Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

Jezioro Błędno (Zbąszyńskie), jezioro Chobienickie


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
5 odpowiedzi w tym temacie

#1 OFFLINE   AdamLca

AdamLca

    Nowy

  • +Forumowicze
  • Pip
  • 47 postów
  • LokalizacjaLegnica

Napisano 03 lipiec 2015 - 13:58

Witam serdecznie. Wybieram się w tym roku na kilkudniowy wypad do wioski Grójec Wielki (niedaleko Wolsztyna) położonej między jeziorami wymienionymi w tytule. Nie znam tych rejonów kompletnie , nigdy tam nie byłem a  u wujka Google znalazłem dużo o ukształtowaniu tych zbiorników lecz  mało informacji na temat rybostanu. Jeśli jest ktoś kto zna te zbiorniki a przede wszystkim j.Błedno i chciałby sie podzielić poradami i informacjami co to do połowu ryb w tym rejonie byłbym bardzo wdzięczny. 

Bardziej chodzi mi o biała rybę ( dopiero poznaję tę metodę )  , jadę z córka i nie bardzo będę miał możliwość żeby biegać ze spinem ( sporadycznie :/ ) a szkoda bo na mapach widać ciekawy kanał łączący oba jeziora.

 

Przy okazji jak ktoś wie gdzie tam wędkarski jest ..:)

z góry dziękuję i pozdrawiam kolegów wędkarzy , życzę pogody i wielkich okazów na tegorocznych urlopach :) 



#2 OFFLINE   R0BERT

R0BERT

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 203 postów
  • LokalizacjaŚląsk

Napisano 03 lipiec 2015 - 21:54

Woda zielona, z rybą szału nie ma, szczególnie z drapieżnikiem, na kanale połowisz z brzegu, ale na Zbąszyńskim już nie, same trzciny, bagna i płycizny, z łódki owszem, ale fala tam startuje momentalnie. Namiary na sklepy i opłaty masz tutaj http://www.wolsztyn....dkarzy_133.html, dodatkowo w Zbąszyniu na pewno jest.



#3 OFFLINE   AdamLca

AdamLca

    Nowy

  • +Forumowicze
  • Pip
  • 47 postów
  • LokalizacjaLegnica

Napisano 04 lipiec 2015 - 05:43

ehhh to nie dobrze :/ dzięki wielkie za info



#4 OFFLINE   brzoza

brzoza

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 420 postów

Napisano 15 maj 2023 - 12:09

Szukam informacji na temat jeziora Błędno (Zbąszyńskie). Ktoś kiedykolwiek tam łowił?



#5 OFFLINE   brzoza

brzoza

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 420 postów

Napisano 17 maj 2023 - 10:10

W sumie to jestem w szoku. Jezioro praktycznie wielkości Mietkowa i nikt tam nie łowi?



#6 OFFLINE   pawlo29

pawlo29

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 973 postów
  • LokalizacjaŁódż
  • Imię:Paweł
  • Nazwisko:Każmierski

Napisano 17 maj 2023 - 10:18

Albo jest tak zile , albo jest bardzo dobrze bo nikt nie chce się chwalić żeby najazdu nie było bo teraz  to tak  wygląda  ;)