Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

Linki muchowe - nowy artykuł na jerkbait.pl


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
5 odpowiedzi w tym temacie

#1 OFFLINE   remek

remek

    Administrator

  • Administratorzy
  • 26625 postów
  • LokalizacjaWarszawa
  • Imię:Remek

Napisano 04 maj 2010 - 12:04

Cześć,

W tym temacie morze atramentu wylano i hektary lasu wycięto, a jak wiadomo nadal wiele osób nadal nie rozumie o co w tym chodzi. Czym się różni głowica od runningu? Czy linka distance pełna poleci dalej niż zintegrowana głowica? Czy do dużych much lepszy sznur w klasie wędki, cięższy czy lżejszy. Czy linką DT da się rzucać daleko? Takich pytań zarówno na naszym jak i na wielu innych forach nie brakuje, stąd też idea żeby napisać krótki artykuł poglądowy na ten temat.

Zapraszam serdecznie do lektury artykułu oraz dyskusji na temat linek muchowych.

Pozdrawiam
Remek

#2 OFFLINE   dawid_

dawid_

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 623 postów
  • LokalizacjaKraków
  • Imię:Dawid

Napisano 04 maj 2010 - 22:08

Na jakiej głębokości płynie zwykle intermedium? Rozumiem, że po osiągnięciu pewnej głębokości na skutek siły ciążenia i siły rzutu, która wgniata ją w wodę, linka płynie już na tej głębokości?

Jak wygląda sprawa zaczepów w przypadku linek tonących? Często zdarzają się wycieczki w celu odczepienia linki?

#3 OFFLINE   tpe

tpe

    www.basshunting.blogspot.ie

  • PRZEDSTAWICIEL MARKI
  • PipPipPip
  • 3529 postów
  • LokalizacjaIre
  • Imię:Tomek

Napisano 04 maj 2010 - 22:56

Kuba, a jaką linkę klasy 9 poleciłbyś na irlandzkie bassy? Muchy, wędkę i kołowrotek już mam, z linki nie jestem zadowolony...

#4 OFFLINE   Kuba Standera

Kuba Standera

    W walce z głupota nie ma wygranych, są tylko cudem ocaleni

  • Bloggerzy
  • PipPipPipPip
  • 9641 postów
  • LokalizacjaGibraltar i okolice

Napisano 05 maj 2010 - 07:53

Kuba, a jaką linkę klasy 9 poleciłbyś na irlandzkie bassy? Muchy, wędkę i kołowrotek już mam, z linki nie jestem zadowolony...


Próbowałeś Airflo 40+ Cold Saltwater? Intermedium jest linką clear.
Niedawno kupiłem i... ciągle jestem w szoku, jakie odległości się tym osiąga i jakie muchy potrafi to wynieść - 18cm bunny bugs, cały mokry i z oczkami ołowianymi to frunie jak ta bździna na wietrze...

#5 OFFLINE   tpe

tpe

    www.basshunting.blogspot.ie

  • PRZEDSTAWICIEL MARKI
  • PipPipPip
  • 3529 postów
  • LokalizacjaIre
  • Imię:Tomek

Napisano 05 maj 2010 - 15:23



[quote]
Kuba, a jaką linkę klasy 9 poleciłbyś na irlandzkie bassy? Muchy, wędkę i kołowrotek już mam, z linki nie jestem zadowolony...
[/quote]

Próbowałeś Airflo 40+ Cold Saltwater? Intermedium jest linką clear.
Niedawno kupiłem i... ciągle jestem w szoku, jakie odległości się tym osiąga i jakie muchy potrafi to wynieść - 18cm bunny bugs, cały mokry i z oczkami ołowianymi to frunie jak ta bździna na wietrze...[/quote]

Spoko tylko, gdzie ją najtaniej kupić? Na ebay-u znalazłem za ok 60 euro z wysyłką.

#6 OFFLINE   Kuba Standera

Kuba Standera

    W walce z głupota nie ma wygranych, są tylko cudem ocaleni

  • Bloggerzy
  • PipPipPipPip
  • 9641 postów
  • LokalizacjaGibraltar i okolice

Napisano 05 maj 2010 - 16:47

ja ostatnio w uk za 31 funtów




Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych