Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

Malaren/jesień


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

#1 OFFLINE   szwagier.janusz

szwagier.janusz

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 137 postów
  • LokalizacjaWarszawa
  • Imię:Janusz
  • Nazwisko:**********

Napisano 23 lipiec 2010 - 21:24

Czy ktoś z Was ma jakieś jesienne doświadczenia (lepsze lub gorsze) z Malaren? Chętnie coś przeczytam.

#2 OFFLINE   Martin77

Martin77

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 551 postów
  • LokalizacjaWarszawa/Legionowo

Napisano 23 lipiec 2010 - 22:26

Witam. Łowiłem tam w czerwcu, lipcu, sierpniu, wrześniu i październiku. Generalnie miałem podobne wyniki, bez większej różnicy. Metrówkę trafiłem natomiast tylko w...lipcu. W tym samym czasie, złowiłem tez upragnionego sandacza, niestety trafił się tylko jeden i to w trollingu niestety.

Najlepsze wyniki oczywiście z łodzi, ale łowiłem sporo z brzegu, na jednej z odnóg jeziora i też nie narzekałem. W ciągu 2-3 godzin miałem średnio 2-3 sztuki a musze zaznaczyć że z di=ostępen do wody nie było zbyt łatwo.
Jest sporo okonia, największego złowiła...moja wtedy jeszcze niedoszła Żonka. Miał 42 cm :D
Podsumowywując - fajne jezioro, bardzo rozległe, dużo spokojnych miejsc, pięknych zatoczek, urozmaicone dno i głębokość.

Jest tu kilku kolegów, którzy mieszkają tam chyba na stałe, więc proponuje poczekać na ich wrażenia.

Pozdrawiam i życzę połamania kija na Malaren!

#3 OFFLINE   szwagier.janusz

szwagier.janusz

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 137 postów
  • LokalizacjaWarszawa
  • Imię:Janusz
  • Nazwisko:**********

Napisano 24 lipiec 2010 - 00:19

Dziękuję Marcinie.
Niestety, wygląda na to, że w rejonie w którym będę, trolling jest zabroniony. Będę się musiał więc ograniczyć do innych metod.
Pozdrawiam.

#4 OFFLINE   szwagier.janusz

szwagier.janusz

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 137 postów
  • LokalizacjaWarszawa
  • Imię:Janusz
  • Nazwisko:**********

Napisano 28 lipiec 2010 - 23:34

Jest tu kilku kolegów, którzy mieszkają tam chyba na stałe, więc proponuje poczekać na ich wrażenia.



Z localsami :D się kontaktowałem. Wygląda na to, że nawet spotkamy się na miejscu. Ale o wrażeniach przyjezdnych z Polski też warto byłoby się dowiedzieć. Nikogo z forum tam nie było? Nikomu nie chce się skrobnąć paru słów?