Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

Wędki Daiwa - informacje, opinie, uwagi


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
206 odpowiedzi w tym temacie

#201 ONLINE   jakub75

jakub75

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 164 postów
  • LokalizacjaOtrębusy
  • Imię:Jakub
  • Nazwisko:Kacprzak

Napisano 20 maj 2024 - 10:44

Prorex XR, 2.40, 18-84 - ktoś może scharakteryzować tę wędke i podzielić się wrażeniami?



#202 OFFLINE   Kacperw22

Kacperw22

    Nowy

  • +Forumowicze
  • Pip
  • 23 postów
  • LokalizacjaNorwegia
  • Imię:Pawel

Napisano 09 czerwiec 2024 - 12:59

Daiwa Steez w wersji spinningowej na blanku svf compile x - petarda :) Szkoda, że trzeba taszczyć ją z japonii bo na naszym rynku tylko Morethan jest na tych blankach a to są długie i mocne kije.

Czekam na odpowiedź od Daiwy czy, kiedy i czy w ogole planowane jest wprowadzenie na rynek polski subtelniejszych wędzisk na tymże blanku.

Sprowadziles w koncu tege steeza?

Potrzebuje cos na okonia i wlasnie musze wybrac pomiedzy

Daiwa Steez AGS Spin 7'3'' 3-21g Lightning a  Daiwa Tournament AGS Jiggerspin - 2,20m 3,5-14g

#203 OFFLINE   scOOtt

scOOtt

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 798 postów
  • LokalizacjaLubin
  • Imię:Łukasz

Napisano 09 czerwiec 2024 - 13:58

Sprowadziles w koncu tege steeza?
Potrzebuje cos na okonia i wlasnie musze wybrac pomiedzy Daiwa Steez AGS Spin 7'3'' 3-21g Lightning a Daiwa Tournament AGS Jiggerspin - 2,20m 3,5-14g

Nie. Zrobiłem sobie kij pod oksy z FishingArt


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

#204 OFFLINE   volfi

volfi

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 152 postów
  • LokalizacjaRuda Slaska

Napisano 13 czerwiec 2024 - 21:16

Witam jaka jest roznica w daiwie miedzy spin a jiggerspin?zastanawiam sie miedzy prorexem ags spin 240 10-30cw a ags jiggerspin 7-28 czy ten do 28 to wklejka? Z gory dzieki za oddp

#205 OFFLINE   scOOtt

scOOtt

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 798 postów
  • LokalizacjaLubin
  • Imię:Łukasz

Napisano 14 czerwiec 2024 - 03:39

Witam jaka jest roznica w daiwie miedzy spin a jiggerspin?zastanawiam sie miedzy prorexem ags spin 240 10-30cw a ags jiggerspin 7-28 czy ten do 28 to wklejka? Z gory dzieki za oddp

Wersja jiggerspin jest bardziej szczytowa, szybsza od spin. Obie jednak bardzo ładnie progresywnie wchodzą w ugięcie pod obciążeniem. Kwestia gustu, ja wolę jiggerspin. Nie jest to w żadnym wypadku wklejka.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  • Darek_W lubi to

#206 OFFLINE   Darek_W

Darek_W

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 300 postów
  • LokalizacjaJózefosław
  • Imię:Dariusz

Napisano 14 czerwiec 2024 - 11:18

Muszę gdzieś w sklepie dorwać i pomachać tym jiggerspin’em bo mój Prorex XR to już jest naprawdę szybki kij w prawdzie 2,7 nie 2,4. Pytanie czy to zrobili większą zbieżnością blanku czy jakoś inaczej bo na zdjęciach blanki wyglądają dość podobnie. 



#207 OFFLINE   scOOtt

scOOtt

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 798 postów
  • LokalizacjaLubin
  • Imię:Łukasz

Napisano 14 czerwiec 2024 - 12:05

Szczerze powiedziawszy pomiędzy trzema wersjami AGS Jiggerspin, Prorex AGS i Tournament AGS, które posiadam, nie ma jakiś wielkich różnic. Jiggerspin jest jednak najbardziej szczytowo pracującym kijkiem, idealnie nadającym się do szeroko rozumianego opadingu. Niemniej jednak z powodzeniem zakładam woblery 10 - 13 cm i nimi twiczuję. Szczyt już mocniej się kładzie ale miałem okazje niejednokrotnie tak łowiąć z powodzeniem wcinać sandacze więc pary mu do tego nie brakuje. W mojej opinii są to jedne z lepszych fabrycznych konstrukcji.


Użytkownik scOOtt edytował ten post 14 czerwiec 2024 - 12:08

  • Darek_W lubi to