Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

Abu czy Cormoran


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
6 odpowiedzi w tym temacie

#1 OFFLINE   marchius

marchius

    Nowy

  • +Forumowicze
  • Pip
  • 3 postów

Napisano 01 czerwiec 2010 - 08:28

Witam mam pytanie odnosnie 2 multikow ktory z nich bylby lepszy oraz wytrzymalszy przy gumach i wobach o c.w 7-30g szukalem rozne opinie ale niestety niemoglem nic znalesc

http://www.rybi-ogon.pl/Multiplikator-Abu-Garcia-Ambassadeur -Black-Max-p-2947.html

http://www.rybi-ogon.pl/Multiplikator-Cormoran-Castingowy-Co rcast-AL-p-1487.html

#2 OFFLINE   Mekamil

Mekamil

    Zaawansowany

  • Twórcy
  • PipPipPip
  • 2952 postów
  • LokalizacjaZgierz
  • Imię:Kamil

Napisano 01 czerwiec 2010 - 12:32

Jeśli nie musisz mieć koniecznie nówki to w tej cenie spokojnie wybierzesz coś lepszego.
Z tych dwóch wybrałbym Abu, bo o Corcascie słyszałem bardzo słabą opinię.

#3 OFFLINE   Sea_Dog

Sea_Dog

    Nowy

  • +Forumowicze
  • Pip
  • 22 postów

Napisano 01 czerwiec 2010 - 19:44

za te pieniadze abu zostaje daleko od dobrego multika abu. a co do cormorana to u znajomego w sklepie esox sciagalem z pÓlek (/edit moja ortografia:))multiki i powiem ci, ze szpula tego cormorana wydaje sie wazyc tone albo 2, a docisk szpuli chodzi naprawde jalowo w porownaniu z cormoranem imperial 5200

jesli chcesz koniecznie cos nowego to rozgladaj sie za cormoranem imperial multicast 5200 albo najzwyklejszy jaxon xtl lub zapytaj @mekamil, on zawsze puszcza na allegro jakies oddskulowe maszynki ;DD

#4 OFFLINE   marchius

marchius

    Nowy

  • +Forumowicze
  • Pip
  • 3 postów

Napisano 01 czerwiec 2010 - 19:58

a jak sie sprawuje jaxon? bo mam pare kolowrotkow jaxona ale zwyklych i nie narzekam a jak jest z multi?

#5 OFFLINE   Sea_Dog

Sea_Dog

    Nowy

  • +Forumowicze
  • Pip
  • 22 postów

Napisano 01 czerwiec 2010 - 21:24

niestety nie polowilem nim, bo zaczalem dosyc ostro od multikow lepszych tzn drozszych, wiec jaxon mnie ominal hehe. konstrukcja jaxona i imperiala 5200 jest podobna, ale jaxon daje rade od 5g i o tym sie slyszy. musisz popytac na forum multiplikatora :D

#6 OFFLINE   marchius

marchius

    Nowy

  • +Forumowicze
  • Pip
  • 3 postów

Napisano 01 czerwiec 2010 - 21:55

ok dziekowac

#7 OFFLINE   infernovip

infernovip

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 70 postów
  • LokalizacjaSzczecin

Napisano 08 czerwiec 2010 - 13:52

Co do tego ABU to poczytaj sobie opinie na tacklewarehouse.
Już w temacie o blue max opisałem jakie opinie ma ten multiplikator u zagranicznych użytkowników.
Oto treść postu:

Ze względu na cenę i producenta także się zainteresowałem tym multiplikatorem.
Zacząłem szukać jakiś opinii użytkowników po internecie. Znalazłem ich trochę na tacklewarehouse , dotyczą one modelu black max jest on trochę lepszy i trochę droższy od blue max , w Polsce o około 20-30zł.
Niestety opinie o tym produkcie nie są pochlebne.
Ludzie strasznie narzekają na jego jakość.
Niektórym na początku działał bardzo dobrze jednak przestawał sprawnie działać po miesiącu użytkowania, prawie każda opinia jest negatywna i w każdej jest mniej więcej to samo: że nie jest wart swojej( i tak niskiej) ceny, do tego jest awaryjny.
Fakt,że cena niska, jednak to nie usprawiedliwiało by tego ,że multiplikator(jednak znanej z dobrej jakości produktów firmy ABU) rozlatuje się, czy przestaje dobrze funkcjonować po tak krótkim okresie użytkowania.
Chętnie bym posłuchał opinii polskich użytkowników tego multiplikatora.




Użytkownicy przeglądający ten temat: 2

0 użytkowników, 2 gości, 0 anonimowych