Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

Jerki Salmo - pomocy! :)


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
11 odpowiedzi w tym temacie

#1 OFFLINE   NiSz

NiSz

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 66 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 27 kwiecień 2010 - 22:05

Witam Panowie,

Potrzebuję pomocy i to pilnie. Chciałbym przed majówką zakupić kilka jerków salmo. Chodzi mi głównie o jacka(tonącego HPE i pływającego RPE) oraz slidera( 10F-RT||YT||GT, 10S - RGS||HGS||RR, 12S - RR||RHP||EP) ewentualnie może jakąś jedną sztukę skinnera...

Będzie to około 5 jerków. Jestem z Warszawy i niestety nie wiem gdzie mogę zastać dobry wybór wyżej wymienionych jerków... najbliżej mam do Centrum Wędkarstwa(wybrzeże gdyńskie) - niestety byłem tam dzisiaj drugi raz i nie ma tych jerków co mnie interesują.

Proszę podajcie adresy sklepów, czy cokolwiek gdzie mógłbym je kupić oraz gdzie ewentualnie sprzedawca mi doradzi czy na moje wody na pewno te kolory, które wybrałem są dobrymi.

Dodatkowo oczywiście jeżeli macie jakieś rady odnośnie kupna pierwszych jerków - to bardzo chętnie wysłucham. Chcę wydać koło 150-160zł i kupić 5 jerków. Zaczynam przygodę z castingiem i jerkowaniem, dlatego nie chciałbym wydać na początek za dużo (skoro na sprzęt już wydałem wszystkie oszczędności <_< ) ale mimo to chciałbym mieć zestaw 5 uniwersalnych przynęt.

Zapomniałem dodać że mam wędkę o masie wyrzutu od 30-80gr. Więc przynęty z tego przedziały wchodzą w grę..

Proszę was, pomóżcie!

#2 OFFLINE   Sławek

Sławek

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2720 postów
  • LokalizacjaPolska północna :)

Napisano 28 kwiecień 2010 - 06:25

Myślę, że w Goldfishu (Łukowska)Łukasz z pewnością pomoże Ci w wyborze :D choćby z takiego powodu, że sam łowi na jerki.
Zawsze możesz też na forum się go podpytać - zalogowany jest jako SaNdAcZ ><\\\\*>

#3 OFFLINE   Piotrek Milupa

Piotrek Milupa

    Moderator Emeritus

  • TEAM JERKBAIT
  • PipPipPipPip
  • 8448 postów
  • LokalizacjaWarszawa
  • Imię:Piotrek

Napisano 28 kwiecień 2010 - 07:19

Sławek dobrze ci powiedział w Goldfishu jest zawsze duży wybór przynęt , ewentualnie możesz pojechać do Bassa ale tam ceny powalają i obsługa niezbyt się interesuje klientem ostatnio na 5 minut przed zamknięciem Pani wykrzyczała : Panowie zamykamy

#4 OFFLINE   krzysiek

krzysiek

    Ekspert

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPip
  • 6193 postów
  • Imię:Krzysztof

Napisano 28 kwiecień 2010 - 07:43

O, to niezbyt sympatycznie. Czyżby Bass schodził na psy? Ostatnio słyszałem kilka takich opinii... Ale wybór woblerów nadal mają spory.

#5 OFFLINE   Piotrek Milupa

Piotrek Milupa

    Moderator Emeritus

  • TEAM JERKBAIT
  • PipPipPipPip
  • 8448 postów
  • LokalizacjaWarszawa
  • Imię:Piotrek

Napisano 28 kwiecień 2010 - 07:53

O, to niezbyt sympatycznie. Czyżby Bass schodził na psy? Ostatnio słyszałem kilka takich opinii... Ale wybór woblerów nadal mają spory.


Ja niestety już kilka razy się z tym spotkałem , więc mimo że mam do nich najbliżej wolę pojechać do Goldfisha a Bassa sobie podarowałem

#6 OFFLINE   NiSz

NiSz

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 66 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 28 kwiecień 2010 - 07:54

Dzięki Panowie za odpowiedzi. Wybierałem się właśnie do Goldfisha, jeżeli od nikogo nie dostałbym jakiejś porady - ale widzę że sami nawet mówicie o Goldfishu, więc spróbuję.

Odnośnie Bassa - to i moja opinia się nie będzie różnić. Byłem, zostałem olany, akurat asortyment był kiepski no i więcej raczej już tam nie zawitam. Wolę centrum wędkarstwa bo tam przynajmniej jak kogoś poproszę o pomoc to mi pomoże i spędzi ze mną kilkanaście albo i kilkadziesiąt minut wybierając odpowiednie przynęty i nie tylko.

#7 OFFLINE   Piotrek Milupa

Piotrek Milupa

    Moderator Emeritus

  • TEAM JERKBAIT
  • PipPipPipPip
  • 8448 postów
  • LokalizacjaWarszawa
  • Imię:Piotrek

Napisano 28 kwiecień 2010 - 07:56

Jutro będę w Goldfishu , jeśli ci się nie śpieszy to mogę sprawdzić czy są te przynęty.

#8 OFFLINE   krzysiek

krzysiek

    Ekspert

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPip
  • 6193 postów
  • Imię:Krzysztof

Napisano 28 kwiecień 2010 - 07:59

Ja Bassa traktuje jak supermarket. Wchodzę, biorę koszyczek, wrzucam, płacę, wychodzę...

#9 OFFLINE   NiSz

NiSz

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 66 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 28 kwiecień 2010 - 07:59

Wiesz, właśnie sam też stwierdziłem że mam wolny dzień i przejadę się zobaczę chociaż jak wygląda tam sklep. Bo to nie pierwszy raz kiedy widzę pozytywne opinie o tym miejscu, więc mimo że mam daleko to może będę kolejnym stałym klientem :D

W każdym razie możesz sprawdzić, jak wygląda asortyment jerków salmo. Po prostu czy jest w czym wybierać, bo wybrałem sporo kolorów które mnie interesują, więc obstawiam że chociaż jeden z wybranych przeze mnie będzie :D

A jak dobrze pójdzie to może się spotkamy w sklepie ;]

#10 OFFLINE   NiSz

NiSz

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 66 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 28 kwiecień 2010 - 16:25

Nie wytrzymałem i podjechałem dzisiaj do GoldFisha. No i co? Będę wpadał częściej. Jest to co mnie interesuje w sklepie (fakt że jacków w kolorze naturalnym już nie ma - kupiłem ostatniego <_< ) ale wybór sliderów był dla mnie idealny. Do tego Sandacz, pogadaliśmy, doradził - tego szukałem. I Sławkowego Wanderka też mi polecił, zobaczymy jak się zacznie moja przygoda z castingiem i jerkowaniem :D

#11 OFFLINE   remek

remek

    Administrator

  • Administratorzy
  • 26625 postów
  • LokalizacjaWarszawa
  • Imię:Remek

Napisano 04 maj 2010 - 08:31

Bo właśnie NiSz to super sklep i aż przyjemnie robi się tam zakupy - Sandacz moim zdaniem to dodatkowo świetny wędkarz więc zawsze można się od niego sporo dowiedzieć. Osobiście polecam.

#12 OFFLINE   Sławek

Sławek

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2720 postów
  • LokalizacjaPolska północna :)

Napisano 04 maj 2010 - 09:04

A ja życzę połamania kija i wielu przyjemności w jerkowej przygodzie :D




Użytkownicy przeglądający ten temat: 2

0 użytkowników, 2 gości, 0 anonimowych