Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

Echosonda Garmin


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

#1 OFFLINE   Vistula

Vistula

    Nowy

  • Forumowicze
  • Pip
  • 2 postów
  • LokalizacjaKraków

Napisano 06 marzec 2010 - 10:48

A więc , jestem na kupnie nowej echosondy i moje oczy zatrzymały się na echosondach firmy Garmin . Może ktoś używa? Czy jest to firma godna zaufania ? Proszę o wasze opinie :D

#2 OFFLINE   Gumofilc

Gumofilc

    Ekspert

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPip
  • 6193 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 06 marzec 2010 - 15:08

Witaj Vistula na forum.

Mam teraz nawet 2 sondy Garmina (starej nie warto sprzedawac a zachowuje sie dobrze) i moge powiedziec to, co juz bylo wielokrotnie przez mnie powtarzane.

Jezeli mialbym poszukiwac samej sondy to skierowalbym sie w strone Lowrance/ Eagle.
Jezeli poszukiwalbym kombajnu sonda/gps to skierowalbym sie w strone Garmina. Miedzy innymi z powodu map serii Blue chart atlantic...

Zanim zaczniesz pytac dlaczego, proponuje poszperac za pomoca wyszukiwarki...to jest czesto poruszany temat.

Temat teraz o tyle ciekawy, ze wchodzi technologia High Definition i mozna sie spodziewac przeceny modeli poprzedniej technologii.

Gumo

#3 OFFLINE   Vistula

Vistula

    Nowy

  • Forumowicze
  • Pip
  • 2 postów
  • LokalizacjaKraków

Napisano 06 marzec 2010 - 15:21

Dziękuje bardzo za odpowiedz , co do wyszukiwarki przepraszam nie wziołem tej opcji pod uwagę . Jeżeli już odpowiedziałeś na moje pytanie , to chodzi mi o echosonde z gpsem lecz nigdy nie miałem echosondy z nawigacja. Miałem lowrance x-125 . I chciałbym sie dowiedziec na jakiej zasadzie zdobywa się mapy zaporówek i innych wód. Do garmina a jaki problem jest do lowrance albo czy wygląda to tak samo. Z góry wielkie dzięki :D

#4 OFFLINE   Gumofilc

Gumofilc

    Ekspert

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPip
  • 6193 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 13 marzec 2010 - 14:59

Do Garmina znam tylko blue chart a tam sa mapy morskie i rejony niektorych wielkich jezior np. Vener, Vetter (nazwy-przeklad moj, dowolny :D )
No coz, kupuje sie w sklepie...ale jeszzce poczytaj otym zanim kupisz.. :D
Mapy wod srodladowych to jesli sie chce posiadac to trzeba tworzyc samemu, tak jak powstala mapa Śniardw. Nie zajmowalem sie tym - trzeba taka mape stworzyc, wczytac do urzadzenia i skalibrowac.
Mysle, ze na jakichs niezbyt wielkich akwenach mozna sie bez tego obyc i bazowac na swoich waypointach.

Gumo

#5 OFFLINE   lokoko83

lokoko83

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 522 postów

Napisano 11 lipiec 2015 - 10:39

nie było pytania :)


Użytkownik lokoko83 edytował ten post 11 lipiec 2015 - 22:03