Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

Jeziorko Szczęśliwickie


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1 odpowiedź w tym temacie

#1 OFFLINE   remek

remek

    Administrator

  • Administratorzy
  • 26625 postów
  • LokalizacjaWarszawa
  • Imię:Remek

Napisano 26 kwiecień 2006 - 08:15

Wczoraj nie mogłem wytrzymać i wyskoczyłem na wspomniane przy okazji pokazu dżerków Jeziorko Szczęśliwickie. Od razu uprzedzę, że moim celem nie było łowienie szczupaków, czy nawet okoni tylko test mojego zestawu, który w końcu został ostatecznie skompletowany. To też jednak, nie jest tematem moich rozważań. Po około 5 minutach, no może 10 minutach od czasu kiedy zacząłem rzucać do wody zestawem dżerkowym (przynętę prowadziłem w ekspresowym tempie - aż wyskakiwała z wody by nie wzbudzić podejrzeń) uwagę moją zwróciły dwie osoby, które nieuchronnie zbliżały się w moim kierunku. Pierwsze słowa to mamy zakas spinningowania, czy Pan o tym nie wie (były to osoby nieumundorowane). Oczywiście wytłumaczyłem o co chodzi i nie było problemu ale ... No właśnie. Okazało się, że jeziorko jest monitorowane przez pobliskich mieszkańców oraz miłośników wędkarzy. Spotkana przeze mnie ekipa nie była jedyna. Każda nieprawidłowość jest wyłapywana ... no i dlatego właśnie i mi bardzo szybko zwrócono uwagę, że zachowuję się nieprawidłowo. Byłem tym bardzo zaskoczony (w polskich realiach). Oczywiście to wielki plus i tylko chwalić takie inicjatywy. I pomyśleć co by było gdyby inni tak przejmowali się swoimi wodami. Do Panów których spotkałem - Gratulacje! Tak trzymać ... a może, jako portal przyłożymy się do ... np. zarybienia.

Pozdrawiam
Remek

#2 OFFLINE   immortal

immortal

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 227 postów
  • LokalizacjaPrzeczyce
  • Imię:Marcin

Napisano 26 kwiecień 2006 - 08:47

ja u mnie w maju ubieglego roku ganialem za okoniami kazby wedkarz kolo ktorego przechodzilem przypominal mi ze okres ochronny szczupaka jest przedluzony do czerwca !! wszystko fajnie, postawa godna nasladowania, tyle ze po paru kilometrach zaczelo mnie to irytowac :lol: :lol: :lol:

pozdrawiam