Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie
OGŁOSZENIE

Nieobecność admina do 28.11.2015 - odpisywanie na privy



  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1 odpowiedź w tym temacie

#1 OFFLINE   remek

remek

    Administrator

  • Administratorzy
  • 26625 postów
  • LokalizacjaWarszawa
  • Imię:Remek

Napisano 23 listopad 2015 - 15:02

Cześć,

 

NIEOBECNOŚĆ

Chciałbym Was poinformować, że jestem nieobecny do dnia 28.11.2015 - tylko reaguję na akcje i zapytania moderatorów. W tym czasie nie będę odpisywał na prywatne wiadomości oraz proszę nie oczekiwać ode mnie reakcji w wątkach kierowanych do Admina. Robię precedens ogłaszając swoją nieobecność na forum ponieważ otrzymuję maile z pretensjami, że ostatnio natychmiast nie odpisuję na wiadomości. Kto śledził forum ten pewnie wie dlaczego. Organizacja tak wielkiej imprezy jaką było SFP we Wrocławiu wymagała poświęcenia ogromnej ilości czasu - nie tylko mojej ale też kilku innych osób. Poza tym nie samą imprezą admin żył ... w między czasie wprowadzono wiele zmian na forum, dystrybuowano Buffy, robiliśmy dodatkowe akcje.

 

ODPISYWANIE NA PRIV

Ponadto przy okazji - informuję, że z dniem dzisiejszym nie będę odpisywał na prywatne wiadomości, które dotyczą spraw "nie mogę wstawić", "nie widzę", "chyba nie mam uprawnień" itd. Proszę Państwa dziennie otrzymuję kilkanaście do nawet ponad 20 takich wiadomości. Stworzyliśmy do tego forum "Regulaminy, uwagi i spostrzeżenia na temat jerkbait.pl". Tam można poprosić o pomoc i jestem pewien, że wielu forumowiczów dawno już rozwiązało podobny problem i z chęcią pomoże. 

Dziękuję za zrozumienie.

 

Pozdrawiam

Remek

 



#2 OFFLINE   BOB

BOB

    SUM

  • PATRON
  • PipPipPipPipPip
  • 10170 postów
  • LokalizacjaWarszawa
  • Imię:Robert

Napisano 24 listopad 2015 - 21:00

Go Remek Go !!!  ;)  :D







Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: ogłoszenie