaś taka zielona?...dziś kolor ciężko stwierdzić, ale cała reszta bez zarzutu.Gdzie niegdzie troszkę przetarta,ale to tylko dodaje jej uroku :)Poręczny krój,mnóstwo kieszeni (lubię) i suwaki działają bez zacinania nawet na mokro. B)