Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

„Kaszubskie marliny” - nowy artykuł


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
7 odpowiedzi w tym temacie

#1 OFFLINE   remek

remek

    Administrator

  • Administratorzy
  • 26625 postów
  • LokalizacjaWarszawa
  • Imię:Remek

Napisano 06 czerwiec 2006 - 08:23

Cześć,
... Na belony ciągnęło mnie od dawna. Już w połowie kwietnia zadzwoniłem do forumowego kolegi - @Gaddy – z konkretnym pytaniem: „Darek, jakiego szypra polecasz?”. Odpowiedź Darka była równie konkretna: „Najlepszy jest Andrzej Struck”. Sami rozumiecie, że w takiej sytuacji nie miałem wyboru – zadzwoniłem na podany numer telefonu komórkowego i zarezerwowałem wyprawę dla siebie oraz dwóch moich znajomych.. Dzisiaj relacja Friko z polowania na kaszubskie marliny. Zapraszam do artykułu i dyskusji.

Pozdrawiam
Remek

P.S.
Po artykule stwierdzam co następuje - za rok pojadę na belony :mellow:


#2 OFFLINE   wujek

wujek

    Ekspert

  • TEAM JERKBAIT
  • PipPipPipPip
  • 5827 postów
  • Imię:Jan
  • Nazwisko:Soroka

Napisano 06 czerwiec 2006 - 08:32

Pięknie 111 belon, zabawa musiała być przednia. Szkoda że w tym roku nie uda mi się wyskoczyć na belony, ale w przyszłym... Łowienie belon jest bardzo podobne do boleniowania a w ten sposób bardzo lubie łowić.
Pozdrawiam W

#3 OFFLINE   Thymallus

Thymallus

    Zaawansowany

  • Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1837 postów
  • Lokalizacjainternet

Napisano 06 czerwiec 2006 - 09:32

Bardzo fajne i zwięzłe streszczenie ciekawej wyprawy wędkarskiej. Miałem okazję oglądać już wcześniej te zdjęcia na jakim zlocie i zaskoczył mnie ten kij spiningowy o zupełnie zmienionej powierzchni. Natomiast najbardzie podobał mi się półmisek ze świetnie przyrządzonymi belonami. Jak zapewniał Friko były bardzo smaczne.

zazadoszczę, że mnie tam nie było.



#4 OFFLINE   HighRider

HighRider

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 704 postów
  • LokalizacjaGdańsk Osowa
  • Imię:Darek

Napisano 06 czerwiec 2006 - 13:52

Gratulacje Friko!!!
A nie mówiłem, że Andrzej jest the best?!?!
Ja w tym roku na belonach nie byłem (pojechałem na Beloniadę Jastarnicką i dowiedziałem się, że impreza odwołana... :angry: ), ale nie ma tego złego...
W przyszłym roku musimy wybrać się razem...
Pozdrawiam,
Darek Gadda

#5 OFFLINE   phalacrocorax

phalacrocorax

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 794 postów
  • LokalizacjaDziekanów Leśny

Napisano 06 czerwiec 2006 - 14:05

@Friko, gratuluję udanych połowów i wspaniałej wyprawy. Chyba też się kiedyś skuszę na taką.
@Gadda, ty żyjesz! ;) :lol: fajnie, że nadal jesteś z nami :D

#6 OFFLINE   Friko

Friko

    SUM

  • Super moderatorzy
  • 18620 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 06 czerwiec 2006 - 14:50

Dareczku,

jak sie cieszcze że na tą okoliczność udało Ci się wpaść na forum na chwilę :mellow: :mellow: :mellow:

Andrzej jest the best, bez dwóch zdan. Na zatoce wszyscy plywali za nasza lajba. Wystarczylo ze ustawilismy sie na chwile i zaczynalismy ciagnac, i zaraz splywali do nas jak po sznurku - chwilami przesadnie bylo, bo otaczali nas tak ze ciezko bylo rzucic hi hi :unsure:

oczywiście że jedziemy razem na belony, Andrzej proponował mi udział w zawodach na swojej łodzi więc możemy razem wystartować - mistrz i uczeń :D

@wujek
rzeczywiscie, zabawa byla nieziemska, to jest jednak przyjemnosc jak w kazdym rzucie lowisz rybe, a zdarzaly sie takie serie ze w 4 rzutach 4 ryby wyjmowalem

@Thymallus @Phala
dzieki za miłe słowa

Pozdrawiam serdecznie



#7 OFFLINE   jerry hzs

jerry hzs

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 3338 postów
  • LokalizacjaChicago

Napisano 07 czerwiec 2006 - 05:15

Friko piekna wyprawa :D ... dopisaly ryby , pogoda , towarzystwo , kuchnia ;) . Narobiles chlopakom smakow i teraz sie oblizuja :lol: . Na drugi rok bedzie kolejka chetnych , moze jakas ekipa z Jerkbaita na Beloniade sie zapoda ? B)

#8 OFFLINE   rognis_oko

rognis_oko

    Zaawansowany

  • Forumowicze
  • PipPipPip
  • 3395 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 07 czerwiec 2006 - 12:50

@Friko,

ciekawa i fajna relacja. :D Ładnie połowiliście.
Mimo wszystko mnie takie łowienie nie pociąga, to nie moje klimaty... B)