Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

Zmiana składu moderacyjnego na jerkbait.pl


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
11 odpowiedzi w tym temacie

#1 OFFLINE   remek

remek

    Administrator

  • Administratorzy
  • 26625 postów
  • LokalizacjaWarszawa
  • Imię:Remek

Napisano 01 luty 2010 - 09:49

Witajcie,

Jak pewnie wielu z Was zauważyło z dniem dzisiejszym grono moderatorów zakładki baitcasting opuszcza @jerzy. Jurek na obecnym etapie rozwoju zawodowego chce całkowicie poświęcić się fotografii i nie będzie już niestety miał możliwości żeby angażować się z równą energią co dawniej w prowadzenie działu baitcastingowego na jerkbait.pl

W imieniu swoim oraz Kolegów Redaktorów i Moderatorów chciałbym serdecznie podziękować Jurkowi za wkład jaki wniósł w rozwój tego portalu oraz w popularyzację metody baitcastingowej w naszym kraju. Mam nadzieję, że Forumowicze przyłączą się do tych podziękowań.

Jurku, witam Cię zatem na powrót w gronie Użytkowników jerkbait.pl. Mam nadzieję, że nadal będziesz obecny w życiu portalu a w szczególności liczę na to, że od czasu do czasu zaszczycisz nas jakąś próbką swojej fotografii - wiesz, że ma ona u nas wielu zagorzałych fanów. Trzymam też mocno kciuki za Twoje kolejne sukcesy zawodowe w tej dziedzinie!

Pozdrawiam serdecznie
Remek

#2 OFFLINE   Piotrek Milupa

Piotrek Milupa

    Moderator Emeritus

  • TEAM JERKBAIT
  • PipPipPipPip
  • 8448 postów
  • LokalizacjaWarszawa
  • Imię:Piotrek

Napisano 01 luty 2010 - 11:04

@Jerzy dzieki za wszystkie twoje teksty i porady , zawsze konkretnie i na temat .
Mam nadzieję że będziesz wstawiał zdjęcia bajecznie kolorowych ryb z błękitnej wody

#3 OFFLINE   Maynard

Maynard

    Cast Spinn C&R

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1912 postów
  • LokalizacjaPoznań

Napisano 01 luty 2010 - 15:46

To kto teraz będzie komisyjnie mielił piasek w przekładniach ?!? ;)

Również mam nadzieję, że koncentracja zawodowa, czy każda inna,
nie sprawi, że przestaniesz wpadać tutaj jako użytkownik :D

Oczywiście, że przyłączam się do podziękowań, m.in. za liczne teksty, świetne foty, cenne rady i wskazówki
Myślę, że wszyscy żałują odejścia takiego Moderatora ale trudno, najlepiej wiesz co robić..

Trzymam kciuki, powodzenia !!!

Pozdrawiam
Grzesiek

#4 OFFLINE   popper

popper

    Ekspert

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPip
  • 9515 postów
  • LokalizacjaDolny Śląsk
  • Imię:Waldek

Napisano 01 luty 2010 - 17:33

Jurek, dzięki :D

#5 OFFLINE   hasior

hasior

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 3529 postów
  • Lokalizacjatam gdzie ryby

Napisano 01 luty 2010 - 18:05

Jerzy nieucieka nigdzie,a jego wkład w castowy dzaiał,jest i był znaczny.jak Jerzy idziesz w foto,to może pogodzisz to i będziesz pstrykał foty multikom :mellow:


#6 OFFLINE   Kamil Z.

Kamil Z.

    Ekspert

  • PRZEDSTAWICIEL MARKI
  • PipPipPipPip
  • 5317 postów
  • LokalizacjaWałbrzych/Wrocław
  • Imię:Kamil

Napisano 01 luty 2010 - 19:40

Ja dziękuję za castingowe porady, cierpliwość dla takiego castingowego nooba jak ja :mellow: i.....rozwój mej wędkarskiej ścieżki. Gdyby nie @Jerzy, moje wędkowanie nie miałoby prawdopodobnie nigdy obecnego kształtu i przyszłości :D
Dzięki wielkie jeszcze raz!

Pozdrawiam
Kamil

#7 OFFLINE   jerzy

jerzy

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 3201 postów

Napisano 01 luty 2010 - 21:38

witam.

Ja rowniez chcialem podziekowac wszytskim za to, ze wspolnie przez kilka ladnych lat pracowalismy razem, aby casting na tym portalu rozwinal sie do bardzo wysokiego poziomu. Chcialbym podziekowac rowniez tym, ktorzy z pasja zaczeli skutecznie stosowac multiplikatora i kija z pazurem. Jesli byla w tym choc czastka mojej energii wlozonej w to forum, to tym bardziej czuje dzis satysfakcje :mellow: ....

W moim przekonaniu jako moderator i entuzjasta metody castingowej na j.pl zrobbilem juz wszytsko co bylo w mojej mocy. Stad tez decyzja o opuszczeniu grona redaktorow/moderatorow. Teraz, co wyraznie widac, j.pl idzie w zupelnie innym kierunku i wymaga nowych rozwiazan .. Czas zatem na nowych ludzi :D

Czy bede nadal mielil piach w przekladniach multiplikatorow? B) Pewnie tak! Bo to czesc mojej obecnej wedkarskiej rzeczywistosci. Nie bede jedynie tego robi komisyjnie :mellow: Nie bede rowniez testowal sprzetu castingowego, gdyz testy robione w warunkach zupelnie innych od realiow w jakich lowi 99.99% urzytkownikow forum niema sensu. Multiplikatory, ktore rozlatuja sie tu po kilku miesiacach, w PL beda zapewne dzialac calymi latami.


Licze tez na to, ze ktorys z mlodszych kolegow podejmie wyzwanie i bedzie dalej rozwijal i przyblizal castingowe rozwiazania, tak jak ja staralem sie to robic od konca 2006 roku tu na forum jerkbait.pl

pozdrawiam

Jerzy Wierzbicki
Muscat/Oman




#8 OFFLINE   tofik

tofik

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2135 postów
  • LokalizacjaPyrlandia
  • Imię:Łukasz
  • Nazwisko:Adamek

Napisano 01 luty 2010 - 21:52

@jerzy....o przepraszam Jurku :D wiadomo że Ty wciągnąłeś mnie wir castingowego wędkarstwa i za to dzięki wielkie :mellow: a że było to jakiś czas, przed tym zanim zostałeś moderatorem ,to z mojego punktu widzenia nic się nie zmieniło :D no może po za tym ,że gatunki ryb poławianych ostatnimi czasy przez nas ,znacznie się różnią :lol:

#9 OFFLINE   mirat

mirat

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 684 postów
  • LokalizacjaPoznań
  • Imię:Mirek

Napisano 01 luty 2010 - 22:10

I ja dziękuje za wsparcie, pomoc wspólne wyprawy pozdrawiam i życzę samych sukcesów.
ps.mam nadzieję że jak wrócisz jeszcze nie raz się spotkamy na rybach.

#10 OFFLINE   Sławek Oppeln Bronikowski

Sławek Oppeln Bronikowski

    Zaawansowany

  • Bloggerzy
  • PipPipPip
  • 4919 postów
  • LokalizacjaŁódż
  • Imię:Sławek
  • Nazwisko:Oppeln Bronikowski

Napisano 01 luty 2010 - 22:27

Ja myślę że bycie moderatorem to niełatwa i dość wredna fucha . Zwłaszcza w tak newralgicznej , a może nawet czasem neurotyczno sprzetowej zakładce jak baitcasting , gdzie trzeba łączyć , godzić , moderować i z wdziękiem oraz taktem łączyć w jedność kaznodziejstwo , frakcje designerskie , ekstazy i euforie odkrywców , zezgredziały look i trzeżwą rutynę . Nikomu nie podpadając , nikogo nie urażając ani osobistej k..wicy się nie dając . Takich to na Olimpie chyba szukać ..
Jerzemu spokoju życzę :D, a następcy wytrzymałości nieludzkiej ..

#11 OFFLINE   @slider@

@slider@

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2730 postów

Napisano 01 luty 2010 - 22:53

Jerzy...

Chce Tobie podziękować za wiadomości którymi podzieliłeś się ze mną. Czy to z baitcasting'u czy też fotografii. Jakby nie Ty to pewnie zrezygnowałbym z łowienia multiplikatorem.Rozmowy o fotografii z Tobą dały mi dużo do rozumu. Przeglądając zdjęcia twojego autorstwa zaraziłem się fotografią analogową. B) Nie będę mówił że robisz świetne zdjęcia bo to oczywiste. Chciałbym Tobie życzyć sukcesów zawodowych związanych z fotografią i mam nadzieje że będziesz się chwalił zdjęciami :D


Dzięki Jerzy! :D


Pozdrawiam
Slider


#12 OFFLINE   jerry hzs

jerry hzs

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 3338 postów
  • LokalizacjaChicago

Napisano 02 luty 2010 - 06:07

Jerzy ...byl , jest i bedzie...dla mnie nic sie nie zmienilo :mellow:




Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych