Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

Chicago Muskie Show 2011


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
37 odpowiedzi w tym temacie

#1 OFFLINE   jerry hzs

jerry hzs

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 3338 postów
  • LokalizacjaChicago

Napisano 16 styczeń 2011 - 06:38

W piatek w Harper Colege zaczela sie prezentacja ludzi , sprzetu i wszystkiego co z zwiazane na Muskie . Potrwa do jutra bo jest trzydniowa . Nie przymierzalem sie do odwiedzenia eksponatow :lol: bo mam troche przesyt tego misz/maszu . Po za tym zawsze odwiedzalem ja z Tadkiem .... Szczesliwym zbiegiem okolicznosci Jacek przywiozl z Polski od Remka Kalendarze Jerkbaita 2011 dla Archiego i Papura wiec postanowilem jakos sprobowac zebrac do kupy nowe pokolenie :mellow: . Zawiadomilem wiec Archiego , Papura , Dareckiego i Lukasza [DrSteel Hammer] aby sie pojawili . My tu mamy blisko ale Papur z Milwaukee troszke dalej . O 11.00 na parkingu podjechal Papur i Archie a Darecki zadzwonil ze lekko sie spozni . Wreczylem im Kalendarze i poszlismy ogladac eksponaty . Archie mial plan aby kupic jerkoweczke lzejsza na muskie , ja z Papurem na luzie poogladac i pozachwycac sie . Zaplacilismy po 10$ i wypelnilismy kupony wejsciowe wrzucajac do baniaka z nadzieja ze cos wylosujemy . To sie okaze po niedzieli bo losowanie jest na zakonczonie . Trudno mi po raz kolejny opisac roznorodnosc przynet i sprzetu ktory tam wystawiaja . Zaczyna sie to od kolka lacznikowego a konczy na lodziach . Trzeba naprawde byc na luzie zeby czegos nie kupic . Ja skusilem sie tylko na dwa woblery ...mysle raczej obecnie tylko o Pstragach . Wedrowalismy najpierw we trojke a potem juz z Dareckim po kolejnych punktach . Darek przygotowuje sie na Muskielungi i rozgladal sie za duzym i bezstresowym :lol: podbierakiem . Wiekszosc stanowisk jest juz nam znajoma . Sztuka polega na wybraniu tego co naprawde jest potrzebne i umiejetnym potargowaniu sie . Najlepsze ceny sa na zakonczonie a wiec jutro przed zamknieciem ...tylko trzeba tam byc . Czy zauwazylem cos nowego ?...naprawde nie potrafie tego okreslic . Przynety to kombinacje gum z plastykiem lub drewnem dodana blaszka plus chwost ...mysle ze jest to porazajace i zludne . Sadze ze wielu wedkarzy lowi tradycyjnie nawet po sprobowaniu tych cudakow . St Croix zrobil nowe dwuczesciowe wedki na Muskie , do tej pory robil tylko jednoczesciowe kije pod Muskiego . Zdobnictwo blankow i uchwytow jest na bardzo wysokim poziomie szczegolnie u malych rod builderow . Archie wybral wedke Shimanko z multikiem ABU za dobra cene plus szpula pleciony Power Pro za darmo . To byl najwiekszy wydatek z naszego ogladania . Po dwoch godzinach i przejsciu calej hali mielismy dosc . Na parkingu jeszcze zrobilismy sobie pamiatkowe zdiecie proszac przechodnia wedkarza o pomoc . Wspolne wedrowanie po wystawie to wstep do poznania sie i wspolnych wypraw nad woda ...brakowalo nam tylko Lukasza ktory... pojechal jednak nad Tajemna Tadka River tropic Steelheady.... :D

Archie w Krainie Marzen...

.

Załączone pliki



#2 OFFLINE   jerry hzs

jerry hzs

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 3338 postów
  • LokalizacjaChicago

Napisano 16 styczeń 2011 - 06:39

Przezroczyste baksy juz znamy , na pewno latwiej w niej cos znalesc lowiac i spieszac sie ... :mellow:

.

Załączone pliki



#3 OFFLINE   jerry hzs

jerry hzs

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 3338 postów
  • LokalizacjaChicago

Napisano 16 styczeń 2011 - 06:40

Promocja Catch and Relase ..czyli sztuczne okazy

.

Załączone pliki



#4 OFFLINE   jerry hzs

jerry hzs

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 3338 postów
  • LokalizacjaChicago

Napisano 16 styczeń 2011 - 06:41

Nad nami tez wisialy te cudenka...

.

Załączone pliki



#5 OFFLINE   jerry hzs

jerry hzs

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 3338 postów
  • LokalizacjaChicago

Napisano 16 styczeń 2011 - 06:43

Gumy to maja pole do popisu...Meduza ...

.

Załączone pliki



#6 OFFLINE   jerry hzs

jerry hzs

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 3338 postów
  • LokalizacjaChicago

Napisano 16 styczeń 2011 - 06:47

c.d

.

Załączone pliki



#7 OFFLINE   jerry hzs

jerry hzs

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 3338 postów
  • LokalizacjaChicago

Napisano 16 styczeń 2011 - 06:48

Baaardzo drogo...

.

Załączone pliki



#8 OFFLINE   jerry hzs

jerry hzs

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 3338 postów
  • LokalizacjaChicago

Napisano 16 styczeń 2011 - 07:53

Piekne i nadal bardzo drogie...okolo 75$

.

Załączone pliki



#9 OFFLINE   jerry hzs

jerry hzs

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 3338 postów
  • LokalizacjaChicago

Napisano 16 styczeń 2011 - 07:56

Archie i Sasza zona Lee Tauchena ...jak tu cos nie kupic ?


.

Załączone pliki



#10 OFFLINE   jerry hzs

jerry hzs

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 3338 postów
  • LokalizacjaChicago

Napisano 16 styczeń 2011 - 07:57

Powazne dyskusje Dareckiego w punkcie Muskie Hunter ...w centrum Mistrz Jim Saric...po prawej Steve Heinting .

.

Załączone pliki



#11 OFFLINE   papur

papur

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 278 postów

Napisano 16 styczeń 2011 - 08:18

tak, to bylo fajne spotkanie...poznalem sie na zywo z Jerrym hzs i Dareckim, szkoda ze dr steelhamer sie nie pojawil, moze nastepnym razem. Zostalem obdarowany kalendarzem jerkbaiata i czapeczka SALMO (taka jak nosil sp Tadziu) za co serdecznie dziekuje.
Sa wstepne ustalenia na wspolne wedkowanie, zobaczymy na ile zycie pozwoli.
pozdrawiam i choc jerry wszystko juz pokazal dolacze kilka fotek


.

Załączone pliki



#12 OFFLINE   papur

papur

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 278 postów

Napisano 16 styczeń 2011 - 08:20

.

Załączone pliki



#13 OFFLINE   papur

papur

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 278 postów

Napisano 16 styczeń 2011 - 08:22

czesc kolekcji do budowy przynet, producent na miejscu zbroil przynete wg naszego pomyslu i naszych preferencji. Do wyboru mamy rozne ksztalty,kolory i wielkosci kadlubow, skrzydelek, chwostow itd
.

Załączone pliki



#14 OFFLINE   wobler129

wobler129

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 4453 postów
  • LokalizacjaLubuskie
  • Imię:Maciej
  • Nazwisko:Jagodziński

Napisano 16 styczeń 2011 - 10:02

:huh: :huh: :huh: Chciałbym kiedyś odwiedzić taki sklep! :o

#15 OFFLINE   Friko

Friko

    SUM

  • Super moderatorzy
  • 18633 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 16 styczeń 2011 - 10:30

Jurku,

dzięki że regularnie raczysz nas doniesieniami z tego eventu ! Cieszę się też niezmiernie że powstał już jak widać małacommunity jerkbaita za wielką wodą :mellow: to chyba cieszy najbardziej widzeć Was Panowie razem - dziekuję za fotkę grupową i podpisanie kto jest kto!

Pozdrawiam Was chłopaki,

#16 OFFLINE   Mekamil

Mekamil

    Zaawansowany

  • Twórcy
  • PipPipPip
  • 2967 postów
  • LokalizacjaZgierz
  • Imię:Kamil

Napisano 16 styczeń 2011 - 10:38

Boże Narodzenie już za nami, a u Was dopiero teraz targi ozdób świątecznych :lol: ;)
Fajnie popatrzeć na te dziwaki do big game!

#17 OFFLINE   remek

remek

    Administrator

  • Administratorzy
  • 26625 postów
  • LokalizacjaWarszawa
  • Imię:Remek

Napisano 16 styczeń 2011 - 14:56

Jureczku i chłopaki wielkie podziękowania! Świetnie pooglądać sobie co tam za wielkim Oceanem się dzieje. Dziękuję! Pamiętam Jurku jeszcze kilka lat temu jak samotnie przemierzałeś hale Musky Show. Cieszy, że budujecie tam niezły team. Zlot j.pl w US myślę, że zaczyna się powoli materializować - zrobimy memoriał Tadka.


Papur, a co to za wielkie obrotówki?

Pozdrawiam
Remek


#18 OFFLINE   remek

remek

    Administrator

  • Administratorzy
  • 26625 postów
  • LokalizacjaWarszawa
  • Imię:Remek

Napisano 16 styczeń 2011 - 15:58

Zerknąłem na miejscówki na Lake Chippewa - tam możemy zrobić zlot :D Piękne jezioro i calkiem niedaleko :D

#19 OFFLINE   lesiewicz

lesiewicz

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1765 postów
  • LokalizacjaKalisz
  • Imię:Dariusz
  • Nazwisko:Lesiewicz

Napisano 16 styczeń 2011 - 16:25

Zerknąłem na miejscówki na Lake Chippewa - tam możemy zrobić zlot :D Piękne jezioro i calkiem niedaleko :D

Remek to znaczy mogę już odkładać na ten zlot? :unsure:

#20 OFFLINE   remek

remek

    Administrator

  • Administratorzy
  • 26625 postów
  • LokalizacjaWarszawa
  • Imię:Remek

Napisano 16 styczeń 2011 - 16:34

[quote]
Zerknąłem na miejscówki na Lake Chippewa - tam możemy zrobić zlot :D Piękne jezioro i calkiem niedaleko :D
[/quote]
Remek to znaczy mogę już odkładać na ten zlot? :unsure:
[/quote]

A chcesz jechać? Mógłbym robić za przewodnika z PL do USA i powrotnie :D a później już chłopaki - myślę, że dałoby się zorganizować. Koszt na szybko 5 dni (lowienia), 2 dni podróż samolotem (lot'em - choć ja podróżowałem innymi liniami z przesiadkami ale .... Nie polecam) + nad jezioro + dwa dni dodatkowe na BPS, Cabelas oraz jakąś aklimatyzację to ... myśle, że dla grupy z Pl 8 osobowej około 5-6 tys PLN na głowę - w tym łódź, paliwo, pozwolenia (by nas DNR nie wypunktował) oraz zakwaterowanie. Musiałbym dokładnie policzyć.

Pozdrawiam
Remk




Użytkownicy przeglądający ten temat: 2

0 użytkowników, 2 gości, 0 anonimowych