Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

Przedstawiam się


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
8 odpowiedzi w tym temacie

#1 OFFLINE   Marcin Goralewski

Marcin Goralewski

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 735 postów
  • LokalizacjaWarszawa
  • Imię:Marcin
  • Nazwisko:Goralewski

Napisano 04 maj 2006 - 10:22

Witam,
Jednym wiadomością chciałbym się przedstawic. Witam wszystkich, od dłuższego czasu z mniejszymi lub większymi wypiekami czytam Wasze relacje z wypraw. Wędkarstwem interesuję się od dawna, ale do hobby wróciłem dopiero w ubiegłym roku.
Wędkuje niewiele, choć, może w Waszą pomocą chciałbym to zmienić. Sezon rozpocząłem kilka dni temu na bałtyckich dorszach. Udanie, polecam piękny, drweniany kuter Passat z Jastarni (wyśmienita atmosfera, kuchnia...).
W tym roku chciałbym odkryć Wisłę w Warszawie i okolicach oraz Zalew Zegrzyński. Jest taki jeden, niezwykle interesujacy wątek w Wieściach znad wody :D
ps. Chciałem pospinningować w porcie we Władysławowie (okonie). Przed długi weekend nie można było jednak kupić pozwolenia, zamknięte. W bosmanacie poinfomorwano mnie jednak, że w długi weekend kontroli na pewno nie będzie, bo generalnei w ogole ich nie ma :D bez sensu


#2 OFFLINE   mifek

mifek

    SUM

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPipPip
  • 11308 postów
  • LokalizacjaWioska Z Tramwajami
  • Imię:Rafał
  • Nazwisko:...znane...

Napisano 04 maj 2006 - 10:25

WItaj MGOR

Zapraszam do aktywnego udziału i współtworzenia forum. A co do wedkowania w okolicy 100licy (ale mi sie zrymowało) to chyba ni ebędziesz miał większych problemow. Na naszym forum jest troche chlopa - i nie tylko - z wawy wiec zgadanie sie na wspolne wedkowanie to pewnie tylko kwestia czasu :mellow:

#3 OFFLINE   micoona

micoona

    Nowy

  • Forumowicze
  • Pip
  • 44 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 04 maj 2006 - 10:27

Witam. W okolicy Warszawki jest troche wędkującego chłopa i kobiet tez <_< <_< <_<
Pozdrawiam i zyczę sukcesów :D

#4 OFFLINE   Marcin Goralewski

Marcin Goralewski

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 735 postów
  • LokalizacjaWarszawa
  • Imię:Marcin
  • Nazwisko:Goralewski

Napisano 04 maj 2006 - 10:30

tak tak micoona, czytuje inne wątki, gratuluje
co do wspólnego wędkowania, to służe, hmmmmm, np. samochodem zawsze i wszędzie :D

#5 OFFLINE   pitt

pitt

    Jadę na ryby ... na zawsze

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPip
  • 9353 postów

Napisano 04 maj 2006 - 10:33

witaj na forum! :D

#6 OFFLINE   micoona

micoona

    Nowy

  • Forumowicze
  • Pip
  • 44 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 04 maj 2006 - 10:37

@MGOR a ja myślę, że wędkujace towarzystwo warszawskie słuzy grillem, humorami, doświadczeniem (to niestety nie ja). Co do łódek się nie wypowiadam, bo sama korzystam grzecznościowo z łódki Huntera. Absolutnie nie narzekam, jestem bardzo zadowolona, bo poza łódką, mam za przewodnika naprawde doświadczonego i fantastycznego wędkarza.
W weekend pewnie wpadne nad Bug, bo Hunter znajdzie dla mnie tylko pare godzin w niedziele. I powiem Ci, ze można znaleźć nad ta rzeką fantastyczne miejscówki juz 30 - 40 km od Warszawy. Ja łowię w okolicy Somianki i Popowa. Tylko by znależć tam dobre miejsca trzeba wybrac się naprawdę wcześnie. Więc to okolice dla tych którzy potrafia przekonac się do podniesienia z łożka np o 4 rano. Taka perwesrsja :D

#7 OFFLINE   Marcin Goralewski

Marcin Goralewski

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 735 postów
  • LokalizacjaWarszawa
  • Imię:Marcin
  • Nazwisko:Goralewski

Napisano 04 maj 2006 - 11:02

Może w następny weekend poszkukam miejsc, o ktorych piszesz. Godzina o której należałoby się tam wybrać jest jak najbardziej ok, ucieszy się z niej żona, bo pewnie wrócę do domu jak będzie wstawała :D


#8 OFFLINE   rognis_oko

rognis_oko

    Zaawansowany

  • Forumowicze
  • PipPipPip
  • 3395 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 04 maj 2006 - 18:30

@MGOR,

witaj na naszym forum. Baw się dobrze. :D


#9 OFFLINE   remek

remek

    Administrator

  • Administratorzy
  • 26625 postów
  • LokalizacjaWarszawa
  • Imię:Remek

Napisano 06 maj 2006 - 11:33

Mgor, ja też Ciebie witam serdecznie. Życzę przyjemności i częstego bywania na forum.

Pozdrawiam
Remek