Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

Odpowiedź...


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

#1 OFFLINE   adiz1

adiz1

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 224 postów
  • Lokalizacjawoj. śląskie

Napisano 28 kwiecień 2006 - 00:04

Ciekawi mnie czy w najbliższą NIEDZIELĘ znów usłyszę: ''..Paaanie, DZISIAJ to miernota - WCZORAJ to dopiero połowili [szczupaka] (i wyłowili :( )..
Oczywiście Ci zwyczajowo nie rozumiejący co znaczy dzień ustawowo wolny od pracy.
:angry:

#2 OFFLINE   mifek

mifek

    SUM

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPipPip
  • 11308 postów
  • LokalizacjaWioska Z Tramwajami
  • Imię:Rafał
  • Nazwisko:...znane...

Napisano 28 kwiecień 2006 - 06:47

Adiz jak uslyszysz, ze wczoraj polowili to jeszcze pol biedy. Oczywiscie w swietle regulaminu tak zle i tak nie dobrze, ale... Jak brykam na trotki w styczniu czy lutym do bardzo często od miejscowych slysze coś w stylu:

- panie teraz to nie ma ryby. Nie ma co tu łowić. Jak na robaczka nie bierze to na te Pana świecidełka tym bardziej.
- skoro teraz niebierze to kiedy bierze / brało
- panie najlepiej to łone w pazdzierniku i listopadzie bierom. Panie na wszystko K...wa wchodzą wtedy....
- jak w pazdzierniku??? przecież od pazdziernika do grudnia włącznie jest okres ochronny i nie wolno ich lowic.
- a jakie tam nie wolno? co mi nie wolno. rybakom nie wolno. mi wszystko wolno


Rece opadaja... Nic tylko odstrzelić... B) :huh:

#3 OFFLINE   -YAN-

-YAN-

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 736 postów
  • LokalizacjaPruszków

Napisano 28 kwiecień 2006 - 08:37

Wczoraj w Warszawskim Bassie słyszałem taką rozmowę : no jak biorą na Zalewie Zegrzyńskim ? odp. w tygodniu świetnie brały kilka złapałem tylko szkoda bo mi się żywce skończyły.Panowie wygłądali mi na takich co już napewno mają ulgi w składkach za staż w przynależności.
Zyczę miłego łikiendu Jans