Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

Spis rodbuilderow w Polsce na forum


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
23 odpowiedzi w tym temacie

#1 OFFLINE   koks

koks

    Forumowicz

  • Zbanowani
  • PipPip
  • 234 postów
  • Lokalizacjalondyn

Napisano 05 wrzesień 2010 - 18:48

Z racji ze czaje sie na wedke z pracowni zaczely sie zmudne poszukiwania pracowni. Niestety wiaze sie to z tzw skakaniem po stronach forum, i netu .

Stad przyszlo mi do glowy (eureka!!!) zeby stworzyc w tym dziale forum aktywna baze roadbuilderow w Polsce. Z racji tego ze cos tam juz wygrzebalem zaczne wiec ta baze:

Prosba do moderatora - czy mozna to podczepic na samej gorze forum zeby kazdy mial do niej szybki dostep?

Acha i jeszcze jedno do wlascicieli tych firm dla ktorych ten spis jest zrobiony- za darmowa reklame wedzisko z pracowni mile widziane :unsure:

1. Pracownia Wędkarska Fishing Center
Ireneusz Matuszewski

ul. Wawelska 19/4
02-034 Warszawa
numery telefonów: 22 823-63-29, 603-203-490
email: fishingcenter@fishingcenter.com.pl
www.fishingcenter.com.pl

2. Pracownia Specjalista Roman Pietrzak
niestety brak danych kontaktowych (prosze Pana Romana o uaktualnienie)

3. Pracownia Fishing Art
ul. Dobrego Pasterza 116
31-416 Kraków
tel. 012 411 60 20
012 411 60 30
012 411 60 31
tel./mobile: 0 501 212 000
e-mail: info@fishingart.pl
www.fishingart.pl

4. Pracownia Rodmas
RODMAS-siedziba firmy:
ul.Meissnera 4
Budynek Przedszkola 88
80-462 Gdańsk
KORESPONDENCJĘ I PRZESYŁKI PROSZĘ KIEROWAĆ NA ADRES
Łukasz Masiak
ul.Jelitkowski Dwór 6a/16
80-365 Gdańsk

tel./fax: 0048 58 559 03 69
kom: 0048 608-450-850

e-mail: info@rodmas.pl
www.rodmas.pl

5. Pracownia Kawalec
ul. Wapienna 10K
20-502 Lublin

tel: 0693-480-177
fax: 081-442-53-79

e-mail: wedki@wedki.pl
www.wedki.pl

6. Pracownia Fishing Rod

PW KASPRZYK
Nowowiejska 111/4
50-340 Wroclaw Polska

tel. 782256478
www.fishingrod.pl

7. Pracownia Art Rod
MAŃCZAK I MYTKO
ul. Piątkowska 84E/101
61-648 Poznań

tel. 061 848-55-30
e-mail: art-rod@art-rod.com
www.art-rod.com

8. Pracownia Xrods
XRods Daniel Tanona
Ul. Witkiewicza 69/U1
71-125 Szczecin

tel. (+48 91) 431 42 78
kom. +48 886 577 966

Skype: xrodsdaniel

www.xrods.pl
info@xrods.pl

9. Pracownia SpinRod

ul. Armii Krajowej 11
26-400 Przysucha
woj. mazowieckie

tel: 697-832-701
mail: spinrod@o2.pl
www.spinrod.strefa.pl

10. Pracownia RS rods
www.rsrods.pl

Prosze rozszerzac ta baze.
Pozdrawiam i.... czekam na prezent w postaci wedki z pracowni bo zaloze sie ze dzieki temu nasi rodbuilderzy skorzystaja wieksza iloscia zamowien :mellow:



#2 OFFLINE   Krzysiek_W

Krzysiek_W

    -

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 3558 postów

Napisano 05 wrzesień 2010 - 19:02

No jeszcze brakuje Pawła Olszewskiego we Wrocławiu i Waldemara Saksa w Żarach (lubuskie).

#3 OFFLINE   koks

koks

    Forumowicz

  • Zbanowani
  • PipPip
  • 234 postów
  • Lokalizacjalondyn

Napisano 05 wrzesień 2010 - 19:17

krzysiek to jak mozesz dodaj wszystkie detale - tak jak ja zrobilem. nazwa firmy , adres , telefon, email ,strona www.
bo chce wlasnie unikac czegos takiego jak czesiek z opola czy byszko z bogdanca :lol:

#4 OFFLINE   Friko

Friko

    SUM

  • Super moderatorzy
  • 18620 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 05 wrzesień 2010 - 20:28

Acha i jeszcze jedno do wlascicieli tych firm dla ktorych ten spis jest zrobiony- za darmowa reklame wedzisko z pracowni mile widziane :unsure:
(...)
Pozdrawiam i.... czekam na prezent w postaci wedki z pracowni bo zaloze sie ze dzieki temu nasi rodbuilderzy skorzystaja wieksza iloscia zamowien :mellow:


:lol:

dobre, dobre że poczucie humoru w narodzie nie ginie :mellow:

@koks
nie mam nic przeciwko temu żeby użytkownicy prowadzili taki wątek czy wymieniali się informacjami, ale wydaje mi się że portal nie powinien się w to angażować z kilku powodów.

Wymienię jeden: jerkbait.pl stara się promowac ideę rodbuildingu a nie konkretne pracownie (działalności gospodarcze). Różnica jest do uchwycenia czasem trudna, przyznaję, ale staramy się.

Jeżeli zaś jakieś pracownie chcą się promować na jerkbait.pl - mogą się skontaktować z Właścielem portalu, wykupić reklamę która pomoże utrzymać portal lub pomóc w inny sposób - np. napisać ciekawy artykuł, który podniesie wartość merytoryczną strony.

:D


#5 OFFLINE   Krzysiek_W

Krzysiek_W

    -

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 3558 postów

Napisano 05 wrzesień 2010 - 20:35

Wymienię jeden: jerkbait.pl stara się promowac ideę rodbuildingu a nie konkretne pracownie (działalności gospodarcze). Różnica jest do uchwycenia czasem trudna, przyznaję, ale staramy się.

Jeżeli zaś jakieś pracownie chcą się promować na jerkbait.pl - mogą się skontaktować z Właścielem portalu, wykupić reklamę która pomoże utrzymać portal lub pomóc w inny sposób - np. napisać ciekawy artykuł, który podniesie wartość merytoryczną strony.

:D


Dziwne, jest to co piszesz @Friko, biorąc pod uwagę niektóre wątki, typu ...nowa pracownia rodbuilingowa . Toż to jest właśnie mega promocja na jednym z najpoczytniejszych forum w Polsce :unsure: . Ten wątek to ledwie spis informacyjny.

#6 OFFLINE   Friko

Friko

    SUM

  • Super moderatorzy
  • 18620 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 05 wrzesień 2010 - 20:39

Toteż jak napisałem nie mam nic przeciwko takim wątkom tworzonym przez Użytkowników. Ale żaden z nich nie jest przyczepiony w tym dziale - żyją, o ile Użytkownicy pobudzają je do życia, że tak powiem.

#7 OFFLINE   garowy

garowy

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 478 postów

Napisano 05 wrzesień 2010 - 20:46

.

#8 OFFLINE   koks

koks

    Forumowicz

  • Zbanowani
  • PipPip
  • 234 postów
  • Lokalizacjalondyn

Napisano 05 wrzesień 2010 - 21:40

Wow to wymienilem prawie wszystkie pracownie w Polsce? niezly jestem. Szkoda tylko ze nie mozna tego podczepic. Zamiast czytania co drugiego watku nowozalozonego o tym samym. No trudno - chcialem dobrze. Mam nadzieje ze uzytkownicy forum i rodbuilderzy to docenia. Garowy albo krzysiek czy mozecie uzupelnic ta liste pelnymi danymi pracowni ktorych brakuje?



#9 OFFLINE   koks

koks

    Forumowicz

  • Zbanowani
  • PipPip
  • 234 postów
  • Lokalizacjalondyn

Napisano 05 wrzesień 2010 - 21:44

11. Pracownia SAKS - Waldemar Saks

Adres:
ul. Buczka 4a
68-200 Żary
lubuskie

email: info@saks-rods.pl

Telefon komórkowy: 888 929 341
www.saks-rods.pl

#10 OFFLINE   garowy

garowy

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 478 postów

Napisano 05 wrzesień 2010 - 21:47

.

#11 OFFLINE   koks

koks

    Forumowicz

  • Zbanowani
  • PipPip
  • 234 postów
  • Lokalizacjalondyn

Napisano 05 wrzesień 2010 - 21:55

12. Pracownia Pstrągman
Wojciech Grochola

ul.Zawadzkiego 8/12
23-210 Kraśnik


Tel: (+48) 784544123

E-mail: pstragman-pracownia@wp.pl
www.pstragman.pl

#12 OFFLINE   nyny

nyny

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1395 postów
  • LokalizacjaKraina Wiecznych Łowów
  • Imię:Przemek

Napisano 05 wrzesień 2010 - 21:58

LP Rods

Piotr Lipiec

http://www.lprods.pl/

pozdro

#13 OFFLINE   koks

koks

    Forumowicz

  • Zbanowani
  • PipPip
  • 234 postów
  • Lokalizacjalondyn

Napisano 05 wrzesień 2010 - 22:03

Na multiplikator.pl moj watek jest podczepiony... :unsure: :unsure:
Do Friko - mowisz ze jerkbait.pl promuje idee rodbuildingu a nie poszczegolne pracownie a we wszystkich artykulach na jerkbait.pl roadbuilderzy prezentuja.... sa tylko pracownie komercyjne ktore wymienilem w tym spisie wiec infact przynajmniej 50 procent pracowni ktore w nim umiescilem znalazlem na forum jerkbait.pl. Wyglada to tak jakby jerkbait faworyzowal co niektore pracownie...


#14 OFFLINE   Maynard

Maynard

    Cast Spinn C&R

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1912 postów
  • LokalizacjaPoznań

Napisano 06 wrzesień 2010 - 01:01

No trudno - chcialem dobrze. Mam nadzieje ze uzytkownicy forum i rodbuilderzy to docenia.

Pomysł ze spisem jest dobry i jak ktoś będzie kiedyś szukał pracowni (opcja 'szukaj') to znajdzie Twój wątek, za co rodbuilderzy i użytkownicy będą wdzięczni. Wpisać tu można, informacyjnie, absolutnie każdą działającą pracownię, jaką znajdziesz - tak myślę.
@koks, jeśli chcesz dobrze, to nie uderzaj w ten ton, bo to nikomu korzyści nie przyniesie. Na górze działu podczepione jest zaproszenie do ukazywania użytkownikom swoich dokonań w zakresie budowania przynęt i wędek, również dla 'zawodowców'. Osobno 'poszukiwani' są rodbuilderzy - amatorzy.

cyt: Zamieszczajcie zdjęcia swoich dokonań, chwalcie się tym, co macie do zaoferowania, wzbogacjacie ofertę krajowego rynku wędkarskiego o wyroby, które nie są wytworem masowej produkcji, ale Waszej pasji i doświadczenia, o rzeczy tworzone przez wędkarzy dla wędkarzy. Pokażcie wędkarskiej braci, że istniejecie, że polska produkcja wędkarska to nie tylko wyroby 3 czy 4 producentów!

Myślę, że to wystarczy, by uniknąć podejrzeń o bycie nie fair wobec kogokolwiek, tylko trzeba dobrej woli, żeby to zobaczyć :D

Pozdrawiam
Grzesiek

#15 OFFLINE   -K2-

-K2-

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 86 postów

Napisano 06 wrzesień 2010 - 01:18

Witam
Watek moznaby poszerzyc o OBJEKTYWNE(!) opinie na temat pracowni. Tutaj nalezy przyjzec sie ich kompetencjom jako rodbuilder, jako partner handlowy, doradca, itd, itp. Kierunek - specjalizacja(?)

Ja mam juz jedna (pracownie), ktorej bym w zadnym wypadku nie polecil.

K2


#16 OFFLINE   Maynard

Maynard

    Cast Spinn C&R

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1912 postów
  • LokalizacjaPoznań

Napisano 06 wrzesień 2010 - 01:58

NIE polecam KONTRAHENTA http://www.jerkbait.pl/forum/index.php?t=msg&th=13623&am p;am p;start=0&

POLECAM KONTRAHENTA http://www.jerkbait.pl/forum/index.php?t=msg&th=14872&am p;am p;start=0&

Kolega @koks miał dobry, autorski pomysł, a Ty mu tu opiniami koncept niweczysz
Są takie wątki jakich potrzebujesz, każdy może SUBIEKTYWNIE i zgodnie z własnym sumieniem opisać swoje doświadczenia.
P.S.
Wątki są podczepione w dziale sprzedażowym...

Pozdrawiam
Grzesiek

#17 OFFLINE   Krzysiek_W

Krzysiek_W

    -

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 3558 postów

Napisano 06 wrzesień 2010 - 09:35

Żadnej obiektywnej oceny nigdy nie będzie. Poza oczywistymi gniotami, w których sa popełnione ewidentne błędy. Jednemu bedzie się podobał efekt końcowy a innemu nie. Poza tym, żeby ocenić taką pracę trzeba trochę patyków przeżucić. Ci co interesują się kręceniem kijów, prędzej czy później sami robią sobie te kilka patyków rocznie. Najfajniejsze są pracownie, które kładą nacisk na Custom- każdego klijenta traktują inaczej i rozpoczynają projekt od zera, wg. słusznej oceny: nic co masowe nie jest wartościowe. Są też takie, które sprzedają niemalże produkt masowy.
Niestety ktoś kto decyduje się na pierwszy kij pod siebie nie ma szans w Polsce dowiedzieć się, do których drzwi ma zapukać. Jeśli rynek kiedykolwiek się w Polsce rozwinie, to sam zweryfikuje tych, którzy pozostaną. Do tego czasu, pozostaje jedynie posiłkowanie się opiniami innych, do czasu wyrobienia sobie subiektywnej opinii :D .

#18 OFFLINE   -K2-

-K2-

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 86 postów

Napisano 06 wrzesień 2010 - 11:27

@Maynard
o jakimkolwiek niweczeniu konceptu czy tez autorskiego pomyslu nie ma w moim postingu mowy. Przeciez nie wyrazazilem sie negatywnie o watku, jedynie zasugerowalem jego ewentualne rozbudowanie.
Subiektywna opinia typu piekny / zaje....szczy kijaszek lub np. tandetny badyl malo co mowia i malo komu sie przydaja.
A ze kazdy moze, to ja wiem. (Pani Pelagia tez jeszcze moze)
Watki, ktore podajesz znam, i nie o tych byla mowa w moim tekscie.
>Polecam/nie polecam< odnosi sie do przeprowadzonych transakcji handlowych pomiedzy Forumowiczami. Tu nie kwestionuje sie tez jakosci towaru (ze sztangi czy tez nie).
@krzysiek_pomorsko
Zgadzam sie z Toba, ze kazdy ma swoj punkt widzenia. Mimo to jestem zdania, ze na Forum przewija sie wystarczajaca liczba specow, tu pozytywnie mam na mysli kolegow, ktorych wiedza i doswiadczenie pozwala na objektywna ocene wedki i pracowni. Przewinela sie rowniesz masa wedzisk pochodzenia Polish Rodbuilding. Niektore z nich zmienily po raz wtory wlasciciela. Wiele wedzisk poddawynych zostaje dokladnej krytyce na licznych zjazdach czy zlotach.
Moim zdaniem jest baza wiedzy do poszerzenia watku. Ostatnim punktem bylaby ocena Pracowni od strony etyki handlowej.
cyt.Niestety ktoś kto decyduje się na pierwszy kij pod siebie nie ma szans w Polsce dowiedzieć się, do których drzwi ma zapukać > i w tym bol.
Niewielka jest moja gotowosc na eksperymentowanie, z ktora pracownia warto, a z ktora nie. Raz sie przewiozlem, jak na razie o jeden raz za duzo. Z pewnoscia kiedys wiecej na ten temat.

O tym czy Kol. @koks jako pomyslodawca zechce rozbudowac temat, powinien sam zadecydowac. :D

-K2-

#19 OFFLINE   adasio

adasio

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 574 postów
  • LokalizacjaWarszawa Jelonki
  • Imię:Adam

Napisano 06 wrzesień 2010 - 15:13

@-K2-
Jak zacząłeś to dokończ, napisz co to za pracownia i co spieprzyli ?


#20 OFFLINE   Maynard

Maynard

    Cast Spinn C&R

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1912 postów
  • LokalizacjaPoznań

Napisano 06 wrzesień 2010 - 18:13

-K2- za Kolegą Adasio, napisz co i jak poszło nie tak. A do niweczenia konceptu był wink < >
Polecam faktycznie jest głównie o użytkownikach j.pl, a nie polecam zaczął się od objechania sklepu, więc czemu odpuścić pracowniom?
Myślę, że to dobry do tego temat, ale tak jak mówisz, K2, można coś rozwinąć tutaj.. byle było kulturalnie i rzetelnie, choć oczywiście, subiektywnie.

Pozdrawiam
Grzesiek