Skocz do zawarto艣ci

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj si臋 lub Zarejestruj by otrzyma膰 pe艂en dost臋p do naszego forum.

Zdj臋cie

Trocie i 艂ososie 2010


  • Zaloguj si臋, aby doda膰 odpowied藕
54 odpowiedzi w tym temacie

#41 OFFLINE   TAJMIEN

TAJMIEN

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 496 post贸w
  • LokalizacjaWroc艂aw

Napisano 20 wrzesie艅 2010 - 21:48

Mifek. Mnie jeszcze nie by艂o dane powojowac na morzu, wi臋c narazie podoba mi si臋 na 艣r贸dl膮dziu, jak mi nie wypali zlot g艂owacicowy i wyjazd na Pomorze to i pod Wroc艂awiem spr贸buj臋 dobra膰 si臋 do rodziny kr贸lewskiej, a ostatnimi czasy jest to bardzo prawdopodobne

#42 OFFLINE   TAJMIEN

TAJMIEN

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 496 post贸w
  • LokalizacjaWroc艂aw

Napisano 20 wrzesie艅 2010 - 21:49

Tajmienku to masz garsc info.z nad rzek
http://www.fors.com.pl/
O morskich trociach takze jest ;)

Dzieki za linka fajna stronka i sporo informacji

#43 OFFLINE   salmon1977

salmon1977

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1565 post贸w
  • LokalizacjaI艅sko-STARGARD
  • Imi臋:GrzehU

Napisano 20 wrzesie艅 2010 - 21:59

pod Wroc艂awiem spr贸buj臋 dobra膰 si臋 do rodziny kr贸lewskiej, a ostatnimi czasy jest to bardzo prawdopodobne

Mozesz cos o tym napisac? :D
pozdrawiam

#44 OFFLINE   Wobi

Wobi

    Zaawansowany

  • TW脫RCY+
  • PipPipPip
  • 1601 post贸w
  • LokalizacjaPl

Napisano 28 wrzesie艅 2010 - 09:11

witam,艂owili艣my na s艂upi 4 dni mi臋dzy 23 a 26.09,efekt to dwie ryby,samiec 81 , druga ok.40 kolegi.poza nasz膮 2 osobow膮 ekip膮 mieli艣my na kwaterze 4 osoby z olsztyna(2 ryby 60+)i taka sama ekipa z cz臋stochowy (do naszego odjazdu mieli jedn膮 70cm). by艂o te偶 troch臋 postych bra艅 i spinek,wi臋c ogulnie co艣 si臋 dzia艂o.... ;)

pozdr..

Za艂膮czone pliki



#45 OFFLINE   Mateusz Baran

Mateusz Baran

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2557 post贸w
  • LokalizacjaBrussels

Napisano 28 wrzesie艅 2010 - 09:23

艂adna rybka, gratulacje.

Generalnie jestem zaskoczony ma艂膮 ilo艣ci膮post贸w w tym w膮tku, bo wie艣ci z pomorskich rzek ostatnio by艂y optymistyczne.

#46 OFFLINE   S艂awek Oppeln Bronikowski

S艂awek Oppeln Bronikowski

    Zaawansowany

  • Bloggerzy
  • PipPipPip
  • 4922 post贸w
  • Lokalizacja艁贸d偶
  • Imi臋:S艂awek
  • Nazwisko:Oppeln Bronikowski

Napisano 28 wrzesie艅 2010 - 10:14

Ano Mateuszu ten wrzesie艅 nie by艂 przesadnie bogaty w trocie , to i chwalc贸w sezonu mniej i relacje mniej ekscytuj膮ce . Te偶 by艂em na S艂upii , dwie trotki z艂owi艂em , dwie mi spad艂y , ale big fisha tym razem nie chwyci艂em . Czyli kr贸liczek wci膮偶 jeszcze przede mn膮 :D
By艂y kilka dni przed nami ma艂e ci膮gi bia艂as贸w , ale por贸wnuj膮c z rokiem poprzednim by艂o biedniej ..
Mo偶e teraz , po och艂odzeniu co艣 jeszcze na ostatki zawita z morza .
Zmartwi艂a mnie te偶 nieco p艂yn膮ca na buro woda , bo odj臋艂a mi zwyczajow膮 przyjemno艣膰 kontemplowania w pe艂nej krasie 艣licznej , le艣nej rzeki jakich niewiele u nas .
Pocieszali艣my si臋 skutecznie 艣rodkow膮 艁upaw膮 , 艂owienie w kt贸rej polecam ka偶demu muszkarzowi dla przywr贸cenia osobistego zdrowia psychicznego . Rzeka i ryby jak z bajki , lasy jak u Bergmana , cvzyli prawie poezja :D ..


#47 OFFLINE   lukomat

lukomat

    Zaawansowany

  • Moderatorzy
  • 2747 post贸w
  • LokalizacjaElbl膮g
  • Imi臋:艁ukasz
  • Nazwisko:Materek

Napisano 28 wrzesie艅 2010 - 12:58

Moj tata tydzien temu z kolegami szukal szczescia nad Lupawa. Mowi, ze rzeka piekna, ale troci to tam nie bylo. Sporo pstragow i lipieni. Nie grzeszyly rozmiarem nietety. Teraz przywraca sobie zdrowie psychiczne szkockimi wodami.

#48 OFFLINE   tomi78

tomi78

    Zaawansowany

  • PRZEDSTAWICIEL MARKI
  • PipPipPip
  • 1188 post贸w
  • LokalizacjaCieszyn

Napisano 28 wrzesie艅 2010 - 15:03

Lukomat zamiast m臋czy膰 si臋 nad 艂upaw膮 powinni pojecha膰 nad Pars臋te tam jest ci膮g jak na Alasce .Na pucharze Salmo 300 ch艂opa w dwa dni z艂owi艂o 4 sztuki :lol: :huh: :wacko: .W zasadzie to nie wiem czy si臋 艣mia膰 czy p艂aka膰.

#49 OFFLINE   S艂awek Oppeln Bronikowski

S艂awek Oppeln Bronikowski

    Zaawansowany

  • Bloggerzy
  • PipPipPip
  • 4922 post贸w
  • Lokalizacja艁贸d偶
  • Imi臋:S艂awek
  • Nazwisko:Oppeln Bronikowski

Napisano 28 wrzesie艅 2010 - 17:36

Trocie na 艁upawie to niewielka atrakcja . Jak Gardno zastawione siatkami to niewiele przemknie mimo , a i ch臋tnych na nie zbyt wielu na zbyt ma艂ym odcinku ..
Wiele wi臋ksz膮 przyjemno艣ci膮 s膮 trafiaj膮ce si臋 czasami w jej dolnym biegu morskie t臋czaki . Te偶 rzadkie , ale rado艣膰 chyba niepor贸wnywalna . Reszta , w g贸r臋 rzeki to lipienie i potoki , dla mnie jednoznacznie herbowe gatunki , i dla tych pierwszych tam zawsze p臋dz臋 :D

#50 OFFLINE   Wobi

Wobi

    Zaawansowany

  • TW脫RCY+
  • PipPipPip
  • 1601 post贸w
  • LokalizacjaPl

Napisano 28 wrzesie艅 2010 - 18:28

s艂ysza艂em od starszego kolegi nad s艂upi膮 o trotce 91cm z艂owionej w zesz艂y weekend na 艂upawie ,a to ju偶 s艂uszna rybka...

#51 OFFLINE   tomi101

tomi101

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 582 post贸w
  • LokalizacjaBielsk Podlaski
  • Imi臋:Tomasz
  • Nazwisko:Ignatowicz

Napisano 28 wrzesie艅 2010 - 18:34

Serwus @WOBI,bardzo elegancka ryba-GRATULUJ臉.

Pozdrawiam Tomi B).

#52 OFFLINE   lukomat

lukomat

    Zaawansowany

  • Moderatorzy
  • 2747 post贸w
  • LokalizacjaElbl膮g
  • Imi臋:艁ukasz
  • Nazwisko:Materek

Napisano 29 wrzesie艅 2010 - 09:05

Lukomat zamiast m臋czy膰 si臋 nad 艂upaw膮 powinni pojecha膰 nad Pars臋te tam jest ci膮g jak na Alasce .Na pucharze Salmo 300 ch艂opa w dwa dni z艂owi艂o 4 sztuki :lol: :huh: :wacko: .W zasadzie to nie wiem czy si臋 艣mia膰 czy p艂aka膰.


Mozna zawsze zwalac na zle warunki pogodowe, czy opozniony ciag tarlowy, ale przeciez tak jest co roku, wiec nie jestem tym specjalnie zaskoczony. Poprostu dno.


#53 OFFLINE   kwasik

kwasik

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 746 post贸w
  • LokalizacjaLegionowo

Napisano 29 wrzesie艅 2010 - 11:42

Nie ma pucharu Salmo, jest Salmo Pars臋ty zaliczane do cyklu zawod贸w o puchar 呕ubra.
A ci膮g jest nieprawdopodobny. Stali艣my rano w poniedzia艂ek przy zaporze w Ro艣cinie i patrzyli艣my jak urzeczeni. W ci膮gu kilku minut widzia艂em kilkadziesi膮t pr贸b przeskoczenia zapory przez ryby od 30 cm do oko艂o metra. Brakowa艂o tylko misia i by by艂a Alaska. Zamiast misia byli k艂usownicy - z w臋dkami tu偶 przy zaporze i pr贸buj膮cy za艂o偶y膰 sieci. Jak nas zobaczyli to si臋 zmyli. Po po艂udniu byli艣my tam zn贸w, kr臋ci艂y si臋 tam zn贸w inne ekipy nie wygl膮daj膮ce na spinningist贸w i uwa偶nie obserwuj膮ce obcych.

#54 OFFLINE   tomi78

tomi78

    Zaawansowany

  • PRZEDSTAWICIEL MARKI
  • PipPipPip
  • 1188 post贸w
  • LokalizacjaCieszyn

Napisano 29 wrzesie艅 2010 - 16:39

Kwasik i bardzo dobrze 偶e jest ci膮g k艂usole te偶 chc膮 偶y膰.
Akurat w czasie najwi臋kszego ci膮gu k艂usole maja okres ochronny 偶eby im jakie艣 艣wirki z w臋dkami nie podhaczyli przypadkiem siatek.Porypany kraj na maxa ,w styczniu b臋d膮 tysi膮cami oblega膰 rzeki i dobija膰 chuderlaki .

#55 OFFLINE   mentos

mentos

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 134 post贸w
  • LokalizacjaPelplin,Gdansk

Napisano 29 wrzesie艅 2010 - 19:13

No to i ja co艣 dodam, rybka z 31.08.10
.
B)

Za艂膮czone pliki






U偶ytkownicy przegl膮daj膮cy ten temat: 1

0 u偶ytkownik贸w, 1 go艣ci, 0 anonimowych