Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

Łowisko specjalne spinningowe w lubelskim


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

#1 OFFLINE   Leszczu

Leszczu

    Forumowicz

  • Forumowicze
  • PipPip
  • 101 postów
  • LokalizacjaMiędzyrzec Podl.

Napisano 31 sierpień 2010 - 13:41

Czy istnieje spinningowe łowisko specjalne w woj. lubelskim? Jeśli chodzi o ryby to wszystkie spinningowe (sum,szczupak,okoń,pstrąg itp.)

#2 OFFLINE   pawelG

pawelG

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 226 postów

Napisano 31 sierpień 2010 - 15:31

W Prawiednikach sa pstragi,a w Niedzrzwicy na Cichej wodzie wszystkie pozostałe(całkiem sympatyczne łowisko,na którym można trafić okazałe ryby).
pozdro

#3 OFFLINE   Salmo_Salar

Salmo_Salar

    FlyFisher

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1227 postów
  • LokalizacjaBp

Napisano 02 wrzesień 2010 - 10:38

Leszczu, na żwirowni bida?? :mellow:

W mojej okolicy gościu ma staw i chyba tam wpuszcza wędkarzy, nie wiem ile sobie woła za to. Staw śmiesznie mały, a okolica średnio piękna.

W Kobylanach jest łowisko specjalne - większy staw z pomostami, które można zarezerwować, jest łódka. Jest tam szczupak, leszcz, karp, okoń, sum i jakaś drobnica. Jedna rada - nie warto w weekend jechać, chociaż, teraz skończyły się wakacje to w weekendy nie powinno być tłoczno. Kiedyś, kiedyś gość wołał sobie 2zł/godz. plus od kilograma ryby zabranej kapuchę brał, a drobnicę mogłeś sobie brać bez opłat. Co teraz tam się dzieje, nie mam pojęcia. Byłem tam raz i zero efektów, ale jak nad każdą inną wodę, trzeba jeździć i poznać rybie gusta oraz najlepsze pomosty

Pozdr.

Salmo

#4 OFFLINE   Salmo_Salar

Salmo_Salar

    FlyFisher

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1227 postów
  • LokalizacjaBp

Napisano 02 wrzesień 2010 - 10:43

Zapomniałem, są jeszcze Woźniki, ale nie wiem co to za łowisko. Bankowo to stawy zarybiane zwykłymi rybami (karp, japoniec, szczupak...).

Zapomniałem dodać j. Czarne do puli dobrych łowisk. Dokładna nazwa to Czarne Sosnowickie - woda należąca do Nadleśnictwa Parczew. Pięknie położone, dobry dojazd, pole biwakowe, pomosty dla wędkarzy. Wpłacasz na konto Nadleśnictwa kasę, w przelewie podajesz co i jak, a potem tylko jedziesz. Z ryby dużo małego leszcza (taki koło 0,5 kg), koluchy, sandacze, szczupaki, sumy, karpie. Niestety, do tychh fajniejszych ryb gorzej jest się dostać, trzeba szukać w innych miejscach niż na głównym pomoście.

Informacje o j. Czarnym znajdziesz na necie.

Pozdr.

Salmo

#5 OFFLINE   argrabi

argrabi

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 665 postów
  • LokalizacjaPiachowo

Napisano 02 wrzesień 2010 - 13:50

Glinianki Horodyńskie




Użytkownicy przeglądający ten temat: 2

0 użytkowników, 2 gości, 0 anonimowych