Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

JERKI TOMKA MIERNIKA


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
14 odpowiedzi w tym temacie

#1 OFFLINE   mirkus

mirkus

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 110 postów

Napisano 20 maj 2015 - 20:25

Witam
Podczas majówki , miałem wielką przyjemność wędkować jerkiem T.M BAITS , najmłodszym dzieckiem naszego kolegi Tomka Miernika .
Muszę powiedzieć ,że od samego początku przynęta ta przypadła do mi do gustu.
Kształt płoci ,długość 12cm i waga ok. 40g czynią ją bardzo przyjemną w zabawie .
W zabawie która , wciąga i wciąga by odkrywać co jeszcze można z nią zrobić , a ta na wszystko się zgadza.
Zabawę zaczynałem od opadu . Nasz jerk zaczyna od razu czarowanie ryb swoją drobną migotliwą lusterkową pracą . Podciągając ją delikatnie do góry by przerwać opad , ta odpowiada grzecznie wdzięcznym odjazdem na boki , by po chwili zatrzymać w bezruchu i znowu zacząć swoje uwodzące lusterkowanie .
Podczas takiej właśnie zabawy było najwięcej brań ale padło też kilka szczupaków kiedy prowadziłem bardziej agresywnie a także gdy zciągałem jerka jednostajnie .
Jerk Tomka, to fantastyczna zupełnie nowa przynęta , dająca kupę frajdy i satysfakcji z wędkowania. Jestem przekonany że urodził się nam nowy klasyk którego nie można nie mieć w pudełku.
Postaram się umieścić trochę zdjęć z pobytu na majówce nad jeziorem Głębokim k. Międzyrzecza a odnośnie szczegółów dotyczących samego jerka ,odsyłam do MISTRZA Tomka , który wszystko powie i wytłumaczy, napewno najlepiej:-)
Z Tomkiem możecie się kontaktować przez forum priv @omber3

Pozdrawiam i WIELKIE POLECAM

Mirek.

Załączone pliki


Użytkownik milupa edytował ten post 22 maj 2015 - 17:57


#2 OFFLINE   Jammaey

Jammaey

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 265 postów
  • LokalizacjaŁódź
  • Imię:Radek

Napisano 20 maj 2015 - 20:36

Dzięki Ci, czegoś takiego dokładnie szukałem ;-)
Napewno zagoszczę u kolegi Tomka na privie ;-)

Użytkownik Jammaey edytował ten post 20 maj 2015 - 20:37


#3 OFFLINE   mirkus

mirkus

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 110 postów

Napisano 22 maj 2015 - 12:08

Wrzucam kilka fotek rybek które wyniuchał w wodzie i namówił do zabawy jerk Tomka:-)
Wszyskie rybki po sesji wóciły do domu.

 

Polecam zapoznać się z podstawowymi założeniami tego forum, zasadami zamieszczania zdjęć i RAPR


Użytkownik milupa edytował ten post 22 maj 2015 - 17:59


#4 OFFLINE   PLECIONA

PLECIONA

    Zaawansowany

  • Forumowicz+ bez giełdy
  • PipPipPip
  • 835 postów
  • LokalizacjaBydgoszcz

Napisano 22 maj 2015 - 12:13

To zdjęcie dyndających zdechlaków na agrafkach jest żenujące! Ogarnij się człowieku i proszę usuń je. Taka postawa to obciach na maxa, a nie powód do dumy!

Użytkownik PLECIONA edytował ten post 22 maj 2015 - 12:16


#5 OFFLINE   Pumba

Pumba

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2536 postów
  • LokalizacjaGdynia / Tobołowo
  • Imię:Łukasz

Napisano 22 maj 2015 - 12:30

Jestem ciekaw, czy twórca tych jerków życzy sobie takiej reklamy jak powyższa...
  • Del Toro lubi to

#6 OFFLINE   WHITE14

WHITE14

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 578 postów
  • LokalizacjaFestung Breslau
  • Imię:Mirko
  • Nazwisko:Filipovic

Napisano 22 maj 2015 - 13:09

Masakra z tymi agrafkami ,to raczej przyniesie odwrotny skutek ale pewnie Tomek nie ma pojecia o tej reklamie

#7 OFFLINE   Rebel64

Rebel64

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1382 postów
  • LokalizacjaStolica
  • Imię:Dariusz
  • Nazwisko:Nicki

Napisano 22 maj 2015 - 13:14

Troche kolega przesadzil ze zdjeciami



#8 OFFLINE   godski

godski

    SUM

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPipPip
  • 15616 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 22 maj 2015 - 13:33

Wrzucam kilka fotek rybek które wyniuchał w wodzie i namówił do zabawy jerk Tomka:-)
Wszyskie rybki po sesji wóciły do domu.

Te z agrafek też wróciły? 



#9 OFFLINE   Olsztyniak

Olsztyniak

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 155 postów
  • LokalizacjaOlsztyn
  • Imię:Damian

Napisano 22 maj 2015 - 13:49

Wszyscy użytkownicy tego forum wiedzą jak dużą wagę przykładamy do C&R więc czegoś tu nie rozumiem, czy wszystkie starania, przekonywanie, namawianie itp itd do wypuszczania rybek to są puste słowa? Jak widzę takie zdjęcie to mi ręce opadają oczywiście nie pozdrawiam pana ze zdjęcia (ŻAL!!!!) 


  • PLECIONA lubi to

#10 OFFLINE   Bujo

Bujo

    Zaawansowany

  • Bloggerzy
  • PipPipPip
  • 4442 postów

Napisano 22 maj 2015 - 13:55

Wszyscy użytkownicy tego forum wiedzą jak dużą wagę przykładamy do C&R więc czegoś tu nie rozumiem, czy wszystkie starania, przekonywanie, namawianie itp itd do wypuszczania rybek to są puste słowa? Jak widzę takie zdjęcie to mi ręce opadają oczywiście nie pozdrawiam pana ze zdjęcia (ŻAL!!!!) 

 

 Aczego tu nie rozumiec, C&R na jerkbaita, C& jeb w lep jak nikt nie widzi, PDM czyli Polish Domestic Market :)


  • Del Toro lubi to

#11 OFFLINE   Little Wing

Little Wing

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 610 postów
  • LokalizacjaKraków

Napisano 22 maj 2015 - 14:05

Witam
Podczas majówki , miałem wielką przyjemność wędkować jerkiem T.M BAITS , najmłodszym dzieckiem naszego kolegi Tomka Miernika .
Muszę powiedzieć ,że od samego początku przynęta ta przypadła do mi do gustu.
Kształt płoci ,długość 12cm i waga ok. 40g czynią ją bardzo przyjemną w zabawie .
W zabawie która , wciąga i wciąga by odkrywać co jeszcze można z nią zrobić , a ta na wszystko się zgadza.
Zabawę zaczynałem od opadu . Nasz jerk zaczyna od razu czarowanie ryb swoją drobną migotliwą lusterkową pracą . Podciągając ją delikatnie do góry by przerwać opad , ta odpowiada grzecznie wdzięcznym odjazdem na boki , by po chwili zatrzymać w bezruchu i znowu zacząć swoje uwodzące lusterkowanie .
Podczas takiej właśnie zabawy było najwięcej brań ale padło też kilka szczupaków kiedy prowadziłem bardziej agresywnie a także gdy zciągałem jerka jednostajnie .
Jerk Tomka, to fantastyczna zupełnie nowa przynęta , dająca kupę frajdy i satysfakcji z wędkowania. Jestem przekonany że urodził się nam nowy klasyk którego nie można nie mieć w pudełku.
Postaram się umieścić trochę zdjęć z pobytu na majówce nad jeziorem Głębokim k. Międzyrzecza a odnośnie szczegółów dotyczących samego jerka ,odsyłam do MISTRZA Tomka , który wszystko powie i wytłumaczy, napewno najlepiej:-)
Z Tomkiem możecie się kontaktować przez forum priv @omber3 , tel 666079724 lub facebook TM BAITS gdzie znadziecie coś więcej o samym jerku.
Pozdrawiam i WIELKIE POLECAM

Mirek.

 

Masakra z tymi agrafkami ,to raczej przyniesie odwrotny skutek ale pewnie Tomek nie ma pojecia o tej reklamie

?



#12 OFFLINE   pacek222

pacek222

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 297 postów
  • LokalizacjaKielce
  • Imię:Grzegorz

Napisano 22 maj 2015 - 16:24

Jerki zamówiłem,ale postępowanie pseudo marketingowaca nic tylko pogratulować postępowania aby jak najmniej takich ludzi nad naszymi wodami.

#13 OFFLINE   ptychoo

ptychoo

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 592 postów
  • LokalizacjaWąbrzeźno
  • Imię:Krzysztof

Napisano 22 maj 2015 - 16:46

Zdjęcia w sam raz do WW. Obok powinni umieścić przepis: Szczupak na 100 sposobów.

#14 OFFLINE   pickok

pickok

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 566 postów
  • LokalizacjaKatowice

Napisano 22 maj 2015 - 17:45

Następnym razem wwrzuć zdjęcia z rybami w łazience ;) takie sa najlepsze

#15 OFFLINE   Piotrek Milupa

Piotrek Milupa

    Moderator Emeritus

  • TEAM JERKBAIT
  • PipPipPipPip
  • 8448 postów
  • LokalizacjaWarszawa
  • Imię:Piotrek

Napisano 22 maj 2015 - 18:04

Nie wiem co miał wnieść ten temat do tego działu, do tego poziom zamieszczonych zdjęć był poniżej krytyki, temat zamykam.


  • Tomek88 lubi to