Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

Trolling na Mazowieckim


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
9 odpowiedzi w tym temacie

#1 OFFLINE   chulo

chulo

    Forumowicz

  • TWÓRCY+
  • PipPip
  • 371 postów
  • Lokalizacjapwbaits.pl
  • Imię:Paweł
  • Nazwisko:Wasilewski

Napisano 18 luty 2010 - 11:25

Witam
Nie wie ktoś może jak się w tym roku przedstawia sytuacja z trollingiem na mazowieckim?
Co z ZZ? Jakie opłaty? Jakieś strefy?
Pozdr

#2 OFFLINE   argrabi

argrabi

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 665 postów
  • LokalizacjaPiachowo

Napisano 18 luty 2010 - 11:29

Tu jest wszystko

#3 OFFLINE   kwasik

kwasik

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 746 postów
  • LokalizacjaLegionowo

Napisano 18 luty 2010 - 12:15

Przeczytałem sobie te ograniczenia: zastanawia mnie czemu stocznia w Nowym Dworze Mazowieckim połączoną z Narwią i oddalona o kilka kilometrów od Kazunia, który leży po drugiej stronie Wisły nazywana jest Stocznią - Kazuń? ktoś kto to pisał nie wiedział o czym pisze?

#4 OFFLINE   argrabi

argrabi

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 665 postów
  • LokalizacjaPiachowo

Napisano 18 luty 2010 - 13:27

Przeczytałem sobie te ograniczenia: zastanawia mnie czemu stocznia w Nowym Dworze Mazowieckim połączoną z Narwią i oddalona o kilka kilometrów od Kazunia, który leży po drugiej stronie Wisły nazywana jest Stocznią - Kazuń? ktoś kto to pisał nie wiedział o czym pisze?


Nazwy niekoniecznie muszą być zgodne z podziałem administracyjnym. Np. Elektrownia Kozienice leży we wsi Świerże Górne, kilka kilometrów od Kozienic .
A co do stoczni (czy tez portu) Kazuń. Jest to nazwa zwyczajowa, związana ze znajdującą się na półwyspie częścią jednostki wojskowej, czyli popularnych saperów z Kazunia.... I kazdy wie, o co chodzi... No, może prawie każdy

PS. Modlin Twierdza, czyli popularne łowisko wraz z przystanią Silurus to tez administracyjnie Nowy Dwór Mazowiecki :D




#5 OFFLINE   kwasik

kwasik

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 746 postów
  • LokalizacjaLegionowo

Napisano 18 luty 2010 - 13:58

Węgiel, jak sama nazwa wskazuje jest czarny?
:D
Akurat saperzy z Kazunia są w Kazuniu na lewym brzegu Wisły (chyba jeszcze); ostatni raz byłem tam na przysiędze brata w latach siedemdziesiątych.
Koło stoczni (ostatni raz byłem tam 7 lutego, z trudem wyjechałem jak drogę przeorały dwa quady)) stoi od kilkunastu lat ten sam tylko stary sprzęt który już na pewno o własnych siłach nie pojedzie i walące się ruiny powojskowe pilnowane (chyba) przez nielicznych żołnierzy.

#6 OFFLINE   tymon

tymon

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 864 postów
  • Imię:Tomek

Napisano 19 luty 2010 - 07:55

argrabi-muszę wnieść poprawkę do twej wypowiedzi. Świerże Górne to osada, a nie wieś. A Elektrownia jest dlatego Koziencie, bo głównie z nimi jest od początku związana i przez większość czasu robi jako sponsor wielu inwestycji. Odległość Kozienic od Elektrowni to 12km. I jeszcze jedno:usytuowana jest w pobliżu Kozienickiego Parku Krajobrazowego - obszaru specjalnie chronionego, dla którego obowiązują zaostrzone normy ochrony środowiska.

#7 OFFLINE   argrabi

argrabi

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 665 postów
  • LokalizacjaPiachowo

Napisano 19 luty 2010 - 10:43

argrabi-muszę wnieść poprawkę do twej wypowiedzi.


Nie ma problemu
A wracając do tematu, to fajnie, ze już nie ma tego haraczu za holowanie woblera....


#8 OFFLINE   slawek_2348

slawek_2348

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1695 postów
  • LokalizacjaWarszawa
  • Imię:Sławomir
  • Nazwisko:Zdunek

Napisano 19 luty 2010 - 13:40

Witam,
@kwasik
jako popularny saper z Kazunia (początek lat 80-tych)informuję Cię, że stacjonowaliśmy na półwyspie zwyczajowo zwanym Stocznia, po drugiej stronie Narwi teren Twierdzy Modlin (aktualnie do kupienia) :D.
Pozdrawiam
Sławek

#9 OFFLINE   kwasik

kwasik

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 746 postów
  • LokalizacjaLegionowo

Napisano 19 luty 2010 - 13:54

Wniosek; saperzy z Kazunia byli nie tylko w Kazuniu? :D
Brat był w saperach po prawej stronie Wisły w jednostce w Kazuniu, skręcało się jadąc od Nowego Dworu tuż za mostem przez Wisłę w prawo.
Półwysep nazywał się też kiedyś wyspą szwedzką.
Stocznia (nazwa jest z czasów Piłsudskiego) była kilka lat temu do kupienia i ktoś ją kupił, na razie się nie ujawnia i można tam jeszcze łowić.
Ale co to ma wspólnego z trolingiem?
:D


#10 OFFLINE   Kuba

Kuba

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2423 postów

Napisano 19 luty 2010 - 15:43

A wracając do tematu, to fajnie, ze już nie ma tego haraczu za holowanie woblera....

Podoba mi sie twoje pozytywne myslenie...szklanka do polowy pelna. :lol:
Co prawda wod trollingowych jak na lekarstwo w tym okregu, ale w takim tarnobrzeskiem nie dosc ze nie wolno trolowac wcale, to i uzywanie echosondy jest zabronione...
Czyli - jest dobrze? :wacko:





Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych