Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

Vicq (nord) francja,skalda-tam się coś łowi???


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
5 odpowiedzi w tym temacie

#1 OFFLINE   xdaczajuplx

xdaczajuplx

    Nowy

  • +Forumowicze
  • Pip
  • 35 postów
  • Lokalizacjastarogard gd

Napisano 14 maj 2016 - 17:28

Witam panowie...Jak w temacie,jutro zły los poniesie mnie po nowy zasób eurasów do francji w rejon vicq nord obok takiej sporej rzeki -skalda.Kopię neta od dwóch dni na temat połowu drapieżców w tamtym regionie i lipa...nawet przewertowanie wszystkich stron z --wieści znad wody---nic nie dało,jest kanada,meksyk,egipty jakieś,jest wszystko...poza tym moim vicq..

Pomoże ktoś? są tam ryby jakieś? a może w tej Skaldzie pływa coś poza karpiami? Nerkę oddam...



#2 OFFLINE   Krzysiu

Krzysiu

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 661 postów

Napisano 14 maj 2016 - 17:53

Prześlij wyniki badań lekarskich , jakieś nałogi wiek to nie takie proste panie z ta nerka :)

#3 OFFLINE   xdaczajuplx

xdaczajuplx

    Nowy

  • +Forumowicze
  • Pip
  • 35 postów
  • Lokalizacjastarogard gd

Napisano 14 maj 2016 - 17:57

Prześlij wyniki badań lekarskich , jakieś nałogi wiek to nie takie proste panie z ta nerka :)

 

Bierz w ciemno :) nie chlam od 12 lat--towar nieużywany,funkelnówka,ino oświeć mnie z tym vicq nieszczęsnym.



#4 OFFLINE   Krzysiu

Krzysiu

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 661 postów

Napisano 14 maj 2016 - 23:52

Drogi kolego jak bym cokolwiek wiedział to już bym zdradził ale mysle ugrać nerkę nie lada wyczyn.

#5 OFFLINE   pawlica

pawlica

    Nowy

  • +Forumowicze
  • Pip
  • 47 postów
  • LokalizacjaBelgia
  • Imię:Paweł

Napisano 15 maj 2016 - 10:22

Witam panowie...Jak w temacie,jutro zły los poniesie mnie po nowy zasób eurasów do francji w rejon vicq nord obok takiej sporej rzeki -skalda.Kopię neta od dwóch dni na temat połowu drapieżców w tamtym regionie i lipa...nawet przewertowanie wszystkich stron z --wieści znad wody---nic nie dało,jest kanada,meksyk,egipty jakieś,jest wszystko...poza tym moim vicq..

Pomoże ktoś? są tam ryby jakieś? a może w tej Skaldzie pływa coś poza karpiami? Nerkę oddam...

Witam, od strony Belgii (okolice Antwerpii) sprawa przedstawia się (nie)wesoło - poziom wody (odpływy przypływy), trudny dostęp ale ...na pewno jest ryba. Szczupak , sandacz i to konkretny, okonie też do najmniejszych nie należą. Poza tym karp, leszcz ( to jest jak zaraza tutaj :) węgorz... ogólnie dużo gatunków. Nie wiem jak od strony Francji to wszystko wygląda ale populacja tych gatunków jest jeszcze pewnie większa.

Jeżeli masz czas i jesteś zmotoryzowany polecam wyprawę w Ardeny, dużo rzek z kropkami, kleniami, lipienie też tam żyją, brzanami np Semois z tych większych.

Francja duży kraj i na pewno coś znajdziesz , jak są jakieś jeziora w okolicy to odwiedzaj.

Na Skaldzie we Francji pewnie nie brakuje zaporówek, tam - radzę używać mocnego sprzętu bo wąsaty może Cię miło zaskoczyć - np na Meuse ( Ardeny ) jest dość często łapana rybą.

Połamania...



#6 OFFLINE   xdaczajuplx

xdaczajuplx

    Nowy

  • +Forumowicze
  • Pip
  • 35 postów
  • Lokalizacjastarogard gd

Napisano 16 maj 2016 - 18:38

Ardeny powiadasz? kurczę namierzę...zmotoryzowany jestem,no problem.Wczoraj tu dopiero zlądowałem ale wodę czuć....:) Na goglach lustrowałem tę skaldę i wygląda obiecujaco-duży,szeroki kanał,barki tam pływają,wąsatym aż śmierdzi.Połączone toto z kilkunastoma rzeczułkami,może być ciekawie,dodatkowo widzę że tu polaków brak,dziewicze tereny jak nic.Portalowe "wieści" mają swoich agentów na całym świecie ale nie TU...i mogę być jak ten kolumb...Szkoda tylko że zabrałem raczej drobny sprzęt-kije do 25g,plećki 0,12....bardziej pod esoxa celowałem i testowo pod potokowca.Dzięki wielkie za info,już czuję "zew krwi"...czwartek mam wolny to przeczeszę każdy litr tej skaldy...Pozdrawiam.


  • Guzu lubi to




Użytkownicy przeglądający ten temat: 2

0 użytkowników, 2 gości, 0 anonimowych