Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

Czerwona Latarenka


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
23 odpowiedzi w tym temacie

#1 OFFLINE   jerry hzs

jerry hzs

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 3338 postów
  • LokalizacjaChicago

Napisano 01 maj 2006 - 01:44

Chcialem Was z przyjemnoscia :wacko: zawiadomic ze po pieciu wyprawach jakie odbylem w tym sezonie jestem bez ryby . Nie byly to dlugie wyprawy tylko takie kilkugodzinne , no i obok mnie ktos cos zawsze zlowil wiec ryby sa . Ja na razie nie . Mialem kilka przytrzyman i prad na plecionce ale nic nie udalo mi sie konkretnie zakonczyc . U Was dlugi weekend wiec wielu z Was na pewno cos zaliczy , tym bardziej ze pozwolili szczuplego wabic . Ja jutro normalnie do pracy wiec zostane latarnia czerwona w tym peletonie . Jestem bardzo ciekawy jak tam Zanderixowi idzie w Szwecyji , chlopakom w Hiszpanii , powinni juz meldowac...przynajmniej oko pociesze :lol:

#2 OFFLINE   heniutek

heniutek

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 323 postów
  • LokalizacjaMiędzyzdroje

Napisano 01 maj 2006 - 05:50

Jurku,znam jeszcze kilka takich czerwonych latarni,czyli nie jesteś sam.Ja niestety jak ty pracuję i nie ma mowy o rybach.Odbiję to sobie po tym majowm szaleństwie i zasypię wątek o szczupłych, bo taki pewnie powstanie.Na pocieszenie zostaje mi fakt,że w przyrodzie nieco się w tym roku opóżniło i najlepsze dopiero nastąpi. :mellow:

#3 OFFLINE   mifek

mifek

    SUM

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPipPip
  • 11308 postów
  • LokalizacjaWioska Z Tramwajami
  • Imię:Rafał
  • Nazwisko:...znane...

Napisano 01 maj 2006 - 10:25

Heniutek nawet jak nie powstanie to zawsze możesz go sam utworzyć :mellow:

#4 OFFLINE   ORION99

ORION99

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 314 postów
  • LokalizacjaKoszalin
  • Imię:Rafał

Napisano 01 maj 2006 - 12:02

No to powstaje watek o tych bez ryby.
No moze prawie bez.
Wczoraj od switu do nocy naszukalem sie jakis plywajacych stworzen w rzekach i jeziorach i jedynym osobnikiem chcacym wspolpracowac byl 10 cm okonek. :mellow:
Dzisiaj mocno pada deszcz wiec sobie odpuszczam do jutra.
Ale z tego co wczoraj udalo mi sie zaobserwowac to w wodzie jeszcze zima.
Przyroda jeszcze na takim etapie co kazdego roku na poczatku kwietnia.
Tak wiec jest to malo pocieszajace. :wacko:

Rafal B)

#5 OFFLINE   heniutek

heniutek

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 323 postów
  • LokalizacjaMiędzyzdroje

Napisano 01 maj 2006 - 21:56

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

#6 OFFLINE   jerry hzs

jerry hzs

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 3338 postów
  • LokalizacjaChicago

Napisano 01 maj 2006 - 22:20

Wczoraj mialem skubniecie w Hornecika i zaraz potem w Bulheada , niestety to wszystko . A juz myslalem ze doloze Remkowi , niestety :lol: juz capnal imc bolka za ustnik :lol: . Jak to mowi wilk do zajaca ; ja ci jeszcze pokaze :mellow:

#7 OFFLINE   heniutek

heniutek

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 323 postów
  • LokalizacjaMiędzyzdroje

Napisano 01 maj 2006 - 22:28

Jurek,twe wielkie dni nadejdą !!!! :mellow:

#8 OFFLINE   Jarokowal

Jarokowal

    Forumowicz

  • Forumowicze
  • PipPip
  • 184 postów
  • LokalizacjaWrocław

Napisano 02 maj 2006 - 13:14

Jurku ja w naszych ... łownych :D wodach również konto mam zerowe. Mój czas, jak widać, jeszcze nie nadszedł :wacko:

#9 OFFLINE   rognis_oko

rognis_oko

    Zaawansowany

  • Forumowicze
  • PipPipPip
  • 3395 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 02 maj 2006 - 16:46

@Jurek,

głowa do góry! Twoja pierwsza gdzieś tam pływa i czeka na ciebie... :mellow:

Chłopaki na Ebro, na razie bez sukcesów po jakie pojechali. Sumów jeszcze nie złowili. Połowili kilka niedużych sandaczy. Ale wszystko przed nimi.

Za wszystkich trzymam kciuki! :D


#10 OFFLINE   remek

remek

    Administrator

  • Administratorzy
  • 26625 postów
  • LokalizacjaWarszawa
  • Imię:Remek

Napisano 02 maj 2006 - 20:48

A juz myslalem ze doloze Remkowi , niestety :lol: juz capnal imc bolka za ustnik :lol: . Jak to mowi wilk do zajaca ; ja ci jeszcze pokaze :mellow:


Jureczku, pomyśl sobie ... cztery miesiące i szansa na złowienie muskie i to jakiego. Remek, zazdrościć i to jak!!!

pozdrawiam
Remek



#11 OFFLINE   jerry hzs

jerry hzs

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 3338 postów
  • LokalizacjaChicago

Napisano 03 maj 2006 - 06:14

Remku te cztery miesiace musze czyms wypelnic . Masz Szwecje na celowniku za dni nascie wiec Przygoda Cie czeka :mellow:

#12 OFFLINE   Sławek

Sławek

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2720 postów
  • LokalizacjaPolska północna :)

Napisano 03 maj 2006 - 06:33

A ja pierwszego maja złowiłem (w Polsce :D) cztery niewielkie szczupaczki (największy 55 cm). Niestety jak mawiają miejscowi, biała guma ma największą skuteczność. Tak rzeczywiście było. Nie poddam się jednak i już niedługo (mam nadzieję) udowodnię, że na woblery bądź bezsterowce też da się tam równie skutecznie łowić.
Pozdrawiam

#13 OFFLINE   jerry hzs

jerry hzs

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 3338 postów
  • LokalizacjaChicago

Napisano 03 maj 2006 - 06:36

Slawku a czy wogole poprobowales jerkiem ? czy tylko te paskudne gumisie ? Jak gleboki jest zbiornik na ktorym lowiles ? Czy lowiles swoimi jerkami ? czy innych tez moze probowales ? np Slidera 10 .

#14 OFFLINE   Sławek

Sławek

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2720 postów
  • LokalizacjaPolska północna :)

Napisano 03 maj 2006 - 07:47

Próbowałem na własne i na slidera 7. Jak na razie nie posiadam zestawu do większych przynęt, więc i ich nie używam. Też nie cierpię gumisiów, więc przy następnej mojej obecności na tym jeziorze ograniczę je najwyżej do stwierdzenia żerowania ryb (chyba, że w ogóle ich nie wezmę - wtedy nie będę miał pokus by ich użyć :D).
Jeziorka nie znam w całości. Tylko dwa rejony zaczynam poznawać. Dozyć dużo jest podwodnych wzniesień, które w okresie letnim są porośnięte aż do samej powierzchni wody. Nie brakuje też wysepek. W zeszłym roku znalazłem idealne miejsce na wiosennego szczupaka i nawet miałem na kiju dwójkę. Nie wyjąłem jej bo byłem zmuszony rzucać na otwartą wodę (o ile dorzuciłem) a holować w rośliny. Spory obszar jeziora o głębokości 0,5 do 2 m - bardzo pofałdowany i z czasem zarastający prawie całkowicie. Wiem, że na tym jeziorze są i większe szczupaki, bo w tym roku znajomy rybak miał w sieciach dwa ośmiokilowce. Mam nadzieję, że bezsterowce i ja jakoś sobie poradzimy w ich tropieniu (tylko bym miał okazję tam często połowić, bo to ok. 200 kilometrów od mojego miejsca zamieszkania).
Pozdrawiam

#15 OFFLINE   zamki

zamki

    klepacz blaszek

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 748 postów
  • Lokalizacjablisko fabryki slidera
  • Imię:Zbyszek
  • Nazwisko:Orzoł

Napisano 03 maj 2006 - 07:54

Mam nadzieję, że bezsterowce i ja jakoś sobie poradzimy w ich tropieniu (tylko bym miał okazję tam często połowić, bo to ok. 200 kilometrów od mojego miejsca zamieszkania).Pozdrawiam


Hmmm mogę pomóc koledze :mellow: :mellow: .pozdrawiam z Morąga.zamker.


#16 OFFLINE   Sławek

Sławek

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2720 postów
  • LokalizacjaPolska północna :)

Napisano 03 maj 2006 - 08:00

Pozdrawiam również i Ciebie Zamker. Na razie popróbuję sam (największa to przyjemność samemu do czegoś dojść), ale jak się zniechęcę to z chęcią przyjmę pomoc.

#17 OFFLINE   remek

remek

    Administrator

  • Administratorzy
  • 26625 postów
  • LokalizacjaWarszawa
  • Imię:Remek

Napisano 03 maj 2006 - 21:45

Remku te cztery miesiace musze czyms wypelnic . Masz Szwecje na celowniku za dni nascie wiec Przygoda Cie czeka :mellow:


Wiesz Jurku, będą brały albo nie będą brały. Pewności nie ma wogóle. Poza tym ... złowienie dużego szczupaka nawet w Szwecji nie jest wcale łatwe.

Pozdrawiam
Remek


#18 OFFLINE   jerry hzs

jerry hzs

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 3338 postów
  • LokalizacjaChicago

Napisano 03 maj 2006 - 22:30

Wiem , wiem ...o wszystkim decyduje szczescie - jak mawia jerry....oraz wykonanie tysiecy rzutow - jak mawia Pepe . trzeba tylko jakos to polaczyc hi,hi,hi... pozostaje jeszcze relaksujacy troling i paciorek :mellow:

#19 OFFLINE   remek

remek

    Administrator

  • Administratorzy
  • 26625 postów
  • LokalizacjaWarszawa
  • Imię:Remek

Napisano 03 maj 2006 - 22:34

Wiem , wiem ...o wszystkim decyduje szczescie - jak mawia jerry....oraz wykonanie tysiecy rzutow - jak mawia Pepe . trzeba tylko jakos to polaczyc hi,hi,hi... pozostaje jeszcze relaksujacy troling i paciorek :mellow:



Jurku, moim zdaniem oprócz szczęścia są jeszcze szczegóły, które mogą pomóc w złowieniu większej liczby szczupaków. Właśnie ... te szczegóły z reguły są najbardziej istotne.

Pozdrawiam
Remek


#20 OFFLINE   jerry hzs

jerry hzs

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 3338 postów
  • LokalizacjaChicago

Napisano 03 maj 2006 - 22:40

Remku ja tak zartobliwie i ogolnie , nie wnikalem w szczegoly :mellow: