Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

Letnia Słupia


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

#1 OFFLINE   Bobby0404

Bobby0404

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 407 postów

Napisano 03 sierpień 2015 - 22:01

Witam
Jestem na urlopie w okolicach Ustki. Chciałbym spróbować połowić na Słupi poniżej Słupska. Co tam można złowić i gdzie spróbować? Proszę o radę znawców tematu. Czy jest szansa na troć? Jak na razie mam doświadczenie tylko z morskimi trociami. Oczywiście mam na myśli spinning.
Z góry dzięki wszystkim za pomoc.

#2 OFFLINE   wiwaldi1970

wiwaldi1970

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 640 postów
  • Lokalizacjapomorskie/Warszawa

Napisano 03 sierpień 2015 - 22:05

Jak będziesz nad rzeką ze spinnem to zawsze jest szansa, tylko trzeba mieć szczęście. Pozdrawiam

#3 OFFLINE   pawelG

pawelG

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 226 postów

Napisano 03 sierpień 2015 - 22:25

Z ryb głownie szczupak ,okoń i troć...Warunki masz nie najlepsze,ale po każdej ewentualnej burzy możesz mieć coś świeżego w rzece bo z zasiedziałymi trociami nie jest tak łatwo.  Czy jest szansa na troć?Na pewno jest,ale najlepiej wstać na świt bo w takie upały to chyba jedyna sensowna taktyka,ewentualnie późny wieczór.Powodzenia i zdaj relacja jak poszło .



#4 OFFLINE   Bobby0404

Bobby0404

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 407 postów

Napisano 11 sierpień 2015 - 13:22

Wczoraj zaliczyłem krótki, poranny rekonesans. Rzeka bardzo malownicza, trudno dostępna (przynajmniej tam gdzie ja byłem, czyli w okolicach Włynkówka). Wędkarsko tak sobie: 3 okonki w granicach 25 cm. Brania z samego rana, o wschodzie słońca, później cisza. Nie wiem jak bym sobie poradził po braniu słusznej troci- wysokie brzegi, drzewa, krzaki... Fajnie by było zaliczyć spływ pontonem.

Załączone pliki

  • Załączony plik  image.jpg   66,27 KB   5 Ilość pobrań

Użytkownik Bobby0404 edytował ten post 11 sierpień 2015 - 13:31