Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

Wedki Bass Pro Ocean Master Travel i St Croix Tidemaster Travel Casting rod 8 - 17lb


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

#1 OFFLINE   koks

koks

    Forumowicz

  • Zbanowani
  • PipPip
  • 234 postów
  • Lokalizacjalondyn

Napisano 18 luty 2010 - 17:03

Czy znacie te wedki? co o nich myslicie? Bo wlasnie je zakupilem do moich multikow - abu record rcn51 i abu revo premier.
Bass Pro Ocean Master Travel casting rod - 12-25lb ciezar wyrzutu 3/4 do 2.5oz dlugosc 7ft , 3 czesciowy. Pisze ze offshore ale na slodkie jerki i ciezkie woby tez bedzie chyba dobry?
St Croix Tidemaster Travel Casting rod 8 - 17lb ciezar wyrzutu do 3/4oz dlugosc 7ft , 3 czesciowy.
Dwa zestawy castingowe skompletowane - pierwsze koty za ploty.
czekam na Wasze opinie.

#2 OFFLINE   Andrzej Stanek

Andrzej Stanek

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 4086 postów
  • LokalizacjaŚLĄSK

Napisano 18 luty 2010 - 18:51

Cześć

Mam ten kijaszek: /St Croix Tidemaster Travel Casting rod 8 - 17lb ciezar wyrzutu do 3/4oz dlugosc 7ft , 3 czesciowy/ - tylko budowany u Daniela w wersji delux B)

To dla niego zdradziłem Steez-a.
Świetny, mocny i bardzo czuły kij, stosuję go głównie do opadu.
W swojej podzielności na trzy jest idealny do mobilnego wędkowania. Będziesz zadowolony... :D

#3 OFFLINE   tpe

tpe

    www.basshunting.blogspot.ie

  • PRZEDSTAWICIEL MARKI
  • PipPipPip
  • 3528 postów
  • LokalizacjaIre
  • Imię:Tomek

Napisano 19 luty 2010 - 17:12

Mam tego Ocean Mastera, nie polecam do jerkowania czy łowienia na gumy. To typowy kij do łowienia w morzu i to najlepiej w pionie.

Załączone pliki



#4 OFFLINE   Tomaszek

Tomaszek

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 477 postów
  • LokalizacjaCo. Kerry

Napisano 19 luty 2010 - 23:32

Ocean Master to doskonały kij morski. Wytrzymuje naprawdę ciężką pracę. Ograniczenie do 4oz ma zastosowanie chyba tylko przy bardzo energicznej pracy przynętą i to na dużej głębokości. U mnie maksymalnie pracował z 12oz obciążenia. Dzień-co-dzień 8oz. Świetna wędka i bardzo się cieszę że nadal jest w sprzedaży. Nadal dodają darmowy sztywny pokrowiec?

Zdecydowanie ta wędka bardzo słabo rzuca. Jest sztywna i za bardzo się nie ładuje. Na słodką wodę kup raczej co innego. Do grubych morskich zastosowań też za mikra ze swoimi 25lb


#5 OFFLINE   koks

koks

    Forumowicz

  • Zbanowani
  • PipPip
  • 234 postów
  • Lokalizacjalondyn

Napisano 20 luty 2010 - 13:50

no to nie dobrze ze nie nadaje sie zbytnio do jerkowania:(
na morze sie nie wybieram. Wedzisko do jerkow bede robil w pracowni. na blanku batsona. Dzieki za info.




Użytkownicy przeglądający ten temat: 2

0 użytkowników, 2 gości, 0 anonimowych