Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

Gumy, jak prowadzić ??


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
7 odpowiedzi w tym temacie

#1 OFFLINE   vitor

vitor

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 137 postów
  • Lokalizacjaśląsk

Napisano 05 czerwiec 2010 - 13:07

Witam,powiedzcie mi jak prowadzić gumy, głównie rippery kopyta i twistery.Pytam się poniewarz gdy na nie łowię to nie mam takich efektów jak łowię na błystki czy woblery.

#2 OFFLINE   Jack__Daniels

Jack__Daniels

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2211 postów
  • LokalizacjaJelenia Góra/Horten

Napisano 05 czerwiec 2010 - 15:43

to zdecydowanie prowadź inaczej niż błystkę czy woblera :D . Popatrz też na youtube - jeden film więcej Ci pokaże niż milion słów na forum :D.

#3 OFFLINE   filip0985

filip0985

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 184 postów
  • LokalizacjaSzczecin
  • Imię:Łukasz

Napisano 05 czerwiec 2010 - 16:57

Po pierwsze poszukaj w google bo gdzieś już na pewno było to dokładnie opisane. Tak jak napisał Jack_Daniels poszperaj na youtube. A jak Ci będzie mało to napisz jakie ryby chcesz łowić i jaka jest charakterystyka łowiska, bo bez tego ani rusz.

#4 OFFLINE   Leszczu

Leszczu

    Forumowicz

  • Forumowicze
  • PipPip
  • 101 postów
  • LokalizacjaMiędzyrzec Podl.

Napisano 08 czerwiec 2010 - 14:06

No ja mam taki sam przypadek jak kolega @jaxon. Chodzi mi o szczupaki. Pomoże ktoś, bo na YT nic nie ma?

#5 OFFLINE   Jack__Daniels

Jack__Daniels

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2211 postów
  • LokalizacjaJelenia Góra/Horten

Napisano 08 czerwiec 2010 - 20:51

Pomoże ktoś, bo na YT nic nie ma?

Leszczu, chyba żartujesz? Możę masz jakaś blokadę rodzicielską, że nie możesz nic wyświetlić na YT <_< <_< <_< <_< <_< <_< <_< <_< <_< <_< <_< <_< <_< <_< <_< <_< <_< <_< <_< <_< <_< <_<
Wpisz drop shot i zobaczysz jak akurat w tej metodzie porusza się przynęta pod wodą, później wpisz łowienie sandaczy i przyjrzyj się jak podbijają przynętę podczas prowadzenia, etc, życzę owocnych poszukiwań :D

#6 OFFLINE   vitor

vitor

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 137 postów
  • Lokalizacjaśląsk

Napisano 09 czerwiec 2010 - 22:13

Mi nie chodzi o drop shota ani o opad tylko jak prowadzić gumę z główką jigową,jak urozmaicić i ulepszyć pracę.Powiedzcie mi jak wy łowicie szczupłe na gumy.

#7 OFFLINE   pampi

pampi

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 547 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 09 czerwiec 2010 - 23:21

na szczupaki prowadź wysokimi skokami 2,3 a nawet 4 obroty korbka, możesz stosować również podwójny podskok ( poderwanie gumy szytówką razem z obrotem i ponowne podbicie np z dwoma obrotami) czasem trzeba kombinować raz krotki skok raz długi itp itd nie ma reguły ale na szczupaki proponuje wyższe skoki nad dnem. Jedna z lepszych przynęt na szczupaki z opadu jest żółty twister ale to tylko moje odczucie:) dużych szczupaków nie połowiłem nigdy ale sandacze owszem

#8 OFFLINE   rapia

rapia

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 482 postów
  • LokalizacjaGdańsk
  • Imię:Piotr
  • Nazwisko:Baranowski

Napisano 10 czerwiec 2010 - 07:31

Ja tak jak kolega szczupaki łowię z opadu przynętę podbijając kołowrotkiem.Moją ulubioną przynętą na szczupaki jest 8cm ripper w kolorze perłowym.PZDR.




Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych