Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

Weekend z Salmo - 2-3.10.2010


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
6 odpowiedzi w tym temacie

#1 OFFLINE   remek

remek

    Administrator

  • Administratorzy
  • 26625 postów
  • LokalizacjaWarszawa
  • Imię:Remek

Napisano 23 wrzesień 2010 - 21:02

Panie i Panowie,
Jeśli jesteście miłośnikami jerkowania, ale nie tylko warto przybyć w dniach 2-3.10.2010 do siedziby Raven Fishing. Krótka zajawka poniżej a szczegóły tutaj: http://www.ravenfish...eekend_z_salmo/

W weekend 2-3 października 2010 mamy zaszczyt zaprosić Państwa na spotkanie z naszym gościem specjalnym, słynnym łowcą drapieżników, założycielem i współwłaścicielem firmy Salmo – Piotrem Piskorskim.
Oto program weekendu z naszym gościem:
Sobota godzina 15.00 i niedziela godzina 12.00:
1. Historia firmy Salmo z okazji zbliżającego się w przyszłym roku 20-lecia firmy.
2. Prezentacja najnowszych produktów Salmo na sezon 2011.
3. Konkurs z nagrodami ufundowanymi przez firmę Salmo.

Prezentacje i wykłady będą bogato ilustrowane pokazem slajdów przygotowanym osobiście przez Piotra Piskorskiego.

Poza tym nasz gość będzie przez 2 dni do dyspozycji klientów i będzie udzielał odpowiedzi na wszystkie pytania dotyczące przynęt Salmo i sekretów łowienia rekordowych drapieżników.
Na deser zaprezentujemy Państwu premierową projekcję filmów z nowej serii SALMO FISHING ACADEMY – pierwsze 4. Odcinki dotyczące techniki prowadzenia legendarnych już jerków Fatso, Jack, Slider i Sweeper.

Do zobaczenia
Remek

#2 OFFLINE   kryst

kryst

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2028 postów

Napisano 23 wrzesień 2010 - 21:56

Remku,

To co napiszę nie dotyczy Twojego postu, bo najprawdopodobniej dowiedziałeś się o tym niedawno.

Takie ogłoszenie, moim zdaniem, powinno pojawić się na forach, takich, jak j.pl, miesiąc temu. Ja wiem, nie pojadę i powinienem zamknąć ryja, lecz to wygląda na desperację, której można uniknąć ogłaszając spotkanie dużo wcześniej. Do tego załączając agresywną reklamę elektroniczną.

Myślałem, że Salmo po doświadczeniach na rynku USA, będzie umiało reklamować się u nas, w Polsce. Zaznaczę, że Twój post jest jedyną informacją na ten temat, którą znalazłem.

:( :( :(

#3 OFFLINE   jerry hzs

jerry hzs

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 3338 postów
  • LokalizacjaChicago

Napisano 23 wrzesień 2010 - 22:20

Kryst ..przeciez jeszcze 10 dni do tego spotkania , mozna sie spokojnie przygotowac i byc ?

#4 OFFLINE   KokoN

KokoN

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 68 postów

Napisano 24 wrzesień 2010 - 08:37

A mi się wydaje, ze to Raven ma wieksze... parcie na szkło;)


#5 OFFLINE   kryst

kryst

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2028 postów

Napisano 24 wrzesień 2010 - 15:13

Zgoda w 100%, ale myślałem, że światowa firma, jaką jest Salmo, wymusi na organizatorze szerszą i dłuższą reklamę. Wiem, Raven chce zdobyć rynek, ale możliwość spotkania z jednym z ludzi sukcesu w biznesie powinna kosztować:

Samoloty z bannerami nad naszymi głowami,
Oklejone tramwaje, pociągi KM i autobusy w Wawie,
Reklama w regionalnych gazetach, :mellow: :mellow: :mellow:

itd., itp.

Zwróć uwagę, że nazwisko pana Piotra Piskorskiego jest dobrze rozpoznawane w naszym światku (tzn. wędkarskim) i to powinno kosztować.
Dam przykład:
Firma Salmo w US zatrudniła dobrze znanych wędkarzy do promowania swoich produktów - bo ludzie ich znają i z ich zdaniem będą się liczyć.
W Polsce to p. P. Piskorski jest znany i jest w dobrym znaczeniu tego słowa celebrytą i dlatego uważam, że takie warsztaty powinny być lepiej zareklamowane.

Ot, i tyle w tym temacie.


#6 OFFLINE   kryst

kryst

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2028 postów

Napisano 24 wrzesień 2010 - 15:20

Jerzy,

Jeśli tylko inne obowiązki ciążące na mnie mi pozwalą, to z największą przyjemnością tam pojadę. To tylko 25 kmów ode mnie. :mellow:

#7 OFFLINE   Mateusz Baran

Mateusz Baran

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2557 postów
  • LokalizacjaBrussels

Napisano 26 wrzesień 2010 - 17:40

Co prawda raczej nie dotrę do Wawy w tym terminie, ale ta dyskusja potwierdza tylko jak dziwnym narodem jesteśmy.

Każdy z nas jest lepszy od własnego lekarza rodzinnego, każdy mógłby być trenerem kadry narodowej i minimum premierem rządu.

Kryst - Piotrek działa na tym rynku od niemal 20 lat. Pisanie o tym, co powinien a czego nie, jest chyba dość odważne, nie uważasz?!? Widocznie uznał, że nawet taka forma promocji ma sens.
Co więcej wspomniane przez Ciebie ogłoszenia w mediach ukazały się, bodaj w poprzednim WW, WŚ i WMH:



Szkoda drzeć szaty, lepiej przyjechać, spotkać się i zaczerpnąć coś dla siebie. <_<

Załączone pliki

  • Załączony plik  raven.jpg   92,29 KB   298 Ilość pobrań





Użytkownicy przeglądający ten temat: 2

0 użytkowników, 2 gości, 0 anonimowych