Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

Ciekawa oferta Decathlonu


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
5 odpowiedzi w tym temacie

#1 OFFLINE   explorator73

explorator73

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 571 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 15 kwiecień 2006 - 11:19

We wkładce zawierającej ofertę Decathlonu dla wędkarzy dołączonej do majowego nr-u Wędkarskiego Świata znalazłem 3 ciekawe pozycje.
- Spodniobuty wykonane z 3,5mm pianki neoprenowej na odpinanych i regulowanych szelkach z kauczukowymi butami w rozmiarach 39 - 47 za 169 PLN
- Kamizelka muchowo - spiningowa za 79 PLN
W/w produkty Decathlon wypuścił pod własną marką GeoLogic ale biorąc pod uwagę ich cenę wyglądają solidnie.
Trzecią kategorią są woblery Rapali za 15,99/szt. i w tej cenie mają być dostępne modele Husky Jerk, Shad Rap, Tail Dancer, Original Floating, Dive's To
Ponadto Decathlon organizuje wieczór wędkarski 26 kwietnia w warszawskim sklepie na Targówku a 27 kwietnia w krakowskim sklepie przy ul. Zakopiańskiej. Gościem specjalnym wieczoru będzie Marek Szymański. Ja z ciekawości się wybiorę - początek o godz. 21.30 w obydwu lokalizacjach.

Przy okazji chciałbym złożyć najserdeczniejsze życzenia z okazji nadchodzących świąt Wielkiej Nocy dla wszystkich bywalców jerkbait.pl

Pozdrawiam,
P.

#2 OFFLINE   petrus33

petrus33

    Forumowicz

  • Zbanowani
  • PipPip
  • 209 postów
  • LokalizacjaWarszawa
  • Imię:Marek

Napisano 15 kwiecień 2006 - 13:40

Ciekawe jak oni to zorganizują skoro.....godziny otwarcia to
PON-SOB od 9.00 do 21.00
NIEDZ od 9.00 do 20.00

:lol: :lol: :lol:


#3 OFFLINE   explorator73

explorator73

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 571 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 15 kwiecień 2006 - 18:15

Sam jestem ciekaw, jednak w dystrybuowanych materiałach godzina spotkania to 21.30
Pozdrawiam,
P.

#4 OFFLINE   mario

mario

    Zaawansowany

  • Moderatorzy
  • 3555 postów
  • LokalizacjaP L

Napisano 16 kwiecień 2006 - 17:57

O ile mi się dobrze wydaje, to takie spotkanie miało miejsce i... nie było problemów :unsure:
A niedowiarkom mówię: 'po owocach ich poznacie' :lol:

#5 OFFLINE   Kuba

Kuba

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2421 postów

Napisano 16 kwiecień 2006 - 19:56

Gdyby Decathlon tylko chcial, móglby byc najwiekszym i najlepszym sprzedawca sprzetu wedkarskiego...ma mozliwosc nacisku na producentów, powierzchnie do ekspozycji, ludzi by znalazl... Ale chyba ma inne priorytety i w koncu trudno sie dziwic. A nam pozostaje import lub kiepski, dosc przypadkowy detal.

#6 OFFLINE   explorator73

explorator73

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 571 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 16 kwiecień 2006 - 20:53

Mam nadzieję, że Decathlon i inne światowe sieci w końcu zachcą...Ale spójrzmy w oczy brutalnej prawdzie - jaka jest siła nabywcza przeciętnego polskiego wędkarza? Ile polskie rynek sprzętu wędkarskiego jest wart w skali roku (ok. 40 - 50 mln $) - 1 - 1,25 $ na mieszkańca
W naszych warszawskich warunkach za rekiny robią firmy typu Muskie czy Bass - nie ma sklepu wędkarskiego z prawdziwego zdarzenia, w którym byłaby dostępna pełna oferta sprzętu.
Ale czego oczekiwać po sklepie skoro importerzy nie wyrabiają się z zaopatrywaniem sklepów (niektórzy są poprostu za słabi)
Pozostaje mieć nadzieję, że sytuacja ekonomiczna kraju a co za tym idzie siła nabywcza jego mieszkańców będzie się poprawiać i staniemy się atrakcyjnym rynkiem dla dużych światowych graczy.
Póki co z ciekawością wybieram się do Decathlonu i doceniam inicjatywę tej firmy w postaci wspomnianych wieczorów wędkarkich.
Pozdrawiam,
P.