Skocz do zawarto艣ci

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj si臋 lub Zarejestruj by otrzyma膰 pe艂en dost臋p do naszego forum.

Zdj臋cie

Videoteka rodbuildera, czyli jak to si臋 robi?

film video

  • Zaloguj si臋, aby doda膰 odpowied藕
43 odpowiedzi w tym temacie

#1 OFFLINE   Friko

Friko

    SUM

  • Super moderatorzy
  • 18614 post贸w
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 29 listopad 2010 - 18:05

Przegl膮daj膮c dzi艣 stron臋 Batson Enterprises natrafi艂em na nowy (przynajmniej dla mnie) dzia艂 video:

http://www.batsonent...building-videos

W tej zak艂adce znajduje si臋 dziewi臋膰 film贸w - rozdzia艂贸w po艣wi臋conych poszczeg贸lnym etapom konstrukcji w臋dki, co my艣l臋 偶e fajnie zbiera w ca艂o艣膰 tematyk臋 i mo偶e by膰 interesuj膮cym materia艂em pogl膮dowym zw艂aszcza dla os贸b zaczynaj膮cych swoj膮 przygod臋 z rodbuildingiem.

Jest to r贸wniez okazja do obejrzenia i pos艂uchania na 偶ywo os贸b odpowiedzialnych za blanki Batsona, bo na filmach instruktorami s膮 kluczowe osoby z firmy takie jak Bill Batson czy Mike Thorson.

Na d艂ugi zimowy wiecz贸r i nie tylko biggrin.png



#2 OFFLINE   hasior

hasior

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 3529 post贸w
  • Lokalizacjatam gdzie ryby

Napisano 29 listopad 2010 - 18:32

osz Ty si臋 przyda mnie toto :mellow:

#3 OFFLINE   Mekamil

Mekamil

    Zaawansowany

  • Tw贸rcy
  • PipPipPip
  • 2925 post贸w
  • LokalizacjaZgierz
  • Imi臋:Kamil

Napisano 29 listopad 2010 - 19:01

Dok艂adnie, w jaki艣 d艂ugi zimowy wiecz贸r trzeba b臋dzie si膮艣膰 i obejrze膰. Mam tylko na dziej臋, 偶e to nie s膮 filmiki w stylu 'jaki to Batson jest zajebisty', bo czego艣 takiego nie trawi臋 :D

#4 OFFLINE   hasior

hasior

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 3529 post贸w
  • Lokalizacjatam gdzie ryby

Napisano 29 listopad 2010 - 19:17

obada艂em filmiki .spoko s膮 ,i nie lej膮 miodu na swoj膮 firm臋,ale ten Karry Batson mnie rozwali艂,m贸wi膮c o naklejce firmowej,bo to podniesie warto艣膰 kija :lol: og贸lnie mi艂o i rzeczowo

a Bill Batson to normalnie looks like Jaros艂aw Kret :mellow:

#5 OFFLINE   Forecast

Forecast

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2006 post贸w
  • LokalizacjaZadupie
  • Imi臋:J
  • Nazwisko:P

Napisano 29 listopad 2010 - 19:26

Filmy spoko warto zobaczy膰. Dobry chwyt firmy na popularyzacj臋 domowego zbrojenia.

#6 OFFLINE   Friko

Friko

    SUM

  • Super moderatorzy
  • 18614 post贸w
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 29 listopad 2010 - 21:15

Zuwa偶cie 偶e na pierwszym filmie s膮 fragmenty z Bobem Batsonem, nagrania z jakiej艣 starej kamery analogowej jak sp臋dza艂 czas z rodzin膮 na rybach - ja my艣l臋 偶e to jest bardzo pi臋kny gest i dobrze 艣wiadczy o tych ludziach 偶e podtrzymuj膮 pami臋膰 swojego 艣p.ojca - mi si臋 to wyda艂o naprawd臋 autentyczne i nie pod publiczk臋, pami臋tam 偶e jak robi艂em wywiad z Billem Batsonem to ju偶 zwr贸ci艂em uwag臋 ile czasu po艣wi臋ca swojemu zmar艂emu ojcu

do film贸w mog臋 doda膰 jeszcze tyle 偶e je偶eli chodzi o rodbuilding to z Batsonami jest te偶 b.dobry kontakt mailowy i ch臋tnie pomagaj膮, zw艂asza wspomniany Karry Batson :D

#7 OFFLINE   Ireneusz Matuszewski

Ireneusz Matuszewski

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 315 post贸w

Napisano 30 listopad 2010 - 10:44

Witam,

Wszyscy w Batson Enterprises pami臋taj膮 Boba i corocznie w rocznic臋 艣mierci jad膮 na ryby. Uwa偶am, 偶e te filmy pomog膮 w samodzielnej budowie w艂asnej w臋dki. Dla zainteresowanych tematem budowy w臋dki podpowiem, 偶e stacja TVN Turbo przygotowuje program o monta偶u w臋dek. Premiera przewidziana jest na 5-go grudnia o 18,30.

Pozdrawiam,
Ireneusz Matuszewski

#8 OFFLINE   Friko

Friko

    SUM

  • Super moderatorzy
  • 18614 post贸w
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 30 listopad 2010 - 10:50

Dla zainteresowanych tematem budowy w臋dki podpowiem, 偶e stacja TVN Turbo przygotowuje program o monta偶u w臋dek. Premiera przewidziana jest na 5-go grudnia o 18,30.

Pozdrawiam,
Ireneusz Matuszewski



O, tego jeszcze u nas w telewizorni nie by艂o. A kt贸偶 to b臋dzie prowadzi艂 ten program czy te偶 w nim wyst臋powa艂 Irku? B)

#9 OFFLINE   Ireneusz Matuszewski

Ireneusz Matuszewski

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 315 post贸w

Napisano 30 listopad 2010 - 10:59

Prawd臋 m贸wi膮c to nie wiem jak to b臋dzie wygl膮da艂o. Zrobili u nas w pracowni kilka godzin materia艂u i to wszystko. Filmowany by艂 ca艂y proces powstawania w臋dki. Z tego co wiem program b臋dzie trwa艂 ok 8 minut i b臋dzie go prowadzi艂 lektor.

Pozdrawiam,
Ireneusz Matuszewski

#10 OFFLINE   Friko

Friko

    SUM

  • Super moderatorzy
  • 18614 post贸w
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 30 listopad 2010 - 11:32

Ha ha, czyli powt贸rzyli w wersji filmowej nasz pierwszy rodbuildingowy cykl Przygoda z w臋dk膮 mo偶na powiedzie膰 :D No ciekawe jak to zmontuj膮, miejmy nadziej臋 偶e lektor b臋dzie zna艂 si臋 na rzeczy i sensownie komentowa艂 akcj臋 na ekranie :D

A jaki kijek montowa艂e艣 dla potrzeb tego filmu?

#11 OFFLINE   hasior

hasior

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 3529 post贸w
  • Lokalizacjatam gdzie ryby

Napisano 30 listopad 2010 - 11:38

a偶 si臋 chce montowa膰 kijek jak takie info si臋 s艂yszy :o
fajnie 偶e kto艣 zauwa偶y艂 wreszcie ta potrzeb臋 :D

#12 OFFLINE   Ireneusz Matuszewski

Ireneusz Matuszewski

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 315 post贸w

Napisano 30 listopad 2010 - 12:06

Montowany by艂 IST993F. Tekst by艂 ze mn膮 konsultowany, mam nadziej臋, 偶e nie b臋dzie pomy艂ek.

#13 OFFLINE   JASIEK522

JASIEK522

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 113 post贸w
  • LokalizacjaGorz贸w Wlkp
  • Imi臋:Jan
  • Nazwisko:Fijo艂ek

Napisano 30 listopad 2010 - 20:18

Wielkie dzi臋ki po obejrzeniu tych film贸w na pewno si臋 odwa偶臋 zrobi膰 sam sobie w臋dk臋.

#14 OFFLINE   Friko

Friko

    SUM

  • Super moderatorzy
  • 18614 post贸w
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 01 grudzie艅 2010 - 11:03

I tak trzymaj @Jasiek a jak ju偶 zrobisz t膮 w臋dk臋 to pami臋taj o nas:

http://www.jerkbait.pl/forum/index.php?t=msg&th=8360& ;start=0&

#15 OFFLINE   Krzysiek_W

Krzysiek_W

    -

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 3558 post贸w

Napisano 01 grudzie艅 2010 - 12:39

Film w Polskiej telewizji o rodbuildingu :D ... no prosz臋. Ciekawe jak zmontuj膮. Pro艣ba, jak b臋dzie emisja, m贸g艂by kto艣 nagra膰 i wrzuci膰 na YT? Nie posiadam telewizora.

#16 OFFLINE   modesty wand

modesty wand

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 89 post贸w
  • LokalizacjaMa艂kinia G贸rna
  • Imi臋:Micha艂
  • Nazwisko:M

Napisano 05 grudzie艅 2010 - 18:42

A ogl膮da艂em,szkoda 偶e ja nie mam takich ''sterylnych'' warunk贸w. ;)

#17 OFFLINE   Maynard

Maynard

    Cast Spinn C&R

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1912 post贸w
  • LokalizacjaPozna艅

Napisano 06 grudzie艅 2010 - 01:59

Film w Polskiej telewizji o rodbuildingu :D ... no prosz臋. Ciekawe jak zmontuj膮. Pro艣ba, jak b臋dzie emisja, m贸g艂by kto艣 nagra膰 i wrzuci膰 na YT? Nie posiadam telewizora.


No c贸偶, wiem ju偶 jak si臋 robi w臋dki i jak si臋 robi doniczki :mellow: a偶 nie wiem za co si臋 zabra膰 :lol:
W sumie to te偶 nie mam telewizora, jednak ogl膮da艂em, ale nie mia艂em mo偶liwo艣ci nagra膰. Krzysiek - raczej nic, czego nie widzia艂e艣, by艂o to dok艂adnie 5-6 minut, bez 偶adnych szczeg贸艂贸w. Nie wiem jak w za艂o偶eniu, ale w efekcie raczej nie tyle promocja rodbuildingu, co samej pracowni oraz instrukcja z czego sk艂ada si臋 w臋dka oraz schemat procesu jej powstawania. Niestety ramy programu na nic wi臋cej nie pozwoli艂y. Nie jestem pewien czy przypadkowy widz, zasiadaj膮cy zwyczajowo w swym fotelu w ka偶de niedzielne popo艂udnie nie pomy艣la艂, 偶e tak powstaje ka偶da jedna w臋dka... Jaxon, Robinson, FishingCenter... B) Musia艂bym raz jeszcze obejrze膰, a og贸lnie ogl膮da艂o si臋 mi艂o..

Pozdrawiam
Grzesiek

#18 OFFLINE   lesiewicz

lesiewicz

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1765 post贸w
  • LokalizacjaKalisz
  • Imi臋:Dariusz
  • Nazwisko:Lesiewicz

Napisano 06 grudzie艅 2010 - 20:29

Witam,

Wszyscy w Batson Enterprises pami臋taj膮 Boba i corocznie w rocznic臋 艣mierci jad膮 na ryby. Uwa偶am, 偶e te filmy pomog膮 w samodzielnej budowie w艂asnej w臋dki. Dla zainteresowanych tematem budowy w臋dki podpowiem, 偶e stacja TVN Turbo przygotowuje program o monta偶u w臋dek. Premiera przewidziana jest na 5-go grudnia o 18,30.

Pozdrawiam,
Ireneusz Matuszewski

Poniewa偶 jest ju偶 po premierze a ja jak zwykle nie mog艂em obejrze膰 to moje pytanie brzmi - czy gdzies b臋dzie to jeszcze mo偶na obejrze膰.W jakiej艣 powt贸rce czy na YT.


#19 OFFLINE   orwon

orwon

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 87 post贸w
  • LokalizacjaPolska
  • Imi臋:Przemek

Napisano 10 grudzie艅 2010 - 20:36

http://vod.onet.pl/p...471,serial.html

Niestety nie ma jeszcze odcinka od Pana Irka, ale pewnie nied艂ugo si臋 pojawi.

#20 OFFLINE   Friko

Friko

    SUM

  • Super moderatorzy
  • 18614 post贸w
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 10 grudzie艅 2010 - 21:29

Podobno ma by膰 powt贸rka w najbli偶sz膮 niedziel臋.





R贸wnie偶 z jednym lub wi臋ksz膮 ilo艣ci膮 s艂贸w kluczowych: film, video