Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

Megabass Destroyer Cyclone Evolution F4-65XDti


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
31 odpowiedzi w tym temacie

#21 OFFLINE   pitt

pitt

    Jadę na ryby ... na zawsze

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPip
  • 9353 postów

Napisano 31 październik 2010 - 06:30

kup i sprawdz, bedziesz wiedzial

to nie ironia, tylko doswiadczenie (w pewnych kwestiach, ktore regularnie przewijaja sie przez to i inne forum -a)


#22 OFFLINE   Dziadekk44

Dziadekk44

    Nowy

  • Forumowicze
  • Pip
  • 11 postów
  • LokalizacjaPoznań

Napisano 31 październik 2010 - 06:33

to że mogę mieć taki kij nie oznacza ze mogę kupić go za tyle kasy po to żeby nie spełniał moich oczekiwań :D
tak czy siak dzięki :D

#23 OFFLINE   popper

popper

    Ekspert

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPip
  • 9515 postów
  • LokalizacjaDolny Śląsk
  • Imię:Waldek

Napisano 31 październik 2010 - 09:02

Spokojnie Marcin. Za wiele info, o tym konkretnym modelu, to raczej nasza wyszukiwarka nie pokazuje :( . TU jedynie wzmianka @mefisto.
Może za wiele wymagasz.....

Natomiast zasadnicze treści Twojego pytania tchną właśnie tym, co powyżej, tak zgrabnie określił Pitt.
Pytasz przecież m.in.

czy opłaca się wydawać tyle pieniędzy na takie wędzisko ??

Bo widzisz, każdemu opłaca się coś innego zapewne ;) .

#24 OFFLINE   remek

remek

    Administrator

  • Administratorzy
  • 26625 postów
  • LokalizacjaWarszawa
  • Imię:Remek

Napisano 31 październik 2010 - 09:32

Cena jak z kosmosu - to fakt. Poza tym cyclone to dość specyficzna wędeczka, ale bez odpowiedzi na moje pytanie trudno mi będzie cokolwiek napisać.

#25 OFFLINE   pitt

pitt

    Jadę na ryby ... na zawsze

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPip
  • 9353 postów

Napisano 31 październik 2010 - 12:08

to że mogę mieć taki kij nie oznacza ze mogę kupić go za tyle kasy po to żeby nie spełniał moich oczekiwań

brnac dalej pomimo, ze wiem jak sie takie dyskusje koncza, zapytam w ten sposob: jezeli ktos napisze, ze ten kij jest congenialny i zakup zostanie wykonany na podstawie tej wypowiedzi ... a po rozpakowaniu paczki i wystepu goscinnego nad woda okaze sie, ze to chrust niespelniajacy predyspozycji kupujacego, to co wtedy? kto bedzie winny temu zakupowi? porada? wspomniane wyzej predysposzycje kupujacego, rozniace sie diametralnnie od predyspozycji polecajacego? MB? allegro? zmarly juz ... ale nie koniecznie niewinny ... Toms de Torquemada? kupujacy na podstawie polecenia z netu bez organoleptycznej macanki? ...
hmmm to bardzo trudna kwestia :unsure:

#26 OFFLINE   Maynard

Maynard

    Cast Spinn C&R

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1912 postów
  • LokalizacjaPoznań

Napisano 31 październik 2010 - 18:53

mam dostep do kilku takich stojakow, moich kolegow, ale pisac to mi sie nie chce ...


Łeee, brzydko, nieładnie. To pożycz jeśli masz dostęp <_< Ja poklepię w klawisz chętnie, jak już sobie nimi połowię. I oddam :mellow:

#27 OFFLINE   pitt

pitt

    Jadę na ryby ... na zawsze

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPip
  • 9353 postów

Napisano 31 październik 2010 - 19:11

To pożycz jeśli masz dostęp

nie da rady, sam wiesz jaki mam wredny charakter B)

#28 OFFLINE   Maynard

Maynard

    Cast Spinn C&R

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1912 postów
  • LokalizacjaPoznań

Napisano 31 październik 2010 - 19:15

Wszyscy to wiedzą. A na dodatek jak coś wiesz, to i tak nigdy nie powiesz Megabass na pewno ma nurkujące pod górę woblery :mellow:

#29 OFFLINE   pitt

pitt

    Jadę na ryby ... na zawsze

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPip
  • 9353 postów

Napisano 31 październik 2010 - 19:19

yes, of course, natrlich ja wohl! absolument ... model megafuck :lol:

#30 OFFLINE   Maynard

Maynard

    Cast Spinn C&R

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1912 postów
  • LokalizacjaPoznań

Napisano 31 październik 2010 - 19:34

megafuck! :lol: je love dich ;)

#31 OFFLINE   Bujo

Bujo

    Zaawansowany

  • Bloggerzy
  • PipPipPip
  • 4446 postów

Napisano 01 listopad 2010 - 10:34

Witam,

@Maynard,

Jak pisalem wczesniej podobnie jak @Pitt nie widze sensu wklejania zdjec, opisow itd. W czym to moze pomoc? Jesli ktos bedzie szukal informacji na temat wedki jaka mialem badz lowilem chetnie jej udziele.

Kolejnym problemem jest oczywiscie kurs jena. Najwiecej za japonska wedke ( Gan Craft custom) zaplacilem £330.00, Megabassy kosztowaly max £250.00 wszystko z clem i wysylka. Obecnie strasznie sie to zmienilo i od dosc dawna niczego nie zakupilem i jak na razie nic tez nie mam w planach. Jak dla mnie sa po prostu za drogie.

Bujo

#32 OFFLINE   Maynard

Maynard

    Cast Spinn C&R

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1912 postów
  • LokalizacjaPoznań

Napisano 02 listopad 2010 - 03:27

Bujo... cho sza... to był pretekst tylko, żeby sobie połowić
Ja tylko pociągnął i nie chciałem żadnych opinii, a już o kijkach za kilkaset funciaków, to <_< Jak już każą mi się uprzeć, to proszę: jasne, że taki opis może dać niewiele, chociaż jeśli wiemy jak ktoś łowi, gdzie, jakimi przynętami, czym (charakterystyka zestawu) i opisze dowolny kijek jako jakiśtam to można już coś przypuszczać o wędce widzianej tylko w necie. Słuchanie takich rad to nadal wróżenie, ale już nie z fusów, a z ręki.. Niewielu obnaża się tutaj z metodami i preferencjami, tylko czasem jakiś MADAFAKIR coś szerzej napisze. :mellow: Powtarzam - nie interesują mnie :huh: oślinione recenzje :o egzotycznych sprzętów ;)

Pozdrawiam
Grzesiek




Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych