Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

kropki vs posty?


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
3 odpowiedzi w tym temacie

#1 OFFLINE   Przemsol

Przemsol

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1277 postów

Napisano 31 marzec 2016 - 12:58

może ja nie żyję (bo nie mam konta na fejsie), może jestem starej daty, może zacofany....ale staram się a nawet mocno się staram chociaż trochę nadążać za elektronicznym stylem życia a szczególnie komunikacji i formułowania wypowiedzi/odpowiedzi......

pomimo moich starań i świadomości swojej ułomności w powyższym temacie nie jestem w stanie ogarnąć o co chodzi z wpisywaniem odpowiedzi w jakimkolwiek temacie/wątku w postaci kropki lub kilku kropek: "." lub "...".

co to wnosi? co to daje? po ki uj z przeproszeniem to jest??

często przeglądam wątki pod kątem nowej zawartości i oglądanie bo nie można tego nazwać czytaniem jednej czy kilku kropek zaczyna mnie... teraz już fascynować....jak trzeba mieć dużo do powiedzenia żeby wpierdzielić jedną kropeczkę w dowolny pierwszy lepszy temat z brzegu........ niedługo nie będzie w ogóle sensu otwierania nowej zawartości forum bo będą same kropeczki....

może mi ktoś to wyjaśnić bo może jest w tym głębszy sens którego w swoim nieprzystającym do wirtualnej rzeczywistości świecie nie odnajduję........

 

prośba do moderatorów:

jeżeli moje pytanie jest zbyt oczywiste - proszę o usunięcie.


  • antoni lubi to

#2 OFFLINE   wuran

wuran

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2163 postów
  • LokalizacjaLublin
  • Imię:Marcin

Napisano 31 marzec 2016 - 13:02

czasami jest tak, że się coś napisze a potem z tego się wycofuje, a posta nie można cofnąć stąd zostawia się pusty post np z kropką



#3 OFFLINE   Jano

Jano

    mode raptor

  • Moderatorzy
  • 3206 postów
  • LokalizacjaPoznań

Napisano 31 marzec 2016 - 13:06

pal licho kropeczkę... inni wpadają, zostawią kleksa i...chyżo śmigają do kolejnego wątku :lol:



#4 OFFLINE   Kacper.K

Kacper.K

    Zaawansowany

  • Moderatorzy
  • 2132 postów
  • LokalizacjaSzczecin/Lębork

Napisano 31 marzec 2016 - 13:12

Prawdopodobnie chodzi o zmianę wypowiedzi lub o zdublowanie posta. Użytkownik wysyła odpowiedź, po chwili orientuje się, że jednak nie chciał się w temacie wypowiadać, albo ktoś odpowiedział to samo chwilę przed nim i usuwa zawartość wypowiedzi. Pustej wiadomości nie można wysłać, więc wstawia kropkę aby post przeszedł. 

 

Proszę o zgłaszanie takich wiadomości poprzez przycisk ZGŁOŚ znajdujący się w prawym dolnym rogu posta. Jako moderatorzy będziemy takie wypowiedzi usuwać. Myślę, że temat został wyczerpany, jeśli są jeszcze jakieś pytania to zapraszam na priv.