Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

Krakus nad Bałtykiem...


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

#1 OFFLINE   kon

kon

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 80 postów
  • Imię:Marcin

Napisano 29 maj 2015 - 11:40

Witam,

Jadę nad morze... Ale po kolei... żona stwierdziła, że syna trzeba "dojodować" nad morzem naszym polskim. Jak powiedziała, tak uczyniła. Wynalazła kwatery, wzięła urlop, etc.

Mi już nie pozostało nic innego jak się dostosować... A że jod mnie jakoś mniej potrzebny niż wędka w ręku to i pisze do Was z wielką prośbą. Gdzie tam szukać pstrągów, ewentualnie szczupaków, okoni, etc...?? Jak nie pstrągi to mogę zabrać pływadło.

Będę w Kopalinie w lipcu przez 10 dni od 9-go bodajże. Ja znam jedynie Łupawę... ale OS i nie tanio... :( Patrząc na mapę widzę w okolicy Chełst, Choczewkę i Łebę.

Jeśli ktoś zechciałby mnie wtajemniczyć gdzie warto się udać (mniej więcej... odkrywanie to też radość i satysfakcja) to będę wdzięczny.

Wszelkie wskazówki, rady, mile widziane, towarzystwo nad wodą również jak najbardziej... :) Jeżeli miejscówki ściśle tajne i nie do szerszej wiadomości to poproszę kontakt na priv. Gwarantuję poufność :D:D

 

Z góry dzięki za pomoc wszelaką.

 

Pzdr

Marcin


Użytkownik kon edytował ten post 29 maj 2015 - 12:00


#2 OFFLINE   krakus

krakus

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 797 postów
  • LokalizacjaAFG...

Napisano 29 maj 2015 - 12:56

Nigdzie się nie wybieram :P

Moja rada wez Marcin pstrągowy sprzęt, pudełko z przynętami popatrz w mape i sam coś wybierz takie wypady gdzie króluje jedna wielka niewiadoma potrafią najmilej zaskoczyć ;)

ps plus odpowiednie zezwolenia chyba, że do tego wszystkiego chcesz dodać odrobine adrenaliny to ... :)

Powodzenia i daj znać po powrocie gdzie, co i jak + fotorelacja mile widziana pozdro.


Użytkownik krakus edytował ten post 29 maj 2015 - 12:57

  • kon lubi to

#3 OFFLINE   Okonhel

Okonhel

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1057 postów
  • Lokalizacjajuż nie Hel
  • Imię:Jacek

Napisano 29 maj 2015 - 14:36

Jeśli wybierasz się na pstrągi to zabierz coś na kleszcze. Resztę masz na PW.


  • kon lubi to

#4 OFFLINE   Pumba

Pumba

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2538 postów
  • LokalizacjaGdynia / Tobołowo
  • Imię:Łukasz

Napisano 30 maj 2015 - 07:45

Myślę, że kolega wyżej napisał Ci coś o pstrągach, ja dodam jedynie, że jeśli lubisz łowić na spławik to pod nosem będziesz miał jezioro Kopalino, jest lin i duuuża wzdręga. Zezwolenie jednodniowe kosztuje 5 PLN :)


  • kon lubi to

#5 OFFLINE   popper

popper

    Ekspert

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPip
  • 9516 postów
  • LokalizacjaDolny Śląsk
  • Imię:Waldek

Napisano 30 maj 2015 - 12:55

Nie, żebym namawiał ale dokładnie 27 czerwca złowiłem swoją pierwszą rzeczną troć. Nie gigant ale 64 cm szczęścia wciąż mocno mnie motywuje, do kolejnych poszukiwań   ;) .


Użytkownik popper edytował ten post 30 maj 2015 - 12:56

  • Guzu i kon lubią to




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych