Bury knives Opublikowano 16 Lutego 2010 Opublikowano 16 Lutego 2010 Witam kolegów i mam taka małą prosbe,a mainowicie w koncu sie zdecydowałem na zakup apartuw mare dobrego tak jak w tytule do 2 tyś,a wiem ze sporo z forumowiczów dosyć dobrze sobie radzi w temacie fotografi,i prosił bym o sugestie jaki model w tj kais wybrac,nie oczekuje cudów,yslałem nad panasonic FZ38(28).nadmienie ze o aparatach i fotografi nie mam pojecia wogóle,czyli lampy-ogniskowe i tego typu mi nic nie mówią images/smiley_icons/icon_redface.gif
@slider@ Opublikowano 16 Lutego 2010 Opublikowano 16 Lutego 2010 Gorgol nie ten dział Za 2000zł możesz spokojnie kupić Canona G11 z obracanym wyświetlaczem. PozdrawiamSlider
Bury knives Opublikowano 16 Lutego 2010 Autor Opublikowano 16 Lutego 2010 Nie ten dział???????? no to sorki jak co to prosze o przeniesienie.Canon mówisz???a czym sie sugerujesz sam go masz i używasz czy tylko kas,ze ja mam 2 tyś to cos w tej cenie ale wiem ze nie zawsze to co jest najdroższe musi byc najlepsze...
tornado Opublikowano 16 Lutego 2010 Opublikowano 16 Lutego 2010 A ja Ci proponuje Canona 400D od zenderiksa i połowa kasy Ci zostanie .I na pewno będziesz zadowolony,to już jest kawałek aparatu.tornado
tornado Opublikowano 16 Lutego 2010 Opublikowano 16 Lutego 2010 O to chodzi a Zenderix gó....na Ci nie wciśnie. Napisz do niego i wszystko się dowiesz.
tornado Opublikowano 16 Lutego 2010 Opublikowano 16 Lutego 2010 Pardą nie sprawdziłem, chyba już pozamiatane dobre rzeczy długo nie czekają na nowego właściciela.
kwasik Opublikowano 17 Lutego 2010 Opublikowano 17 Lutego 2010 Poczytaj co wozi jako aparat rezerwowy na wyprawy do Mongolii Bolebaatar.
tpe Opublikowano 17 Lutego 2010 Opublikowano 17 Lutego 2010 I dla jakiego kompaktu Remek zdradził system Nikona
argrabi Opublikowano 17 Lutego 2010 Opublikowano 17 Lutego 2010 Ważne jest też, czy chcesz aparat w kieszeni nosić, by w razie czego zdjęcie rybce na szybko strzelić, czy jednak plecaczek, statyw i wyprawa w plener, by bielika na drugim brzegu uchwycić...A może wersja pośrednia?? Lub tylko aparat do zdjęć u cioci na imieninach?? Zastanów się najpierw nad tym... W tym pułapie cenowym jest spory wybór, choć odradzam pełne lustrzanki.. Ten wspomniany Panasonic czy tez używany przeze mnie Canon Powershot SX10 IS może być dobrym wyborem.. A może postawić na odporność?? Canon D10 ma tę zaletę, że jak Ci wpadnie do wody, to go wyjmiesz i będziesz dalej fotografował .. Możliwości - jak napisałem - jest sporo...
nyny Opublikowano 18 Lutego 2010 Opublikowano 18 Lutego 2010 Być może kiedyś zmienię G11 na coś z 4/3 ale na razie ... to kolejne systemowe aparaty, które nie oferują mi tego co kompakt - jednak NIE mieszczą się w kieszeń. PozdrawiamRemek Zapraszamy do systemu zapraszamy:))))) 620+14-42 wcale taka duuuza nie jest, kompakty bywaja wieksze:) pozdro
Rekomendowane odpowiedzi
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto
Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.
Zarejestruj nowe konto
Załóż nowe konto. To bardzo proste!
Zarejestruj sięZaloguj się
Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.
Zaloguj się